Stretko PE

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 21 Sep 2012 21:37

Výborne. Tak by sme mohli byť aspoň štyria.Prievidžania upresnite miesto , začiatok môže byť medzi 16.00 - 17.00.Až by sa chcel ešte niekto pridať, je vítaný!

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa johnny7 » 21 Sep 2012 21:46

Podumam este o mieste, sak do nedele casu dost. Ale nenahnevajte sa ked nepridem, dnes som sa od manzelky dozvedel, ze v nedelu mame asi iny program. Uvidime.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 21 Sep 2012 21:56

Tak dáme šancu stoperovi, kde nás pozve. RoboTY si to potom musí zvážiť, či mu za to stojíme.

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa RoboTY » 21 Sep 2012 22:41

Mne by bolo jedno, kde by bolo stretko... len nanešťastie čo sa nedele týka (aj soboty) tak som do 16:00 v práci :beat plaster: Skôr cez týždeň mám čas, ale to zas vy asi nie :-(
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 22 Sep 2012 08:09

V poriadku. Tak začneme okolo 17.00 a Ty sa k nám pridáš ako Ti to bude vyhovovať. Ak nebudeš mať spoj, tak nie je všetkým dňom koniec.Eventuálne môžeš napísať, kedy prídeš do PD a ja Ťa vyzdvihnem na stanici / buď vlakovej alebo autobusovej/. Ak budeš po práci unavený, tak si odpočiň. Veď sa ešte určite niekedy stretneme.

Užívateľov profilový obrázok
RoboTY | 34
Príspevky: 253
Meno: Róbert
Bydlisko: Topoľčany

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa RoboTY » 22 Sep 2012 09:29

Z tej mojej práce som skôr znudený a nie unavený, takže takéto niečo berem všetkými desiatimi :D no čo sa spoju týka, ide mi vlak hneď 16:32 a v PD je 17:51, tak ak to nieje nič krkolomné, tak nieje problém prísť. Naspäť mi už snáď niečo pôjde. Len ešte uistenie, je to zajtrajšia nedeľa, alebo budúcotýždňová? :P
[vcol=80]Hotovo - Raketoplán Endeavour 1:100
Na stole - Lokomotíva TY2|
Obrázok
[/vcol]

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 22 Sep 2012 09:55

OK Prídem pre Teba na stanicu. A domov Ťa potom zveziem. Je to zajtra a čakám už len na stopera, kde to vypukne.On je teraz najdôležitejší.A akcia môže začať.

Užívateľov profilový obrázok
stop_r | --
Príspevky: 77

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa stop_r » 22 Sep 2012 12:38

Som rad ze som najdolezitejsi, ale mam mensi casovy probem. Zajtra sice mozem, ale az nejak bud na vecer alebo poobede. Priatelka odchadza na dva tyzdne do Bruselu a potrebujem ju zaviest na letisko. Ja mozem tym padom az o deviatej, alebo potom by sme to mohli prelozit na pondelok. Po obede v nedelu by som mohol do max nejakej druhej, tretej, co ako som videl nevyhovuje viacerym.

No a co sa tyka miesta, hocijaky slusny barik alebo restauracia niekde v bojniciach bude vyhovovat snad vsetkym. Slusne najest nieco popit sa da celkom v Muzika bare, pripadne Zanzi bar kde robia naozaj skvelu pizzu.

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa bodie4 » 22 Sep 2012 13:04

Nevadí, je toho skutočne trochu viac a nič nehorí. František, myslím, že najrozumnejšie by to bolo presunúť o týždeň. Nemá cenu hnať sa na letisko, aj tak nevieš, aké sú cesty. RoboTY bude už o týždeň vedieť na čom je, Johny7 sa snáď uvoľní/ ak mu to manželka dovolí/ a ja som tam ako na koni. Beztak prídem za svojou drahou polovičkou do Bojníc na kontrolu.Zatiaľ sa pripravte teoreticky. Možno i chlapci z PE / Wan Rayen ev. Vašik1 sa s nami spoja.Pekný zbytok víkendu!

Užívateľov profilový obrázok
johnny7 | 39
Wykonawca
Príspevky: 2856
Meno: Jano
Bydlisko: Prievidza

Re: Stretko PE/PD

Príspevokod užívateľa johnny7 » 22 Sep 2012 14:55

Takze presuvame termin na nedelu o tyzden v case ako ste navhrli na zajtra - 16:00 az 17:00. Cas potom pripadne este jednoducho upravime podla potreby. A na stretnutie by som navrhoval TREZOR pub pri Kauflande v Prievidzi. Len som si nie isty ci tam varia, takze skor sa mi pozdava Frantiskov navrh a Zanzibar v Bojniciach by mohol byt.
Naposledy upravil/-a johnny7 v 22 Sep 2012 15:35, upravené celkom 2 krát.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný