Objednavka Potkan - OLFA Tools

Moderátor: Fito

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Objednavka Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa Potkan » 05 Dec 2008 12:55

Objednavanie naradia OLFA - Profisign Slovensko, s.r.o
Sidlo - Zeliezovce

Naradie, ktore firma ponuka, najdete v cenniku (vsetky ceny su bez DPH). Firma vsak nedrzi skladom uplne vsetok sortiment OLFA, avsak su schopny ho dodat. Sirsi zonam/cennik OLFA produktov najdete na tejto stranke.

Ako objednávať:
System je zhodny ako pri objednavani od Fita, takze len pre uplnost:

1. Objednávky sú záväzné!
2. Objednávky mi posielajte cez súkromnú správu spolu s infomáciou o sposobe odberu - osobne resp. poštou. Ak má byť model odoslaný poštou, tak mi napíšte aj Vašu adresu.
- 2.1 Ak sa sortiment, ktory by ste chceli nenachadza priamo v cenniku Profisign Slovensko, oznacte tento sortiment v SS poznamkou - treba vyponukaovat.
3. Nasledne objednavku posielam do Profisign-u.
4. Spôsoby platby z vašej strany sú dva:
- 4.1 Platba v hotovosti priamo - platí len pre tovar s osobným odberom!
- 4.2 Prevodom na číslo účtu, ktoré Vám pošlem cez SS. Pri platbe je dobré uviesť v správe pre príjmcu svoj nick.
- 4.3 Ak Vám má byť tovar poslaný poštou, je nutné k výslednej cene za tovar prirátat aj cenu poštovného!
5. Keď pride tovar domov, obratom Vám ho pošlem, máte dve možnosti:
- 5.1 Osobný odber -Zilina, Martin.
- 5.2 Pošou - 1. triedou na adresu, ktorú ste mi poslali do SS


Format objednavky, priklad:

Ahoj,
chcem si objednat toto :

1x AK-3
2x nahradne noze KB-3 (25-ks/balenie)
1x CMP-1/DX - treba vyponukovat

Odber - postou
Adresa je :
Ferko Jozko
Ulica cislo
Mesto
PSC

Pozn. v pripade tovaru, ktory treba vyponukovat, dajte vediet o co sa jedna a ja zistim ci a za kolko su v Profisigne tovar schopny dodat.

Dostupny tovar mimo hlavneho cennika Profisign-u (ceny su bez DPH):
Kruzidlo CMP-1/DX - 16.09 €
Nahradne cepele SAB-10 (30deg) - 5.28 €
Rezacia podlozka priesvitna TCM-S (450x300x3mm) - 31,50 €
Nahradne cepele DKB-5 (30deg) (vhodne aj pre AK-3) - 2.47 €
Orezavac SVR-2 (celokovovy) - 8.96 €
Naposledy upravil/-a Potkan v 10 Mar 2009 14:27, upravené celkom 7 krát.
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa Potkan » 05 Dec 2008 14:00

Prve kolo

Uzavrete - 09.12.2008.

Obrázok Obrázok Obrázok

Zoznam
Naposledy upravil/-a Potkan v 17 Dec 2008 14:34, upravené celkom 18 krát.
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa serpens » 05 Dec 2008 14:39

To kruzidlo budem chciet aj ja. Schopny budu a cena kolo 500Sk,- rovno s nim odporucam objednat aj nahradne cepele COB-1 ak sa nemylim, lebo s kruzidlom pride len jedna.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa Potkan » 05 Dec 2008 14:44

no ked som kupoval to kruzidlo co maju v ponuke tak s nim prislo aj tusim 5ks nahradnych cepiel...
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa serpens » 05 Dec 2008 14:53

Ano to male CMP-1 ma zasobnik s piatimi cepelami, ale toto CMP-1/DX nema (kupoval som ho pre znameho).
Inak v tom ich cenniku som si vsimol, ze tam maju aj retiazky, ktore sa dost podobaju na "realnu" retaz - mozno by to satlo za hriech skusit objednat, alebo aspon vyzistit ake velke su ocka, ci by sa nedala pouzi na nejaky ten tuning :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa iconmaster » 05 Dec 2008 16:35

Ja byvam priamo v Zeliezovciach, keby nieco mohol by som Vam pomoct nejak.. Ja som u nich taketo veci este nekupoval (zatial mi vystacili nastroje co mam), ale zaujal ma Paterov rezac s ostejsim uhlom spicky. Je to totok??
Obrázok

Zaroven by som sa chcel spytat ci tieto OLFAcke cepele pasuju aj do klasickych rezacov? A jak sa s nimi pracuje? Asi lepsie sa s nimi vyrezavaju male dieliky, ze?!

Off topic: Neviem ako ste s tym vy, ale mne sa lepsie robi takymto rezacom nez skalpelom, skalpel pouzivam na rezanie nepodlepenych veci. Ale casto mam diely podlepene dokonca aj niekolko krat tak tento nastroj je asi lepsie na "tvrdu pracu" :)

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa serpens » 05 Dec 2008 22:32

ico - hej, to su tie, ktore pouziva Jozo (SAB-10) a upne ich aj do normalneho 20,- Sk orezavatka. Inak je to presne ta ista cepel ako AK-3, akurat ze v AK-3 ju mas upnutu inak ako v SVR-2 (orezavatko). Som to aj odfotil, aby bol jasnejsi nahlad.

Inak ked mozem odporucat tak ta SVR-2 je sice drahsia, ale je to vyborny nastroj pre toho, kto je zvyknuty na orezavatko - celkokovove (nerez ocel) telo, autopoistka, no proste japonska kvalitka :boss:

Obrázok Obrázok


Off topic: Inak ak sa niekto pyta preco cepele OLFA? Tak len tolkoto - preco by sme ich mali v logu fora, keby neboli proste SUPER! :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa iconmaster » 06 Dec 2008 02:02

Dik za vysvetlenie, to je fakt zaujimave ze to AK-3 ma taku cepel.. pravda nie som doma pri veciach OLFA :baffle:
Este mi napadla taka vec, ze ked je tu dost ludi ktori pouzivaju tieto cepele do orezavacov, raz mozeme kupit vacsi balicek (50 ks) a rozdelit ich, finance to vyjde lepsie - menej ako polovica ceny ked to vyratame na kusy..
Off topic: Tak uz viiim co tie zvlastne veci na pozadi logu fora, vidno ze (zatial) nepouzivam cepele OLFA :surrender:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa serpens » 06 Dec 2008 10:48

iconmaster napísal:Este mi napadla taka vec, ze ked je tu dost ludi ktori pouzivaju tieto cepele do orezavacov, raz mozeme kupit vacsi balicek (50 ks) a rozdelit ich...


ico - toto je fayn napad, ale asi to nepojde, lebo SAB-10 znamena, ze je to balenie 10ks a vacsie balenie SAB som zatial u OLFA nevidel, ale bolo by dobre, keby sa potkan spytal. V takom pripade by som mal o nejake kusy zaujem aj ja, lebo tie SAB su kua drahe :( ale na druhej strane to nie su cepele to su "ziletky"!!! :vicotry: :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Objednavky Potkan - OLFA Tools

Príspevokod užívateľa iconmaster » 06 Dec 2008 11:05

Ja som myslel na tie nahradne cepele do orezavacov, vid toto:
Obrázok

Návrat na "Archív [Archive]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní