Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

Stretko BB

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Dec 2009 12:00

Kolko vas vlastne bolo, a nejake foto sa nenajde? Niekedy sa stavim aj ja, ked budem na tom lepsie s casom a Martin by ma snad zobral :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Marian | --
Príspevky: 910
Meno: Marian
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Marian » 07 Dec 2009 17:09

Bolo ozaj fajn. Zúčastnený: Bugatti,Marek z vedľajšieho fora,RIVEVAl s kamarátom, Borog34,pristavil sa na chvíľu aj pisho66, hepyno a moja maličkosť, hádam som na nikoho nezabudol.
Foto by mal dodať RIVEVAL.
Mne osobne je úplne fuk kto na ktoré forum prispieva, ved sme predsa modelári a to nás má spájať a nie rozdeľovať.
Serpens bude mi potešením ked sa zúčastníš.
Ale jedna vec ma nas.... a to cena kofoly oproti minule cenu zodvihli o 0,25€ :devil: , nie som žgrloš ale 1,25€ za pol litra kofoly, nech sa na mňa nehnevajú je dosť.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Dec 2009 18:24

Za tie peniaze by mohla mat aj pozlatene bublinky :beat plaster: Ked sa podari tak sa ukazem, ale zrejme az v Novom roku, aj ked je tu este sanca, ze by Bystricania prisli do MT na predvianocne stretko :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 07 Dec 2009 20:24

Jasne Jasne fotky hodim dnes vecer..ale su velke..ja som zabudol prepnut rozlisenie tak som to fotil na 12mpx...to znamena ze ich musim najprv zmensit..ok???? tak za polhodku to sem dam..idem sa do toho pustit.. :dhh:
a bolo fajn...akurat ta cena kofoly...co s tym klubom co sme zmyslali?? :P
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 07 Dec 2009 20:36

takze slubene foto... :)
Obrázok Obrázok

a ta kofola ako vidite pozlatene bublinky nemala... :D

Obrázok

Ale inac bolo dobre.. Pacilo sa mi to... Aj nabuduce pojdem.. :big smile:
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
Bugatti | --
Príspevky: 341
Meno: Marcel
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Bugatti » 07 Dec 2009 20:57

Na tej fotke to vyzerá, že nemala žiadne bublinky. :haha: Ja by som ešte opravil Mariana, ja nie som z vedlajšieho fóra, ja som doma všade.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Dec 2009 21:52

Mne to skor pride, ze myslel len Mareka, ktory tu zrejme nie je regnuty :P
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
pisho66 | 39
Príspevky: 1421
Meno: Martin
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa pisho66 » 07 Dec 2009 22:19

Určite bolo fajn. Aj za tu chvilku, čo som s vami pobudol bolo vidno, že panuje dobrá atmosféra. No a keby som mal porovnať kofolu s pivom, tak pivo ma vyšlo lacnejšie, pri akomkoľvek zakúpenom množstve. Snáď nabudúce by som prišiel aj s dákou prezentáciou ako Riveval.
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.

Užívateľov profilový obrázok
RIVEVAL | --
Príspevky: 81
Meno: Matej Pavlík

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa RIVEVAL » 08 Dec 2009 11:17

no ja som myslel ze aj vy donesiete daco..ja som zobral vsetko.. :dhh:
Aj ked sa mozno niekomu moje modely nepacia, mne to nevadi, pretoze hlavne je to, ze sa pacia mne. :)

Užívateľov profilový obrázok
Bugatti | --
Príspevky: 341
Meno: Marcel
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: BanskoBystrické stretko

Príspevokod užívateľa Bugatti » 08 Dec 2009 11:35

No všetko si nepriniesol. Zabudol si nám priniesť klobásu. :) Inak bavili sme sa o založení Klubu tu v BB, a mali by sme sa volať HHK. To znamená, Hronský Hltači Klobás. Ten názov vymyslel Marek, a pokial nás niekto bude zásobovať klobásami, aj pokial je z inakial môže sa stať čestným členom. :P

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných