Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Užívateľov profilový obrázok
DarkTower | 47
Príspevky: 107
Meno: Dark Tower Sign
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa DarkTower » 24 Okt 2011 10:07

Aj ja som bol, aj ked nie s papierakmi... :)
V TIENI TEMNEJ VEŽE alebo Modelárov blog - články, návody, odkazy, free modely...

Užívateľov profilový obrázok
Zavislak | --
† 17.08.'12
Príspevky: 1599
Meno: Ondrej
Bydlisko: Stará Turá, Bratislava

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa Zavislak » 24 Okt 2011 10:51

možno offtopic alebo dobrý námet na tému kde usporiadať majstrovstvá...

NR nie lebo je až moc na západ a zároveň zlé spojenie s východom
BB-síce stred a relatívne odvšadial nastejno vzdialenosťou, ale treba sa pozreť aj na spoje: vlak nula bodov, bus veľmi dlho, auto nie každý má
BA,KE,PO,TT-zase jedna hraničiaca oblasť Slovenska
ZA-šlo by, ale kto to zorganizuje
LH-super nápad z BA 4 hoďky vlakom

zároveň treba zladiť čas preberania modelov, dlhšie trvanie jednodňovej akcie a ďalšie podstatné veci

Užívateľov profilový obrázok
Ing. Spendlik | 42
Príspevky: 372
Meno: Tomáš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa Ing. Spendlik » 24 Okt 2011 11:02

DarkTower napísal:Aj ja som bol, aj ked nie s papierakmi... :)


Aj si niečo vyhral (brat neprišiel tak si mal šancu :) )? Pozeral som figúrky, našiel som dve-tri fialovo-modro-zelené, takže som tipoval, že sú Tvoje.

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa johnny7 » 24 Okt 2011 11:04

Ja som plastaky tento rok nekukal, ale ked som videl sonyho foto, tak sa mi zdalo ze tie figurky su mi odniekial povedome...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2538
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa martin1807 » 24 Okt 2011 12:09

Tak teda napisem co to aj ja... Keby som mal zhodnotiť akciu ako celok tak vcelku dobrá... Pár vecí mi ale vadilo...vstupné/ štartovné hneď pri vchode... tak ako to spominal serpens...To, že bolo pomenej modelov ma až tak netrápy aj keď je pravda , ze pred rokom nebolo modely kde vykladať... Tesi ma , že sa nás opät zišlo hojne ... Burza pravdupovediac mne veľmi poliaci nechybali kedže pri Pesoicovi a Jozkinovi som minul aj tak kopec penazí.. :big smile: ..... Trochu mi tak ako minulý rok chýbali juniorské kategórie ale už je to jedno o rok budem už aj tak oficiálne senior takže toto už neriešim...Už by som mal len jednu pripomienku a to, že v žiackych kategoriach nebo presne urcený vek respektiv niečo dokedy je žiak žiakom... (ale to len tak naokraj).. :P Čo sa týka mojej učasti na buducom ročníku tak o tom dosť uvažujem.. a to najmä kvoli tej ceste.. 420 km tam a speť stráviť v aute je fakt dosť.. a teraz ked je skoro tma a tiež sa neskoro rozvidnieva... Keby aspoň dáke aspoň trochu normálne spoje boli, žeby soms a dokazal ako tak do Nitry dostať.. Keby som chcel isť vlakom tak musím vyraziť piatok poobede dosť veľa krát prestupovať no a veľa čakať.. :beaten: ... Takže svoju buducoročnú učasť nesľubujem ale ešte sa uvidí... A ešte dakujem organizatorom, a vsetkym zucastneným..:) Bola to prijemne strávená sobota.. :vicotry: Fotky pridávať nebudem fotili to tam vacsi profici a moc sa mi fotit ani nechcelo.
Off topic: Len ma ešte tak napadlo bol tam ešte niekto kto mal dlhšiu cestu ako ja?. :shocked: :P ( po odparkovaní v sobotu večer bolo na tachometry 861,7 km..


Edit: este ma napadá gratulujem všetkým odceneným.) a v tom zozname Vitko tam nebol..
Naposledy upravil/-a martin1807 v 24 Okt 2011 13:01, upravené celkom 2 krát.
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Drotik | 53
Príspevky: 1255
Meno: Vlado
Bydlisko: Bratislava

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa Drotik » 24 Okt 2011 12:47

Aj na mna ste zabudli
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa vasik1 » 24 Okt 2011 17:12

martin1807 napísal:gratulujem všetkým odceneným.

To ako všetkým, ktorým zobrali ceny? Určite si myslel oceneným :wink: Slovenčina vie byť skutočne krásna :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
greatrocker | --
Príspevky: 39
Meno: Roman

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa greatrocker » 24 Okt 2011 17:55

Nazdar.
Ja som sa tiez zucastnil a zopar veci mi vadilo zo strany organizatora.

- K Serpensovej poznamke o pocte modelov a propagacii akcie - myslim, ze niekde na tomto fore som cital vyzvu, aby si sutaziaci urobil minisutaz svojich modelov a vystavoval "najlepsi". Serpens, myslis ze takato vyzva vedie k zvacseniu poctu modelov na sutazi?
- Neviem, ale preco je v kategorii P10 (ostatne) oceneny Liebherr, ak existuje kategoria "Stavebne stroje"?

Ale inak perfektne stravena sobota, aj ked som musel bezat skor domov (kvoli inej akcii :-)), takze na spolocnej foto chybam :-(

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa ivant » 24 Okt 2011 18:08

ahoj tou minysutažou to bolo myslené že ked dávaš viac modelov do jednej kategorie aby si vybral ten podla seba najlepší na hodnotenie a nie aby si ostatné nechal doma aspon ja som to tak pochopil a myslím že to bolo aj vysvetlené :wink:

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa vasik1 » 24 Okt 2011 18:24

Áno, ivan má pravdu. Tú pripomienku som dal ja a ja som aj použil termín "domáca minisúťaž". Trochu sa mi nepozdávala výzva: dones modely, ale súťaž len s jedným :shocked:

Návrat na "Archív 2011"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný