Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa vasik1 » 24 Okt 2011 18:38

Ja by som predsa len ešte jeden dotaz na porotu: Do akej miery sa pri hodnotení zohľadňuje, či je model umiestnený v dioráme, alebo má nepapierové doplnky (napr. figúrky).

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa petopato » 24 Okt 2011 18:41

greatrocker napísal:- Neviem, ale preco je v kategorii P10 (ostatne) oceneny Liebherr, ak existuje kategoria "Stavebne stroje"?

Asi si to zle pozeral, ale kategória "Stavebné stroje" nebola a preto bol nakladač v "ostatné"

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa iconmaster » 24 Okt 2011 19:56

Aby som to uviedol na spravnu mieru:
Pred registraciou som sa spytal organizatora (RKK) kde ho mam zaradit. On mi radil, aby som ho dal medzi ostatnych. Zeriav bol na podvozku nakladiaka, a valec bol naklad na suprave tahac-prives, zrejme preto boli prihlasene do kategorie VDT. A ako sme sa o tom bavili a ked organizatori suhlasia, o rok sa mozno vytvori kategoria pre stroje, kde by sa mohli zaradit stavebne, polnohospodarske a ine stroje, ktore do nakladnych aut nepatria.

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa Bambulo » 24 Okt 2011 20:06

vasik1 napísal:Ja by som predsa len ešte jeden dotaz na porotu: Do akej miery sa pri hodnotení zohľadňuje, či je model umiestnený v dioráme, alebo má nepapierové doplnky (napr. figúrky).


do ziadnej ... hodnotil sa model ako taky , keby bola kategoria "dioramy" tak by sa do hodnotenia musel pocitat aj vsetok cirkus okolo (figurky , domceky , povrch ... )
kategoria "stavebne stroje" bola predmetom tazkeho rokovania pri slivovici a pomarancovom olympuse a zhodli sme sa , ze na buduci rok bude
... s tym poctom sutaznych modelov v jednej kategorii sa mi to zda fer voci ostatnym , ze kazdy sutazi iba s jednym a ostatne su ako vystavne
... keby som to zextremizoval , tak by sa mohlo stat , ze by vsetky tri ceny v kategorii zobral jeden clovek a v uplnom extreme by sa mu to mohlo podarit vo viacerych kategoriach (teraz Brzda vooooobec nemyslim Teba :haha: ) co by mohlo by zlahka demotivujuce pre ostatnych ... neviem , mne sa to zda celkom logicke (zbadam medzi dverami Brzdu , Vasika , Petapata .... a otacam sa a balim do auta :beat plaster: )
... ja som mal lahku vyhradu voci tomu , ze boli ocenene tri modely v kazdej kategorii pez urcenia poradia ... cize tri vitazne ... dobre sa to hodnotilo , ale bolo to asi menej "sutazne" neviem
... ale ako zabava a prijemne straveny den by sa to dalo zobrat :wink:
... este ma napadlo , ze kamarat ma seriozny pojazdny bufet , kde aj celkom solidne vari - skusim ho na buduci rok namotat (chodieva nam na motorkove zavody a vzdy mi tam chutilo a to som dost fajnovy)

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa johnny7 » 24 Okt 2011 20:08

iconmaster napísal:... o rok sa mozno vytvori kategoria pre stroje, kde by sa mohli zaradit stavebne, polnohospodarske a ine stroje, ktore do nakladnych aut nepatria.


A este by sa mala spravit kategoria hasicske auta :big smile:
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa ivant » 24 Okt 2011 20:15

ja nosím model na pozretie na živo, cena ma netrápi ,medaila aj tak skončila na inom krku :wink: tak to beriem aspon ja, tým som nechcel naznačit aby sa zrušilo oné to len nech pekne zostane :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa Fito » 24 Okt 2011 20:22

Tymto dakujem neznamemu modelarovi, ktory obetoval svoju krvopotne vybojovanu medailu a zavesil ju na krk malemu Ondrovi.

Medaila mala uspech, dnes na nu cumelo 24 skolkarov , zevraj mu aj tlieskali :)
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa vasik1 » 24 Okt 2011 20:37

Bambulo napísal:... keby som to zextremizoval , tak by sa mohlo stat , ze by vsetky tri ceny v kategorii zobral jeden clovek a v uplnom extreme by sa mu to mohlo podarit vo viacerych kategoriach

Tu sme sa možno len nerozumeli. S týmto určite súhlasím. Kľudne súťažiť v jednej kategórii s viac modelmi, no v prípade umiestnenia sa berie do úvahy len jeden - najlepší podľa poroty.

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa petopato » 24 Okt 2011 20:55

Už sa na to vykašli, teba sa to netýka, len modelárov, ktorý by potencionálne mohli mať viac konkurencie schopných modelov. Tebe na rok priklepnú cenu starostu Veľkého Lapáša a kamarátom po ceste domov v aute môžeš predniesť svoju ďakovnú reč.

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3220
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primatora mesta Nitra 2011 / 22.10.2011

Príspevokod užívateľa WanRayen » 24 Okt 2011 21:05

vasik1 napísal:
S týmto určite súhlasím. Kľudne súťažiť v jednej kategórii s viac modelmi, no v prípade umiestnenia sa berie do úvahy len jeden - najlepší podľa poroty.
Ja so mal pocit že sa to robi už dávno :wink: No pozerám, že som niekde niečo prespal. :haha: Alebo organizacia a porotcovia su tak dobrý :vicotry:


Ešte raz vďaka za príjemnú sobotu :big smile:

Návrat na "Archív 2011"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný