Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Pravidlá fóra

  • Táto sekcia slúži na komerčné ponuky predaja/kúpy modelov a modelárskeho príslušenstva, ktoré predajcovia ponúkajú v rámci výkonu podnikateľskej činnosti.
  • Administrátor fóra nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a pravdivosť tu uvedených ponúk, pričom z predaja v tejto sekcii uvedeného tovaru mu neplynie žiaden zisk.


V prípade záujmu o otvorenie novej témy kontaktujte administrátora.
Užívateľov profilový obrázok
braintech | 41
Kral Papiru (Brno '15)
Príspevky: 343
Meno: Miro
Bydlisko: Bratislava

Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa braintech » 06 Máj 2014 15:40

Caute,

takze mam pre vas ponuku od kolegu plastikoveho modelara, a sice vyrobu dekalov.
Vela ludi tu zhana tlac bielou farbou takze sa pokusime uspokojit trh.
Dolezita informacia: Vzhladom na zvysujuci sa vyskyt odstupenia od objednavky pred jej finalizaciou = je nakreslene a ide sa tlacit, pri prevzati zadania objednavky a jeho ohodnoteni pozadujeme 30% nevratnu zalohu. Nasledne pokracujeme v dohodnutej praci. Tyka sa to objednavok kde treba prekreslovat/kreslit.

1. tlacime vsetkymi farbami + biela
2. podklady mozno dodat v akomkolvek formate, avsak treba potom ratat s adekvatnym vystupom tzn tlacime aj z naskenovanych predloh vo formate jpeg/bmp a inych obrazovych formatov, ale samozrejme kvalita bude ina, uprednostnujeme vektorovy podklad
3. moznost dodania vlastnych podkladov a a pozadovane dekaly nakreslime - suma za kreslenie nieje horibilna, zalezi od zlozitosti, rozmerov a podobne, kalkulovane individualne
4. zbierky a uzavierky by sa kryli s Fitovou zbierkou prip vramci nejakych vystav/stretnuti, usetrite na postovnom, ano je tu moznost aj zasielania do cz a platba v ceskych korunach na ucet v cz
5. zbieranie podkladov a konzultacia detailov prebieha cezo mna, takisto platby, okrem cz
6. material, tlaci sa na priesvitny dekalovy papier od firmy Propagteam, cena za tlac 1xA4 biela - 12E, 1xA4 farebna - 15E, 1xA4 farba + biele podklady - 15E bez ohladu na farebnost, fixna suma, samozrejme rata sa iba plocha potlacena pre vas, so zasielkou dostanete aj navod na zaobchadzanie s dekalmi, tzn ako a cim ich lakovat, atd
7. z vyssie uvedeneho vyplyva moznost tlacenia kusovych a individualnych zakaziek, ziadna nutnost serioviek a pod, potrebne je zaplnit A4 stranu - samozrejme chalan si tlaci aj svoje, takze vzdy sa tam da nieco prihodit
8. podstatny detail - cisto biele napisy/obrazky bez problemov, farebne obrazky/napisy kt obsahuju bielu, tlacime kvoli technologii na 2 vrstvy tzn farebna cast zvlast, a biely podklad zvlast, cena zostava ako za tlac 1 vrstvy, jedine budete musiet nanasat 2 dekaly
9. otestovana moznost tlace na A5 format, takze netreba kumulovat tolko objednavok naraz
10. tlac nieje bezokrajova!

chalan ma dlhodobe skusensti s kreslenim vlastnych dekalov a s tlacou u roznych firiem a roznych typov tlace, zatial prikladam fotky svojich veci, dost tazko sa to foti na svetlomodrom pozadi biela tlac ... :beat plaster: ale hadam to je vidiet, bol pokus aj s pravitkom
otazky do tohto vlakna, cokolvek co nieje pokryte vyssie, po zodopovedani to pridam ako dalsi bod, po zapracovani odpovedi na otazky sa vlakno bude premazavat, ostanu iba objednavky

Instrukcie pre aplikaciu dekalov pre papierovych modelarov:
1. leskly lak na model
2. vodicka na zlepsenie prilnavosti, odporucam Agama Adhesol
3. dekal, umiestnit, vytlacit vodu, vlhkym uchostuchom opatrne zotriet prebytocny Adhesol z okolia dekalu
3. po 15 min naniest usadzovaciu vodicku, odporucam Agama Hypersol, stetec len mierne namocit, netreba ten dekal utopit, pretriet len raz, inak sa dekal poskodi, pocas posobenia Hypersolu sa dekalu nedotykat, inak sa poskodi, dat tomu par hodin (cez noc)
4. leskly lak
(5. patina a zjednocujuci lak podla vkusu, ak patina nie je, zjednocujuci lak na cely model)

Miro

Naposledy upravil/-a braintech v 20 Okt 2015 19:03, upravené celkom 7 krát.

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Braintech

Príspevokod užívateľa iconmaster » 06 Máj 2014 17:48

WOW! Tato ponuka ma zaujala a potesila zaroven. :victory:
Znie to dobre a cena je tiez adekvatna.

Mam jednu otazocku na zaciatok: tyka sa to bodu c. 7 - co ak potrebujem len kusok s bielym napisom cca. 2x3 cm? Planujes nejaku skupinovu objednavku papermodelers, mohli by sme poskladat jednu A4, potom by sa to rozstrihalo niekde na akcii. A ceny by sa urcili podla velkosti ploch..

Užívateľov profilový obrázok
braintech | 41
Kral Papiru (Brno '15)
Príspevky: 343
Meno: Miro
Bydlisko: Bratislava

Re: Braintech

Príspevokod užívateľa braintech » 06 Máj 2014 20:00

Cau Ico,

v podstate odpoved na tvoju otazku som sa pokusal pokryt v bodoch vyssie, ale aby som bol presny. Ano, mozes chciet akukolvek velku plochu potlacit, pokial sa zoznam zaujemcov nazbiera tak ze to cele pokryje 1xA4 a viac, ak nie, budem to riesit idividualne ale to uz potom ked sa to vyskytne, resp ked sa trh nasyti :wink:
Ano, zamer bol mat to ako skupinovu objednavku ale po dohode s veducimi tu na fore, sa to vlozilo sem do 'komercnej' casti. Mne osobne je jedno v kt casti to je, staci ze to tu je.
Strihat netreba nic, po uzavreti objednavky a vyjasneni detailov, naslednej tlaci, kazdy bude mat svoje vrecusko so svojim objednanym kuskom.
Uz iba distribucia tak ako som napisal, bud cez Fita, kto chce, napise ze postou, a prip cez dalsich ludi na patricnych akciach. Samozrejme tam kde budem ja, tak to prinesiem osobne.

dufam ze som zodpovedal vsetko.

Miro

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Braintech

Príspevokod užívateľa iconmaster » 06 Máj 2014 21:32

Parada, dik za info, coskoro to hadam aj mozem odskusat :wink:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa serpens » 07 Máj 2014 14:43

Ak by to bola skupinova objednavka, tak by som to dal do skupinovej, ale takto to je samotna ponuka s cennikom a aj pre individualny ober tak je to tu. Fakt sa mi nechce znova chodit po SOI :). Pokial to chces robit ako skupinovku, tak si to naformuluj ako skupinovku s tym, ze sa to spravi jednorazovo ku dakemu terminu a prehodim to do skupinoviek. Riesilo by sa to potom ako objednavka z polska a podobne.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa mimapnd » 07 Máj 2014 15:46

serpens napísal:Fakt sa mi nechce znova chodit po SOI :).

Off topic: :wink: akurat som chcel napisat, nech si dava pozor na spionov... :scorn:
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
braintech | 41
Kral Papiru (Brno '15)
Príspevky: 343
Meno: Miro
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa braintech » 07 Máj 2014 16:13

Caute,

ako som napisal, nemam problem s tym v kt sekcii to je, ide o to aby to bolo pre forum v poriadku a nikto tu nikoho nenahanal.
Je to aj skupinova, a kto bude chciet nieco mimo vyvesene terminy, tiez nieje problem, pokial to bude kam prihodit.

Takze v zasade sme vsetci spokojni (peace), uz len vyvesit startovaci datum.... coskoro.

Miro

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa Fito » 07 Máj 2014 16:38

Ako komerčná časť ponuky je to umiestnené správne.

Skupinova objednávka sa bude riešiť medzi skupinovymi objednavkami v samostatnom vlákne.
Organizovať ju bude Braintech, ktory z nej nemá žiaden zisk ( teda má zisk najväčší, a to je " dobrý pocit ").
Myslím že takto bu de spokojný každý. Modelari, majiteľ tlačiarne, bonzáci a aj SOI.
:)
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
braintech | 41
Kral Papiru (Brno '15)
Príspevky: 343
Meno: Miro
Bydlisko: Bratislava

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa braintech » 18 Máj 2014 19:29

Caute,

takze objednavka otvorena, predbezna uzavierka, dame 2 terminy : 1. ked Fitovi dorazi balik z Polska, tak mu mozem dat hotove veci pre tych kt maju nieco objednane, nech to pribali k modelom 2. do Hvezdarne, kedze sa chystam zucastnit, priniesol by som osobne
Kto nestihne ale mysli, ze ma cas, tak to uz ostava otvorene do odvolania :wink:
Priebezne budem davat vcas oznamy pred akciami na kt pojdem, kde to mozem priniest
Vsetky objednavky s detailami poprosim cez SSku.

vdaka

Miro

Užívateľov profilový obrázok
majos | 48
Príspevky: 847
Meno: Marian
Bydlisko: Modra

Re: Vyroba a tlac - Dekaly/Vodolepky/Obtisky

Príspevokod užívateľa majos » 18 Máj 2014 20:24

Caute,

Nedame si lietadielkari urobit popisky na liedadla? Ja by som chcel nemecke, ako Nich Anfassen a pod. Keby sme toho nasukali na jeden arsik, tak to vyjde lacno.

AM
Zilinsky primat(or) v starej forme. Aj Anicka z Cadecky:)
https://www.youtube.com/watch?v=MaR3eZJEQIs
A dalsi Janko:
https://www.youtube.com/watch?v=BBbQbMWQF1o

Návrat na "e-shopy // e-shops"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní