Stretko PE

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa RoboTY » 22 Sep 2012 15:13

No čo sa mňa týka, tak prídem na ten vlak ako som už spomínal (lebo samozrejme zas cez víkend v práci budem), s Bodiem sme sa už dohodli, tak nieje problém :wink:
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
stop_r | --
Príspevky: 77

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa stop_r » 22 Sep 2012 16:35

Som rad ze vam to az tak nevadi. Trezor je tiez v pohode. Zistim ci sa tam vari dovtedy.

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa johnny7 » 22 Sep 2012 18:52

Myslim, ze aspon pizzu a utopence by tam mali mat. Ak ak si dobre pamatam, tak podavaju nakladany hermelin. :still dreaming:
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa RoboTY » 29 Sep 2012 07:39

Edit: Tak moc Vás nepoteším, bohužiaľ ja sa dostaviť nemôžem, v práci nastupuje nový kolega a práve som sa dozvedel, kto ho musí školiť? samozrejme ja a na just zajtra, tak ostávam dlhšie :scorn: Tak sa uvidíme aspoň v NR, tam prídem aj keby traktory padali.
Naposledy upravil/-a RoboTY v 29 Sep 2012 12:52, upravené celkom 1 krát.
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 29 Sep 2012 09:01

U mňa bez zmien. Zajtra som v PD, takže stretko potvrdzujem. Nechcel som vypisovať už tri dni dopredu, ale snažil som sa osloviť aj WanRayena, Vašíka1 a Braňa-K. Čakám len na upresnenie miesta konania historicky prvého stretka v PD. Teším sa na Vás všetkých.Začiatok môže byť tak okolo 16.30.

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 29 Sep 2012 21:44

A domáci čo? Načo si bol na fóre o 21.30 Johny 7, keď si nepovedal ako si na tom Ty a kde by to malo byť? To si mám z prsta vycucať? Chlapci, s Vami je ťažká spolupráca. Toľko na moje ukľudnenie. Dobrú noc!

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa johnny7 » 30 Sep 2012 10:08

Bodie4 a ostatni, stretneme sa v trezore. Tam by malo byt fajn. Ak sa niekomu nebude pozdavat, tak sa mozme potom presunut. Pocneme okolo 16:30. A nehnevaj sa, ale vcera som mal pracovny den a ani ma nenapadlo nakuknut do stretiek. Pre mna je to este taky nainteresny topic, ktory len oznacim ako precitany, kedze na stretku PD/PE som este nebol.

Dufam, ze ucast bude aspon slubena a mozno prekvapia nahodni okoloiduci - Vasik, WanRayem a tak...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
stop_r | --
Príspevky: 77

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa stop_r » 30 Sep 2012 13:02

Jasne... pridem sice az o piatej alebo skor po piatej desat minut. ale pridem.. trezor je fain... pisem do posty bodiemu moje tel cislo, pripadne si zavolame ak by sme zmenili stanovisko..

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 01 Okt 2012 19:08

Takže by sa patrilo aj nejaké to slovo na záver, lebo som to naháňal ja. Som vôbec rád, že sme nakoniec stretli. Boli sme len traja / ja, johnny7 a stop_r/, ale z krátkeho posedenia boli nakoniec dve hodiny. Bohužiaľ to nevyšlo RoboTYmu, ale to už tak chodí. Chcel som aj Vašíka1, no povinnosti mu to nedovolili. Čerešnička na torte / WanRayen / nebola, no nič. Myslím si aj naďalej, že je treba občas sa aj takto stretnúť, lebo naše akcie začínajú byť rozsiahlejšie a aj osobnejšie, takže nejaké riešenia alebo pomoc je lepšie takto prediskutovať. A to nehovorím ešte o ďalších víziach. Vždy sa totiž môže niečo pritrafiť, na akcii má človek absenciu a potom je to už všetko preč.
Hlavné je, že sme sa vôbec z tohto regionu spoznali a snáď aj niečo poriešili. Dúfam, že aj ostatní účastníci tohto stretnutia mali dobrý pocit. Nech sa Vám spolupráca darí.

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný