SAHARA 2011 / 27.8.

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 49
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Lubosch » 25 Aug 2011 17:32

Včera v teleráne na Markíze pozývali na Saharu.
Potešujúce je že aj tento rok bude vstup na Saharu zdarma.

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Roman » 25 Aug 2011 18:09

tento rok tam bude besne teplo.stat 5 hodin na slnku bude za trest.

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Dody » 25 Aug 2011 19:19

aspon to bude ako na pravej Sahare :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jacky | 52
Príspevky: 360
Meno: miro
Bydlisko: DS

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa jacky » 25 Aug 2011 21:03

Chlapi, ja som ako vojak základnej služby prežil zopár hodín (dní) na Sahare a viem aké to je byť tam v najväčších horúčavách :beaten: ale určite to bude zážitok, tento rok sa tam zase nedostanem, možno nabudúce

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Dody » 26 Aug 2011 18:57

Ja urobim trochu reklamu, dnes som to bol nenapadne obhliadnut. Kto este vaha ci pojde, tak nevahajte, myslim ze sa oplati. Su tam aj zaujimave kusy techniky, ktore tam este neboli :wink:

Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa pet1972 » 26 Aug 2011 19:05

Ak by som mohol poprosit a bude sa dat, chcel by som kopec, kamion, hromadu fotiek z Kukuruznika (Polikarpov Po-2) - detaily, kokpit.... Velmi pekne dakujem :vicotry:

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Dody » 26 Aug 2011 19:13

Ten by bolo mozne nafotit asi len na Senickom letisu, dnes som isiel okolo a zatial som ho tam nevidel.

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Roman » 27 Aug 2011 08:19

mam taky pocit ze doobeda bude kukuruznik ucinkovat na leteckom dni na sliaci,potom doleti na saharu.hlavny boj je tam poobede a to maju dost casu stihnut obidve akcie. tak sa mi zda ze dostat sa na senicke letisko a fotit kukuruznik moze byt problem ,mne sa stalo ze som si chcel asi pred 10 rokmi pofotit v zvolenskych zeleznicnych opravovniach tankovy vagon .na vratnici bola kreatura mafiozneho vyzoru ktora sa citila materializovanym bohom.on rozhodol ze do arealu podniku nepojedm a basta. a nebola sanca sa tam dostat. na saharu sa zial nedostanem.poprosil by som ci by bol niekto ochotny pofotit protilietadlovy reflektor a nemecky sdkfz 247/ ten tmavo sedy,4 kolesovy,zvrchu otvoreny/.velmi pekne dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 49
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Lubosch » 28 Aug 2011 16:50

Počasie bolo nádherne slnečné ako na Sahare. Len ten vietor mohol fúkať menej a hlavne opačným smerom. Hlavný program začal asi o hodinu neskôr ako bolo plánované, hlavne kvôli častým požiarom po výbuchoch ktoré bolo treba hasiť. Kukuruznik nelietal, možno práve kvôli tomu silnému vetru ak vôbec zo Sliača priletel. Myslím že v Senici by nemal byť problém dostať sa na letisko. Je to malé klubové letisko, určite ho nestrážia žiadne nabúchané gorily ktoré sa tvária ako bohovia lebo možu rozhodovať o tom koho vpustia.

Sdkfz 247 bola replika, tu je adresa klubu kde nájdeš aj fotky tohto vozidla http://batakhk.webnode.cz/

A na záver ešte fotky z akcie. Bohužial počas hlavného programu sa obloha zatiahla, čo foteniu trochu uškodilo.



Toto sú fotky z bojov pred obedom



A tu sú fotky z hlavného programu


Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Roman » 28 Aug 2011 18:05

parada fotky .ako od vojnoveho spravodajcu.stacilo by ociernobielit a su upne ako z vojny. uz som vydoloval fotky na ten pancierak,vdaka za tip,este najst fotky zvnutra a dokoncit lokomotivu a idem ho montovat.ten reflektor mohol byt aj v lepsom stave.

Návrat na "Archív 2011"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný