SAHARA 2011 / 27.8.

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Dody » 28 Aug 2011 23:35

Prihodim aj ja nejake fotky, ale bol som iba do obeda a nevidel som hlavnu ukazku. Pocas defile som zase lozil po MODERNE, ale bolo super.


Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 49
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Lubosch » 29 Aug 2011 15:18

Roman napísal:parada fotky .ako od vojnoveho spravodajcu.stacilo by ociernobielit a su upne ako z vojny. uz som vydoloval fotky na ten pancierak,vdaka za tip,este najst fotky zvnutra a dokoncit lokomotivu a idem ho montovat.ten reflektor mohol byt aj v lepsom stave.

Hlavný program aspoň podla mňa bol tento rok najlepší, ale podmienky na fotenie najhoršie. Najväčší problém bol vietor ktorý hnal prach po výbuchoch a prejazde techniky na divákov, prípadne cez bojisko pred divákmi. A hoci som stál pravdepodobne na najvyššom mieste pri aute s kamerou, stále som mal problém nemať v zábere hlavu dákeho stojaceho diváka alebo fotografa. Vzhladom k tomu že sa terén smerom k bojisku znižuje, najlepšie by bolo keby smerom od bojiska sedeli a nevstávali diváci a tí čo nechcú sedieť a fotografi by boli vzadu na najvyššom mieste. Potom by si fotografi neprekážali navzájom a nebránili by ani sediacim divákom vo výhlade.

A ešte k tomu interiéru Sdkfz 247. Skús napísať do toho klubu, možno majú dáke podklady prípadne ti môžu nafotiť interiér tej repliky. Na stránke majú aj kontakt na nich.
Ak budeš robiť aj podvozok, potom by sa dal použiť model Horch 1a od Modeliku, na podvozku ktorého bol Sdkfz 247 postavený.

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4051
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Roman » 29 Aug 2011 19:09

vdaka za za rady a fotky podvozku. :vicotry: v tekove som sa tiez dobre nahltal dymu.ked horel gmc vsetok dym mi isel rovno do ksichtu.z divakmi mam tiez kopu peknych zazitkov.najlepsi su ti co umyselne strkaju hlavu,ruky pred objektiv.minuly rok na pieskoch stali pred zabranami volaki ksichti v maskacoch.jeden sa mi postavil rovno pred objektiv.ked som ho ohlasil tak mi zacal umyselne preslapovat vzdy pred objektiv.na zaberoch mam ostrihanu hlavu z odstavajucimi usami.este lepsi bol minuly rok na bojoch o bratislavu poziarny technik z dopravneho podniku.vyzeral ako polocigan.postavil sa mi pred objektiv,ked som ho poziadal aby trochu uhol zahlasil ze cobysom uhybal.potom sa mi umyselne naklanal pred objektiv takze som mohol filmovat akurat kockovanu koselu. :scorn: nasiel som fotky pancieraku znutra.nejaky nemec si ho tiez spravil doma a dobre ho pofotil.tak som tam nakoristil fotky.nasiel som velmi dobry vykres ,je tam aj 6 kolesova verzia / oplechovany krupp protze/.na horch je dobra monografia od wwp kde je pofoteny horch co zreparoval renovator vladimir lehar.na saharu doniesol famo,maskacovy demag.mohol by uz aj nieco ine. podvozok az tak detailny zospodu nebude.spravim to co je videt.spravim ho ze ide do zatacky a bude mat otocene vsetky kolesa.ofoteny horch zospodu to je tvoje auto?

Užívateľov profilový obrázok
Lubosch | 49
Príspevky: 295
Bydlisko: Sobotište
Kontaktovať užívateľa:

Re: SAHARA 2011 / 27.8.

Príspevokod užívateľa Lubosch » 30 Aug 2011 08:03

Ten model na fotke nieje môj, obrázok som našiel na internete.

Návrat na "Archív 2011"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný