Majáková paralelka

Užívateľov profilový obrázok
Honz88 | --
Príspevky: 12

Re: Majáková paralelka

Príspevokod užívateľa Honz88 » 05 Jan 2013 02:08

Kdo je autorem té věže z Kolína a prostřední radnice na šesté fotce zezdola? Tyto modely vidím poprvé.

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Majáková paralelka

Príspevokod užívateľa group b » 05 Jan 2013 10:51

radnice uprostřed je od Ondry Hejla, zmátlo tě, že není celá, kamarádka jí stavěla jako vyhlídkovou věž, tudíž je to jen segment celé stavby.
Kolínskou zvonici jsem dělal já, ale je to jen polomodel a zbytek je ruční práce,navíc jsem ho pohnojil. :red:

Když už jsem tu, dovolím si přidat ještě nějakou fotku.
Ke konci roku jsme měli ještě tři krátkodobé soutěže.
V první to byla soutěž nesourodých staveb, co patří do našeho sortimentu - věž, rozhledny, maják i vodárenská věž
Obrázok

a poslední mini soutěž jsme měli na úplném sklonku roku. jeden z autorů makal až téměř do silvestrovské půlnoci.
Společnou fotku zatím nemám, tak jen některé věže.

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Užívateľov profilový obrázok
group b | --
2K+
Príspevky: 2083
Meno: Tomáš

Re: Majáková paralelka

Príspevokod užívateľa group b » 05 Jan 2013 11:07

ještě si dovolím jeden příspěvek.
Majáková paralelka proběhla před cca 2 roky. Krom té na tomto foru jsme si udělali jednu doma v okolí města Mělník.
A vydrželo nám to dodnes :wink: Dva roky se se skupinkou lidí hecujeme, stavíme majáky, rozhledny a věže a nejen je a blbnem jak za mlada, přestože drtivá většina z nás už má na kontě čtyřicítku.
V loňském roce se nám díky nápadu, který vzešel zde povedla ještě jedna akce.
Toto je jedna bývalá mandlovna v činžovním domě



po týdnech práce



a dnešní stav







Tímto bych chtěl poděkovat nejen přátelům, za práci na místě, kde se můžem setkávat, ale i PAPERMODELERS.SK, díky kterému vlastně celý tento nápad vznikl.
A pokud se vše vydaří, o letních prázdninách bychom mohli to naše snažení představit i veřejnosti na první velké výstavě.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Návrat na "Archiv"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný