Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa ivant » 26 Okt 2010 17:07

jasne ale na keškovanie je času dost že :P :wink: :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Patero » 26 Okt 2010 17:58

skúsim aj ja trochu zareagovať....

-čo sa týka narážok na plasťákov, tak je to podla mňa len taká momentálna a úplne pochopitelná eufória zopár papierových nadšencov. Zbytočne by som to nerozmazával. Postupom času si na to ľudia zvyknú, že papierina ide trochu do predu.
-čo sa týka priestorov, som vďačný za to čo je a môj názor sa viacmenej zhoduje s Radkovim (RKK).
-čo sa týka objektivity rozhodcov, tak je to každoročne opakujúca sa debata. K tejto problematike mám tiež svoje výhrady, ale zbytočne to neriešim, lebo mojou prioritou je účasť a pokecanie s ľuďmi. V tomto bode by som sa pristavil pri tej špeciálnej kategórii P4S. Organizačne som to mal na starosť ja. Organizovať to bolo viacmenej jednoduché. Jediný zádrhel bol ten, že som tam musel od rána až do konca preberania modelov stepovať a oboznamovať ludí s tým, čo sa bude diať. Samotný priebeh hlasovania bol hladký a rýchli.

-môj názor na P4S: Hladký a rýchly priebeh. Nieje problém sa toho ujať aj na budúci rok. Ak by sa tento systém zapáčil aj verejnosti, tak by som ho s kludným svedomím doporučil aj na budúci ročník s tým, že by sa úplne vynechalo hodnotenie skupinou rozhodcov. Jediná vec, ktorú by bolo potrebné zabezpečiť, by bolo personálne obsadenie luďmi, tak ako som bol ja teraz v bojovke.

-priebeh P4S vyzeral asi takto. Do 10:30 bolo preberanie modelov. To som sa zdržoval prevažne na mieste s občasným odskočením na nikotin. Predbežne som sa s luďmi dohodol na pol jedenástu pred vchodom, kde by som im vydal hlasovacie lístky. O pol jedenástej ma samozrejme čakal pred vchodom iba Panther s kamarátom. Ale to nebol problém, lebo ostatný sa motali v telocvični. Tuším až na jedného chalaniska s tatrapanom hlasovali všetci. Niektorí hlasovali seriozne a niektorí to brali skôr ako srandu. To už neovplivníme, ale máme možnosť do budúcna vytvoriť tomuto systému patričnú povesť a aj prístup modelárov by sa možno zmenil k serióznejšiemu.

takže tiež by ma zaujímal názor ludí ktorí v P4S hlasovali, že čo si o tom myslia.

A ešte k tomu dvojdňovému formátu. Za seba by mi bohato stačil aj len jeden deň, ale trochu zorganizovaný. Momentálne je to tak, že sa tam veci organizujú spontánne. Skupinkovanie, odchod na obed a pod. Toto by som nechal tak, ale s tým, že po skončení akcie by sme sa ako papieráci ešte mohli niekam presunúť tak na hodinku dve a v klude pokecať. ALEBO! Odchod na obed by bol do predu približne zorganizovaný, aby na ten obed odišlo spoločne čo najviac ludí. V takomto prípade si myslím nieje problém odísť na obed už s ohodnotenými modelmi. Ludia by si tam po obede spočítali hlasi a mohlo by sa vyraziť na vyhlasovanie výsledkov.

čo vy na to?

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa iconmaster » 26 Okt 2010 19:13

RKK - az teraz som precital vyslednu listunu, a vidim preco som myslel, co som napisal: pri vyhlasovani som pocul meno Stoklasa a hned mi napadlol jeho vlak, nevedel som ze "sutazi" aj tou lodou. Takze sa ospravedlnujem, za to, co som napisal! A berem ako ferovy pristup od vas, ze ste tie velmi zname modely uz nehodnotili. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa petopato » 26 Okt 2010 19:25

serpens napísal:Lowi mal si to "zle" tak som ti to "opravil" - sorry Vasik :wink:

:wink:
Len či si to všimne aj Vasik?

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa sony » 26 Okt 2010 19:47

tak k tej dvojdnovej... je to pekná myšlienka na Bulldogfeste sme o tom párkrát rozmýšlali.. ale tie náklady na dva dni zaplatit miestnosť :beat brick:
niektoré veci sú jednoducho nereálne ak nezoženiete sponzorov... V dnešnej dobe málo firiem pustí peniaze na modelárstvo.. je to proste odbor, z ktorého vela nemajú... Vo velkom meste sa to ako tak dá vykecať množstvom ludí, ktoré sa prídu pozrieť (Nitra, BB, Prešov, Blava, Košice).. ale Hrádok je proste dedinka :dhh:
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
brano.v | 45
Príspevky: 154
Meno: brano.v
Bydlisko: Kosice

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa brano.v » 26 Okt 2010 20:48

Kosice? sak tu neni ani poriadna vystava a ne esteze 2 dni. Myslim ze pred par rokmi bola 2 dni vystava v Poprade, ale pre nezaujem ludi od toho upustili. No na 100% som si neni isty.

Podla mna dva dni je vela. Dost ludi si vybera dovolenku aby sa zucastnili na vystave a to jeden den je niekedy az az. Taktiez treba nejake to jedlo a ubytko aspon pre rozhodcov ako to maju v Cechach. A aj ten prenajom cosi stoji.
Padla tu zmienka o vystave v BB a chate, kto bol vie ze sa sedi, keca a obcas aj coto popija do rana do stvrtej a ist zas o siedmej na vystavu a potom dlha cesta domou to by bol zabijak.

Tolko moj nazor snad nekoho zaujme :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Major | 64
Veľký milovník Tatier
Príspevky: 1683
Meno: Oto
Bydlisko: Tőketerebes
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Major » 26 Okt 2010 20:59

Braňo, presne si to vystihol. 2 dni je veľa, zažil som /Poprad/, stačilo. :beaten:
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Fito » 26 Okt 2010 21:01

hlavne z toho nespravte to ,co maju pepici v Brne, ze modely sa odovzdavaju den pred sutazou OMFG :beat brick: :beat brick: :beat brick:

Mne den staci, a ktomu jedna riadna hvezdaren do roka

zo seckym ostatnym suhlasim. To o tych poliakoch som nevedel, a fakt ze som teraz pozeral vysledovky 4 roky dozadu, a nebodoval ani SCUD, ani TY27..., hm :beated:

Inac medzi nami, premna je Nitra the best !!

Oki oki, nebol som v Hradku, priznavam :, ale aj tak Nitru lubim viac :girl:

Od plastakov sa netrhajme, ved su to nasi spolupacienti, tiez je rozdiel postavit plastak, a PLASTAK, a zvacsa aj tak tie "narazky" myslime zo srandy.., teda dufam ze vascina to tak berie..
patrime k sebe, ako kosak ku kladivu :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa ivant » 26 Okt 2010 21:08

myslím že otrhnut sa od plastákov ani nepripadá do uvahy ved sa pekne pomestíme tak o tomto bi som vobec neuvažoval :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: Cena primatora mesta Nitra 2010 /23.10.2010

Príspevokod užívateľa Panther » 27 Okt 2010 00:22

Patero napísal: O pol jedenástej ma samozrejme čakal pred vchodom iba Panther s kamarátom.

:P Vždy dochvílny
Ale k akcii. Ja som maximálne spokojný s tým jak to je a vďačný za to aké to je.Takže len tolko

Návrat na "Archív 2010"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní