Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Júl 2010 10:51

Tak tak :beat brick:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa vasik1 » 07 Júl 2010 12:55

Keby som vedel, že ma Sony "veční", bol by som si prečesal aspoň chlpy v nose :D
Som rád páni, že steaky chutili, nabudúce donesiem gril a budú ešte lepšie (čím sa tak nepriamo hlásim aj o rok)
...a to indivíduum, to si dúfam odvodil od slova INDIVIDUALITA :boss:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa ivant » 07 Júl 2010 15:25

nedá mi ešte raz nezareagovat bolo super dakujem za guláš,nejaké rezne a za kapoustu,škoda že nás nelepilo viac trochu som odkukal nejaké grífi čo a ako možno že ste aj odomna niečo odkukli, raz vidiel je lepšie ako sto krát čítat :wink: neviem čo bude o rok tak nič neslubujem :P :haha:

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa johnny7 » 07 Júl 2010 16:24

Ja som dva dni hladal vhodne superlativy, ktorymi by som zhodnotil tuto akciu...No proste bolo super, polepilo sa, pojedlo, popilo nejake to pivecko...gulasik bol super, torta tiez, na steak nevydalo :( Ale bolo to uplne take ako som si predstavoval, sice vela sa tam nepolepilo, ale aj tak som okukal nejake nove finty...

Na sto percenty sa zucastnim aj o rok. posnazim sa hadam aj prispiet nejakymi tymi rybyskami na grill.

A ze som taky smely, hned by som mal aj napad na buduci rok, kde by sa pre sutazou v anketke vybral nejaky ten jeden model, ktory by lepili vsetci sutaziaci :P
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3220
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa WanRayen » 07 Júl 2010 17:14

Ďakujem páni, že ste sa zúčastnili a že sa Vám páčilo. Ak sa Vám niečo nezdalo vaša smola :P lepšie neviem. Snažil som sa Vám zabezpečiť čo najväčší komfort a pohodlie aké sa v našej hvezdárni dá. Verím , že ste si oddýchli a dobre zrelaxovali.

Som rád, že ohlasy sú rovnaké ako po minuloročnej akcii a verím, že 3.ročníg potvrdí každoročnú príjemnú "rutinu". Samozrejme ak ma nenase.... :dhh:
V prípade konania tejto akcii aj na budúci rok to zasa bude len od piatku do nedele.

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1301
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa lowi » 07 Júl 2010 21:51

Takže som sa konečne dokopal zavesiť video na net. tak TU ho máte. Je to kompletka bez strihania.

UPOZORNENIE: Sledovanie videa je len na vlastné nebezpečie. Video je v pôvodnom znení bez titulkov a vyčistenia nevhodných scén alebo slov. :beat brick:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa ivant » 07 Júl 2010 21:54

:vicotry: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa vasik1 » 08 Júl 2010 10:22

Ja by som to video nazval "MOKRÁ JE DOBRÁ!" :vicotry: :vicotry: :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa sony » 08 Júl 2010 11:19

:vicotry: tak tak... Mokrá je dobrá!! :dhh: :dhh:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: Papierová hvezdáreň /2.7 - 5.7.2010/ Malé Bielice

Príspevokod užívateľa Potkan » 08 Júl 2010 13:12

Aj ja by som rad par slov...

V prvom rade dakujem Tinovi za pohostinnost a skvelu doprovodnu akciu (vecer v kupole). Som rad ze som sa ucastnil akcie ktora nemala chybu. Taktiez dakujem za moznost si odskusat fotenie cez teleskop. Bol to zaujimavy zazitok a dufam ze nebude posledny.
Dakujem Petopatovi za skvely gulas ktory som mal tu cest dorazit (kedze nikto iny z pritomnych uz nechcel). Myslim ze varenie gulasu bude tvoja domena na vela dalsich rocnikoch hvezdarne :). Taktiez dakujem pani manzelke za skvelu tortu.
Vasikovi za moznost ochutnat steaky a vsetkym zucastnenym za ich ucast a za skvelu atmosferu. Moj zavezok do buducich rocnikov hvezdarne - uz nemam v plane tahat tak dlho ako som to tahal tento rocnik. sice sa prijemne kecalo ale spat treba lebo clovek je potom ako vyorany potkan. :wink: :haha:

Kazdopadne som po akcii dostatocne nabudeny na dalsie lepenie a modelovanie. Vdaka Icovi za cenne rady pri striekani toho mojho kolajotrhaca ktory som nakoniec s odretymi usami dal ako tak dokopy. Fotky modelu budu neskor.
Zaroven aj vdaka patri Luschovi za pekny model ktory vyzera sice jednoducho ale ako sa aj Ivant spolu so Scarym mali moznost presvedcit tak je na nom stale dost roboty. Ci uz je to retusovane alebo komplet prestriekane.

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Moryho Liebherr v podani Ica nemal chybu... Hlavne ked sme k nemu prilozili mojho Panthera (a nielen toho) a zistili ze to sice vyzera drobne ale tieto nakladace su skutocne obrovske kravy. :)
Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok

fotili sme aj mesiac v noci cez teleskop... akurat ze sa nam nepodarilo zaostrit prilis dobre. "Krajinka" na pravo je fotena separatne a o nieco neskor - autor fotky je Sony (aspon predpokladam) :)
Edit: takze nie Sony ale Iconmaster je nakoniec autorom tej nocnej krajinky. :)
Obrázok Obrázok

Ivant pri praci... sustredeny aby to vyzeralo co najlepsie (co sa aj podarilo - gratulujem Ivan - krasne cisto postavene :) )
Obrázok Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok Obrázok
Naposledy upravil/-a Potkan v 08 Júl 2010 13:27, upravené celkom 1 krát.
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Návrat na "Archív 2010"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný