Stretko HE

Užívateľov profilový obrázok
Jano 100 | 53
Pán plachetníc
Príspevky: 1467
Meno: Jano
Bydlisko: Humenné, Na Podskalku 62

Stretko HE

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 24 Nov 2012 16:33

Takže páni......po predbežných dlhodobých dohovoroch Vás - BOL BY SOM RÁD - PRIVÍTAL 25.11.2012 v mojom skromnom príbytku, Na Podskalku 62 Humenné 06601 kedykoľvek poobede. Donešce, co možece - myslím modely - chyža veľika. A ja som čort - nikdy nespím :wink: Takže Major,Quasi, Martin plus bratranec A KTOKOľVEK BY SA PRIDAL - každý bude vítaný!

Jano

0907 95 85 12
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2538
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa martin1807 » 25 Nov 2012 18:51

stretko za nami.. :victory: Zloženie: Jano 100( hostitel), Major, QUASI, Martin 1807.... :P PO dlhom case prijemne posedenie a podebatovanie o modeloch... Na vlastne oči som videl Janove lodičky a važne to je niečo neuveriteľné a nadherne... :shocked: , Majorovi dakujem za modely a brusitko na cepele a všetkym za učasť.. :haha: :bad smile: Tak zase niekedy niekde na vychodze.. :wink:
Major by mal pridať aj dake fotky..
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Užívateľov profilový obrázok
Major | 64
Veľký milovník Tatier
Príspevky: 1683
Meno: Oto
Bydlisko: Tőketerebes
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa Major » 25 Nov 2012 19:07

Keď som dostal cez SS-ku také milé pozvanie od Jana100 na stretko, tak som veruže neváhal.
Síce to doma kolidovalo s jednou cestou s mojou drahou na nejaké nákupy. Ale ja zásadne ženy nebijem, takže som šiel do Humenného.
Dosť rečí, "kukajce"





Veľmi príjemne strávená časť nedele. Janove modely proste musíte vidieť. A jano je fajn chlap, aj sa nám dostalo fundovaného /a skutočne zanieteného/ výkladu o námornej histórii.
Proste ho to baví. Výborne sme pokecali. A "daco na opatrene me donešli aj s Quasim, aľe ľem take byle chalupky".
Veľmi rád budem v takýchto stretnutiach pokračovať. Opäť sa ukázalo, že naša papieracka komunita drží pokope a stále je o čom podebatiť.
Martinovi držím palce k tým maturitám. Je to fajn chlapec. A tie šmikajdy skončili v dobrých rukách.
Quasi ma tiež milo prekvapil, ale o tom hádam trochu neskôr.
Jano vďaka!
A všetkým zúčastneným...
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa serpens » 25 Nov 2012 22:45

Pekne stretko, dobre muselo byt.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Jano 100 | 53
Pán plachetníc
Príspevky: 1467
Meno: Jano
Bydlisko: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa Jano 100 » 26 Nov 2012 10:31

Veruže to bolo veľmi príjemné nedeľné popoludnie :wink:
Ešte raz ďakujem všetkým zúčastneným, že prijali moje pozvanie a prišli. Ste fajn chlapi a skvelí kamaráti, výborne sme si pokecali :victory: Určite sa znovu stretneme.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Užívateľov profilový obrázok
QUASI | 43
Príspevky: 512

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa QUASI » 26 Nov 2012 11:43

Fajna akcia - bolo co pozerat aj pocuvat. :wink:
Tak pani dufam, ze aj niekedy nabuduce.

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Stretko HE

Príspevokod užívateľa sony » 26 Nov 2012 15:34

ako pozerám Quasi ostáva verný svojej zásade a nefotí sa :haha: .. fajnovo ste sa stretli chlapi :victory:
Papierový člen plastikového klubu

Návrat na "Stretká // Meetings"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný