Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7433
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa iconmaster » 30 Júl 2011 17:30

No co chlapi, bol niekto??? Rano ako sme isli do roboty sme videli madarsky kamion ktory viezol tank Tiger, odbocoval smerom na Kalnu n/H. pravdepodobne to bol jeden z ucastnikov. Inak si myslim ze aj pocasie bolo dneska celkom vydarene, hlavne ze neprsalo..

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Panther » 30 Júl 2011 18:08

Práve som sa vrátil domov.Ten "tiger" bol účastník práve keď som tam prišiel tak ho doviezli.A dojmy mám asi také že kvalita akcie pomaly stúpa, okolo plota bol spravený násyp takže videli aj ludia čo stáli v druhom rade, pribudli protitankový ježkovia (z dreva :big smile: ) a ukázala sa aj Sd.Kfz 222 z česka.Namiesto "panthera" bol "tiger".Jediné čo mi vadilo bolo že "demonštranti" čo si po sebe neupratali flaše čo hádzali na policajných ťažkoodencov a tak zostala uprostred bojoveho pola hromada plastových fliaš :devil: .A tiež neuveritelná drzosť deciek a aj niektorých dospelých čo boli schopný vbehnúť pred hlaveň strielajúceho gulometu v snahe získať nábojnicu.(vlastná skúsenosť: jeden z nemcov dal bratovi vystreliť z MG-42 a ešte ani neprestal strielať a detváky a jeden obetavý tatko už pchali ruky,nohy do bezprostrednej blízkosti hlavne a zbierali tie horúce nábojnice :death: ) Jo a tiež som dúfal že nemci konečne vyhrajú :haha: ale neutiahli to ani na remízu takže zase smola :P Ale celkový pocit z akcie výborný.

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Roman » 30 Júl 2011 20:42

tiez som bol na bojisku.kvalita bola lepsia,mal som dobre miesto za wh zakopmi prvej linie,nikto ma nedrgal ale furt tam po bojisku lozil jeden sedivy dlhovlasy debil v ciernom tricku s kamerou,drzo sa hocikomu postavil pred objektiv a veselo si filmoval .oznacenie z ktorej tv je nemal, robi to tam kazdy rok,uz mi leze na nervy.nemci vyhraju vzdy na pieskoch,pockaj dva tyzdne.jeden rumun mi hovoril ze sem isli autami 3 dni.tie nasypy mali spravit uz skor.skoda ze nebol plamenomet a horiaci rusky tankista ako pred 2 rokmi.

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 50
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Lubosch » 31 Júl 2011 16:44

Akciu zhodnotili kolegovia, ja pridám pár fotiek.


Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Roman » 31 Júl 2011 17:41

porobil si paradne fotky.bol si tam ako ucinkujuci ked mas take dobre fotky z bojiska?

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 50
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Lubosch » 31 Júl 2011 18:09

Nebol som na bojisku ako účinkujúci. S Potkanom sme stáli za plotom ako bežný návštevníci.
Nemal som takúto zázračnú kartičku ako táto slečna, aby som mohol byť aspoň na opačnej strane plota.

Naposledy upravil/-a Lubosch v 31 Júl 2011 18:49, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2952
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Brzdič » 31 Júl 2011 18:17

Ten německej saniťák s tím foťákem mě fakt dostal. :haha: Fotky paráda Lubo. :big smile:

Tygřík je pěkněj, jen škoda že nemá vlastní podvozek.

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12910
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 31 Júl 2011 19:59

otázka na znalých/ Romana:
chci se optat, Sověti to měli s výložkami stejné jako češi, tzn. červená je pěchota, žlutá jezdectvo...atp.?

viete to niekto objasniť? ďakujem
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Panther | 32
PinkPanther
Príspevky: 1260
Meno: Palo Višňovský
Bydlisko: Kuzmice

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Panther » 31 Júl 2011 20:06

Lubosch napísal:Nebol som na bojisku ako účinkujúci. S Potkanom sme stáli za plotom ako bežný návštevníci.
Nemal som takúto zázračnú kartičku ako táto slečna, aby som mohol byť aspoň na opačnej strane plota.



Treba si takú kartičku vyrobiť :haha: veď si nejaký ten papierák :P

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4057
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: boje na hrone /Stary Tekov / 30.7.2011

Príspevokod užívateľa Roman » 01 Aug 2011 17:30

alebo sa navliect do wh ,cccp uniformy ,vtej sa da lahko dostat na bojisko. k tym vylozkam neni napisane ze ci pred vojnou alebo po vojne.nieco skusim najst v knizkach. po vojne v 50 rokoch v cssr mali vylozky ako sovietske vylozky,v otazke sa asi myslia predvojnove golierove vylozky.
podla doterajseho skumania su myslene golierove vylozky na bluze v csr armade v 30 tych rokoch.tie v knihe mam ,este najst tie sovietske

Návrat na "Archív 2011"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní