Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa jozkin » 26 Aug 2010 12:29

V dňoch 8. a 9. novembra sa uskutoční súťaž papierových modelov v Prostejove (Bývalý Dům dětí a mládeže v Prostějově / Sportcentrum Středisko volného času,
Vápenice 9 Prostějov).

Súťaž bude prebiehať podla českých zvyklostí:
Prihlasovanie modelov v piatok 8.10. od 16h do 22h (potom bude prebiehať hodnotenie)
Výstava súťažných modelov bude prebiehať v sobotu 9.10. od 9h do 15h a vyhlásenie výsledkov od 14h do 16h

Súťažne kategórie:
Vekove:
MiNi (MN)
Mladší Žiaci (MŽ)
Starší žiaci (SŽ)
Juniori (J)
Seniori (S)

Odborové:
Malá Dopravná Technika (MDT) - Kolesová technika nepresahujúca 3,5t hmotnosti
Veľká Dopravná Technika (VDT) Kolesová technika presahujúca 3,5t hmotnosti
Pásová Technika (PT) Technika poháňaná pomocou pásov
Letecká a Kozmická Technika (LKT) Lietadlá, vrtuľníky, rakety, družice, sci-fi a.i.,
Lode (L) Plachetnice, motor. člny, parníky, ponorky
Malá Architektúra (MA) Jednotlivé nečlenité stavby
Veľká Architektúra (VA) Viac členité stavby, statky a súbory stavieb

Doplnkové:
MINI - Modely akéhokoľvek námetu a zamerania
DIORÁMA - Modely situácií z reálneho života, nebo napr. i zo sci-fi filmu a pod. (D1 do 16r, D2 nad 16r.)
CENA DIVÁKOV - Najatraktívnejší model akcie - Cena starostu mesta Prostejova
Cena klubu Delfín Model

Štartovné:
Počet súťažných modelov neobmedzený.
Hlavné kategórie:
Mini10 Kč - libovolný počet modelů
Žiaci – po 10Kč za prvé 3 modely, ostatné 5Kč
Juniori – po 15Kč za prvné 3 modely, ostatní 5Kč
Seniori po 30Kč za prvé 3 modely, ostatné 5Kč
DIORÁMY D1 = 10Kč za model, D2 = 15Kč za model.

Vstupné na výstavu: Osoby do výšky 120cm zadarmo / ostatní 25Kč za osobu / rodinné vstupné 55Kč za 3-4 osoby.

Kompletne informácie sú tu: http://www.papermania.wgz.cz/
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 06 Sep 2010 17:07

chystá sa tam niekto? ja som nad tým začal uvažovať tento víkend, ale rád by som vedel, či by mi tam mal kto robiť garde :haha:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Major | 64
Veľký milovník Tatier
Príspevky: 1683
Meno: Oto
Bydlisko: Tőketerebes
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa Major » 06 Sep 2010 17:22

toudi_sk napísal:... či by mi tam mal kto robiť garde :haha:

:dhh: :dhh: :D
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 09 Okt 2010 20:21

takže akcia úspešne za mnou, garde mi robil bobwin, mimochodom strašný sympaťák Obrázok

ráno som vstal o 5:20, rozkukal sa a o 6:00 vyrazil do Kroměříža (v Brne doprava, rovno, potom doprava a ste u bobwina),
po káve (dobrej) a očumení plnej izby modelov sme vyrazili smer Prostějov (cesta naplánovaná a vytlačená cez mapy.cz),
dorazili sme tam v pohode ... až na to, že z opačnej strany ako vravela mapka, ovšem na poslednom kilometri, keď som
to chcel vzdať, bobwin zavelil, nech pokračujem, že sme dobre ... a naozaj sme boli :boss:
po našom príchode jožkinovi tak vyhladlo, že odtiahol TEA na obed a my sme popozerali tri rady stolov s modelmi
(povinne opľuli všetky Stoklasovky), ozaj, vedeli ste že postavil Scud? pokecali s Brzdičom, ktorému som najprv
ako amatér neznalý ruských reálií ofrfľal Stuga na snehu a blate, lebo mi to pripadalo skôr ako sadze, no vysvetlil mi,
že to je RUSKÉ blato a Rusi, ako všetci vieme zo školy, majú všetko lepšie, väčšie (aj trpaslíka a mikročip majú najväčší)
a samozrejme aj blato majú tmavšie ako všetci ostatný, takže bolo rozhodnuté, komu dáme hlas a verejne
vyhlasujem, že aj keď pôvodne som po zhliadnutí lokomotívy chcel dať alibisticky hlas Zdeňkovi Krčmářovy,
no jeho interpretácia zvonca ma dokonale znechutila (toto je učebnicový príklad, ako sa to nemá robiť), takže
sme sa svorne rozhodli ho nepodporiť a hlasi sme dali Brzdičovi (Stug), míše kuličce (kus mesta vo fľaši 1:300
a beznádejne zmastenému červenému cestnému valcu z ABC ... to z nostalgie a ľútosti :girl:

potom som videl možno posledný voľne predajný Kraz za 650 kč, ale tak vám treba, mali ste tam byť a mohli ste
si ho kúpiť, ja som nechcel, ale kúpil som si strieborný Mig 15 a nejakú aerodynamickú modrú parnú lokomotívu

cestou späť hoci sme išli ale úplne inakade sa nám na prvý raz podarilo prísť do Kroměříža ... aj stopára sme mali,
bobwinovci ma pohostili kráľovským obedom, dal som kávu, popozeral časť jeho nezlepených šmikájd a juchal
domov, cestou ma opálil nejaký cestný pirát v striebornom pejote s HBJ špz-tkou, na streche záhradka a na kufri
mal 2 samolepky vrtuľníkov a OBROVSKÚ značku CZ :haha:
fotky (málo a len poskazených modelov) dám neskôr :vicotry:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
jozkin | 39
2K+
Príspevky: 2338
Meno: Jozef
Bydlisko: Martin

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa jozkin » 10 Okt 2010 15:11

Pripajam sa s komentarom - islo o prijemnu akciu, dokonca v jej priebehu som sa dozvedel, ze to bol jubilejny 10.rocnik. Napriek neucasti vacsiny prazanov bolo s kym sa porozpravat a hlavne na co sa pozerat :)

Off topic:
toudi_sk napísal:po našom príchode jožkinovi tak vyhladlo, že odtiahol TEA na obed


Len doplnim, ze islo o spolocny obed pre rozhodcov a organizatorov, tak som sa obaval aby Teo nahodou nezmeskal hromadny odchod (az neskor som zistil, ze po nas isla este asi jedna skupina...)
Lepim preto, ze ma to bavi, tak ako ma to bavi a to, co sa mi paci.
Normálne je vlastnit (viac) originál(ov).

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2947
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa Brzdič » 10 Okt 2010 17:18

toudi_sk napísal:... pokecali s Brzdičom, ktorému som najprv
ako amatér neznalý ruských reálií ofrfľal Stuga na snehu a blate, lebo mi to pripadalo skôr ako sadze, no vysvetlil mi,
že to je RUSKÉ blato a Rusi, ako všetci vieme zo školy, majú všetko lepšie, väčšie ...

No a neměl jsem pravdu? :haha:

toudi_sk napísal:juchal domov, cestou ma opálil nejaký cestný pirát v striebornom pejote s HBJ špz-tkou, na streche záhradka a na kufri
mal 2 samolepky vrtuľníkov a OBROVSKÚ značku CZ :haha:

Tak to je hlod. :haha: :haha: :haha: Jo jo TEO jezdí docela svižně. :dhh:

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Okt 2010 18:02

mal a vo všetkom :vicotry: a na záver jedna fotka za všetky :bad smile:

Obrázok
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2947
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: Prostějovský papír 2010 - 8.-9.10.2010

Príspevokod užívateľa Brzdič » 11 Okt 2010 10:33

:dhh:

Návrat na "Archív 2010"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní