TéTé Model 2012-12.máj.2012

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Re: TéTé Model 2012-12.máj.2012

Príspevokod užívateľa pesoico » 17 Máj 2012 20:31

Takže to zosumarizujem. Ja som z Trnavy, , Bodie a Eduardo z Hlohovca, Kamen zo Šale. Bambulo - Trnafčan, tohto času v Nitre. Závislák Stará Turá - Bratislava, Juraig teraz Boleráz.

Kde dať stretko ? Najlepšie pre mňa v Trnave (som ale pes :wink: ).
Kedy ? Asi najlepšie v piatok. Chalani dajte nejaké návrhy, aby sme sa dohodli.
Ostatní sú tiež vítaný, ak treba, zabezpečím nejaké lacnejšie ubytovanie. Trnava je pekná, aj keď je tu dosť mŕtvo.

Čo sa týka výstavy, mám viac možností :
1. Kalokagatia - malé útulné priestory, spolupráca s klubom plastikových modelárov, naklonený riaditeľ, blízko centrum mesta, parkovanie a podobne. (najpravdepodobnejšie)
2. Západoslovenské múzeum - zaujímavé priestory, blízko centra, ale zatiaľ žiadna komunikácia s riaditeľom, veľké priestory
3. Trnavská synagóga - tiež zaujímavé priestory, dokonca niečo ako galéria, žiadna komunikácia s riaditeľom
4. Nejaká základná škola - relatívne dobré priestory, mimo centra
5. Ľudová škola umenia - to isté ako základná škola, dobrý prístup, zadarmo parkovanie

relatívne plusy :

- naklonenosť primátora - pána Butka , hovorcu mesta Trnava - pána Tomašoviča ,teoreticky viceprimátora - pána Stanka, Trnavský samosprávny kraj - zopár nemenovaných ľudí
- možnosť regionálnej televízie Trnava
- známy spravodajca zo SITA
- kamarát je šéfredaktor novín Trnavský hlas
(Závislák by vedel porozpávať)
- pán poslanec Matovič a jeho (manželky) sieť regionálnych novín

Treba dohodnúť rozumný dátum a nejaké prísluby vystavovateľov. Nerád by som spravil veľkú akciu s málo modelmi. Viem, že aj tak všetko nevyjde, ale radšej menej propagácie a rozruchu, ako málo modelov a nezáujem modelárov.
Otvorene sa priznám, že nemám skúsenosti s organizovaním súťaže papierových modelov, ani s ich hodnotením. Preto uvítam konštruktívne návrhy.
A ako som povedal, termín akcie september - október

kamen | --

Príspevokod užívateľa kamen » 18 Máj 2012 14:49

Môj návrh september,prvý týždeň, v oktobri je NR, kalokagatia je ok aj s parkovaním a dvoma cimrami. Jedna na modely, jedna na biznis. Už len tam dotiahnuť vystavovatelov. Niekedy teraz v máji sa stavím, vyzdvihnem modely a pokecáme.

serpens | 34
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 20 Máj 2012 20:59

Urcite by bolo vhodne spravit medzi touto vytavou a sutazou v NR aspon mesiac pauzu, kludne aj meciac a pol.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Archív 2012"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný