Stretko ZA

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 42

Re: Stretko ZA

Príspevokod užívateľa Sekerka » 08 Sep 2017 11:18

Takže keď zhrniem prvé dve odozvy a niekoľko stranovú komunikáciu s vrsom cez FB, tak predbežne navrhujem 4.10.2017 po 17:00 stretko. Teraz len určiť lokalitu. Ja by som bol kľudne za Kazačok. &rey asi tiež, aj keď sme sa bavili o Marína Bare pri vodnom diele. Vrso chce kvôli Pištovi, Marmatovi, resp. nejakým cezpoľným mesto. Môžeme sa vrátiť do preplnenej Trattorie, alebo skúsime niečo iné?
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

majos | 42
Meno: Marian

Príspevokod užívateľa majos » 08 Sep 2017 11:55

Misko, Marina je super. Minule tam bola ako bonus neskutocne tvarovana casnicka:) Skoda, ze nemate stretko cez vikend, prisiel by som pokritizovat:)
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

Sekerka | 42

Príspevokod užívateľa Sekerka » 08 Sep 2017 13:44

majos napísal:Misko, Marina je super. Minule tam bola ako bonus neskutocne tvarovana casnicka:) Skoda, ze nemate stretko cez vikend, prisiel by som pokritizovat:)

Ty si sa tiež do tohto musel "nadžubať"! Teraz tu riešime s &reyom že budúci týždeň tam máš vinobraní! Ale ja som na Bobote :-( . Na druhej strane to neni stadiaľ ďaleko, ale zase to by sa mi napchala do auta žena a to by som ja "utrel nos"! A takmer vždy ti to modranské "otrepávam o hlavu"! No povedz sám: bolo toto treba? Okrem problému kde sa za mesiac "zložíme" teraz ešte totok! :shocked:
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

Štefan Húska | 35
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 11 Sep 2017 16:07

No so mnou si veru hlavu lámať nemusíš, ja budem v tom čase buď na Ukrajine alebo v Rakúsku a ak by som bol doma tak prídem autom s GPS takže miesto ani čas je irelevantný pojem. Otázka je čo s ďalšími cezpoľnými?
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Marmat | 30
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa Marmat » 12 Sep 2017 12:21

Ja som momentálne PN, ale v októbri by som mohol už byť fit, takže môžete so mnou rátať. :victory:

P.S. Volím mesto, na priehradu ma kvoli vám nikto nedostane, to si vyhodte z hlavy. :P

Mars20 | 30
Meno: Jakub

Príspevokod užívateľa Mars20 » 12 Sep 2017 14:15

Akú čašníčku ste spomínali? To by som došiel aj ja :D

majos | 42
Meno: Marian

Príspevokod užívateľa majos » 12 Sep 2017 22:17

Keby som ti ju opisal, tak ma zmazu (hetero sen:)). Proste chod a daj si Taco chipsy s dressingom, tie tiez stoja za to. Ak ta bude ciernovlaska, tak je to ono. M
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

Sumec | 24
Meno: Adam

Príspevokod užívateľa Sumec » 28 Sep 2017 18:01

Takže ako to vidíte budúci týždeň stredu? Kam sa pôjde?
Na stole: KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Sekerka | 42

Príspevokod užívateľa Sekerka » 30 Sep 2017 18:54

Keďže sa nikto neozval, navrhol by som kúsok šťastia. To by sme mohli mať dosť blízko všetci dvaja, či traja :)

Sumec | 24
Meno: Adam

Príspevokod užívateľa Sumec » 01 Okt 2017 21:27

Dvaja? Traja? Takže ty, ja a vršo? :haha:
Na stole: KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný