All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa ivant » 06 Nov 2010 19:59

ahoj myslím že atmosferu akcie robia ludia čo sa tam stretnu ,na tuto bohužial s papierákov skoro nik nešiel tak zato toto oné o rok to može bit iné :P

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3220
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa WanRayen » 06 Nov 2010 20:36

mozu si za to sami :angry:

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa sony » 07 Nov 2010 19:39

nedalo sa mi dostať na túto akciu lebo som bol na chate... tak som aspon modely poslal v zastúpení.. ale podla slov, čo som počul, tak nadšenie tam velmi nebolo
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa borog34 » 07 Nov 2010 21:14

Aj za tú zhruba polhodinku čo som tam bol tak sa veľká väčšina ľudí pristavovala častejšie pri plastových modeloch ako papierových, už som spomenul vyššie dosť zreteľnú prevahu plasťákov, nechcem sa nikoho dotknúť ale ja osobne som cítil neochotu organizátorov o propagáciu a zviditeľnenie iného ako plastového modelárstva a rôznych doplnkov k nemu, onehdá som si aj v Bystrici bez väčších problémov kúpil nejakého toho poliaka, no dnes už papieráky u nás nedostanem, takže musím využívať iné zdroje, čo mi nie vždy vyhovuje. Budúci rok mám zatiaľ v pláne tri akcie - BB Model Day, jožkinov Martin (ak sa uskutoční) a samozrejme povinne Nitra :vicotry:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
Marian | --
Príspevky: 910
Meno: Marian
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa Marian » 08 Nov 2010 16:58

borog34 napísal: Budúci rok mám zatiaľ v pláne tri akcie - BB Model Day, jožkinov Martin (ak sa uskutoční) a samozrejme povinne Nitra :vicotry:

Podobne, ale zabudol si na L.Hrádok to je tiež supeeeeeer akcia, len dúfam, že mi zase nerupnú kríže ako tento rok :too sad: :unhappy:

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa borog34 » 08 Nov 2010 17:25

No jo, skleróza zas úradovala :haha: :haha: ani L.Hrádok by som si nerád nechal ujsť, pokiaľ mi do toho nepríde niečo nepredvídané, určite sa pôjdem pozrieť :wink: :vicotry:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa Zavislak » 08 Nov 2010 21:33

ešte by som ti odporučil mrknúť sa na výstavu do Prešova

Užívateľov profilový obrázok
borog34 | 48
2K+
Príspevky: 2197
Meno: Boris
Bydlisko: doma

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa borog34 » 08 Nov 2010 21:53

To je síce trošku ďaleko ale uvidíme :wink: :big smile:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: All kits show 2010 /Banska Bystrica/ 6.11. 2010

Príspevokod užívateľa jozkin » 11 Nov 2010 03:33

Priznam sa, ze som zvazoval ucast na tejto sutazi (na minulych dvoch rocnikoch som bol, ale nakoniec som rano usudil, ze potrebujem dospat sluzbu z predosleho dna). Podla vasich komentarov sice mozno usudit, ze som o nic neprisiel, ale predsa...
Tato sutaz je prezentovana ako figurkarska, takze tomu sa prisposobuje viacero veci okolo... Ostatne vacsina sutazi vznikla ako plastacka, alebo sa tak aspon prezentuje a papieraci su len chudobni pribuzni. Na niektore sutaze v sucasnosti pride viac papierovych modelov, nez tych plastovych, ale to nic nemeni na tom, ze povodne islo o plastacku akciu...

Osobne na Slovensku preferujem: Hradok, Nitru, BB Model Day (a minuly rocnik organizovany Jedakmi klobas mi az tak neprekazal) a Presov.

All kits je tiez zaujimava akcia, ale vlani doslo k nestastnemu hodnoteniu, ktore viacerych znechutilo... Chcelo by to nejaku vhodnu dohodu s organizatormi...

Off topic: V CR som bol na viacerych sutaziach a na vsetkych sa mi pacilo, ide o: Neratovice, Praha Chodov, Brno, Ostrava, Litomerice, Prostejov. (nebol som v Jindrichovom Hradci a Dubenci, ale nemyslim, ze by islo o menej kvalitne akcie.)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Návrat na "Archív 2010"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný