Stretko HC

Užívateľov profilový obrázok
eduardo | --
Príspevky: 192
Meno: Eduard
Bydlisko: Nitra-Rišňovce

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa eduardo » 16 Feb 2013 15:29

Tak večer sa vidíme.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Feb 2013 15:39

Pridem okolo 17:00
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa viktor » 16 Feb 2013 17:43

bodie4 napísal:Môže byť. Počkám do 12.00 ako sa ohlásia ostatní a keď nie, tak ich oslovím telefonicky. Predbežne zatiaľ navrhni miesto / v Armstrongu sa mi to páčilo/
a čas, aby sa mohli ostatní zariadiť, poprípade vyjadriť / okolo 17.00? /. Mathew má iný program, takže on nie. Ja samozrejme áno.

Ušiel mi dátum stretnutia, kedy?

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Feb 2013 21:49

Dnes bolo. Cele to bolo vemi na rychlo. Pisal som SS vsetkym, ktori su v skupine HC, nevime Vikto ci si tam, tak sa do nej pripadne prihod, ak mas zaujem chodievat na HC stretko. Mozes tak urobit vo svojom uzivatelkom panely.
Ako pisem bolo to velmi na rychlo a ospravedlnujem sa, ale ako som spominal v piatok do obeda som este ani nevedel, ze pojdeme do HC a k PC som sa dostal viac menej az v sobotu okolo polnoci :)

Nabuduce mozeme dat stretko aj v TT, z HC to nie je tak daleko. Inak ucast bola nakoniec vacsia ako som dufal. Bolo celkom fayn, hadam sa aj chalanom lubilo.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --
Príspevky: 301
Bydlisko: Trnava

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa viktor » 16 Feb 2013 22:48

Aha, nevedel som, že aj také možnosti fórum poskytuje. Tento víkend som mimo TT, takže som o nič neprišiel.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 02 Máj 2013 21:09

Nic neslubujem, ale cez vikend by som mal byt v HC, tak budte na prijme, ak tak na rychlo zorganizujeme stretko :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 03 Máj 2013 23:34

Poarilo sa mi v zdravi prist do HC, tak ak by ste chceli, tak zajtra (sobota, 4.5.'13), by sme mohli dat stretko. Zaciatok tak 16:30 - 17:00 v Amsterdam Cofe. Kto by mal zaujem?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 04 Máj 2013 12:01

Obvolal som Palusa, Eduarda, Orecha - zatiaľ nič. Ja by som s Mathewom mohol. Uvidím o hodinu.

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa serpens » 04 Máj 2013 12:14

Ak je nas tak malo, tak to mozeme aj zrusit, ja budem musiet utiect z rodinnej oslavy, ak to chalanom nevychadza tak nevadi, aspon odtial nebudem musiet utekat.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko HC

Príspevokod užívateľa bodie4 » 04 Máj 2013 13:24

Po dohode s Mirom sa dnešná akcia nekoná. Tak nabudúce. Užite si víkend.

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný