Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa petopato » 27 Okt 2010 06:45

Aj mne stačí jeden deň, keby to bolo na dva dni, tak by som asi nesúťažil (Vasik by mal aspoň trochu šancu) a v sobotu poobede by som išiel domov...

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa RKK » 27 Okt 2010 13:44

patero vdaka za detailny popis toho, co sa dialo v sutaziacej bojovke (mozno keby som mal vcera zapnuty mobil, by si bol toho usetreny :red: ). Myslim, ze to dopadlo este lepsie, ako som cakal (zase vdaka patero). Vychadza mi z toho, ze o rok si to hlasovanie sutaziaci v bojovke zopakuju :wink: .

Zatial to vyzera tak, ze vacsina ludi je proti dvojdnovej vystave. Ono by to bolo kludnejsie, bolo by na vsetko viacej casu, poriadne by sme mohli zhodnotit modely, ale obavam sa, ze by vystava stratila svoju terajsiu atmosferu. Navyse, ked som videl, ako si niektori ludia balili modely uz pri vyhlasovani vysledkov, tak sa obavam, ze vela ludi by to proste aj tak v sobotu poobede zabalili. Podla mna nemozno ani cakat, ze rodicia so ziakmi, ktori maju modely v sutazi, by boli ochotni ostat dva dni mimo domova.

fito napísal:hlavne z toho nespravte to ,co maju pepici v Brne, ze modely sa odovzdavaju den pred sutazou OMFG :beat brick: :beat brick: :beat brick:

Neboj, to nehrozi. Radsej uprednostnim taku atmosferu, aku mame teraz, pred bezchybne zorganizovanou vystavou a sutazou.

K tej objektivite rozhodovania - priznavam, ze niektore kategorie sa mi hodnotili tazsie (lode, zeleznica), lebo k tomu nemam blizsi vztah a zatial som nic take nestaval. Preto rozmyslam nad takou vecou, ze by sme si prizvali "nezavisleho odbornika" z danej kategorie, ktory sa do toho lepsie vyzna a nieco take uz postavil (napr. na zeleznicu by sme zavolali niekoho, kto uz ma za sebou nejaky postaveny vlak,...). Urcite by to pomohlo objektivnejsiemu a kvalitnejsiemu zhodnoteniu modelov.

Ten spolocny obed je podla mna dobry napad (myslim, ze raz sme uz po vystave boli spolu vonku). Len niekto by sa musel podujat ho zorganizovat. Ja asi moc nie, lebo pre mna vystava konci taku hodinu-dve po oficialnom skonceni. Takze to by uz potom bol olovrant a nie obed...

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Patero » 27 Okt 2010 18:33

môj skromný návrh. Ak by sa všetky kategóre hodnotili tak ako sa teraz hodnotila P4S, tak o dvanástej môžu komplet všetci papieráci odchádzať spoločne na obed s tým, že keby sa o pol druhej vrátili, tak už by boli výsledky aj zrátané. To znamená, že by odpadol stres štvorici (či kolko ich bolo) rozhodcov.

-čo sa týka prizvania odborníka..... hm... Kto je odborník? Patero? Ultra? Roman Vlach? :wink:

to s tým odborníkom je len rečnícka otázka, ktorá poukazuje na to, že čo modelár, to iný štýl lepenia.


------------------------------------
Možno má systém bodovania P4S svoje trhliny, ale skôr či neskôr by si ludia uvedomili svoju zodpovednosť a svoje body by modelom odovzdávali seriozne.

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3654
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 27 Okt 2010 18:38

Možno by mohli všetci zúčastnení najprv hlasovať za najväčšieho odborníka (pre každú kategóriu..)!!! :haha: :P

Ok. Už som ticho....
:beat brick:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Patero » 27 Okt 2010 19:13

ale pred tým by hlasovali, že kto môže hlasovať... :haha: :haha: :haha:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 27 Okt 2010 19:41

aj tak to budeš ty, tak čo Obrázok
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2538
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa martin1807 » 04 Nov 2010 14:23

Neskor ale predsa pridávam fotky z akcie...
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok ObrázokObrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Marian | --
Príspevky: 910
Meno: Marian
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Marian » 12 Nov 2010 21:04

Konečne sa dostala karta z Marekovho foťáka.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok

Návrat na "Archív 2010"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný