Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Užívateľov profilový obrázok
Rado-Wan | 32
Príspevky: 410
Meno: Radovan
Bydlisko: PreŠhoW
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013

Príspevokod užívateľa Rado-Wan » 23 Sep 2013 23:17

Off topic: Neviete niekto nahodou blizsie info o tomto kusku?? naaaahodou :dribble:


ved lepime pre radost :)

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013

Príspevokod užívateľa Fito » 24 Sep 2013 07:09

...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013

Príspevokod užívateľa mimapnd » 24 Sep 2013 11:55

zda sa mi alebo tam je na tych fotkach volako malo divakov?
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Fiat 127 | --
Príspevky: 89

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013

Príspevokod užívateľa Fiat 127 » 24 Sep 2013 14:51

mimapnd napísal:zda sa mi alebo tam je na tych fotkach volako malo divakov?

Nemusíš isť k očnému, vidíš dobre. Je pravdou to, že na tejto akcii bolo počas celého dňa málo ľudí. O 14:00 hod. kedy malo byt oficiálne vyhlasovanie, tak už v tom čase mali modely vystavovatelia zbalené (to sa ale deje aj na iných akciách). Skutočne vyhlasovanie ocenených modelov začalo neskoro. Približne o 2 hod. neskôr teda asi okolo 16:00 hod. Nakoniec tam zostali väčšinou iba tí, čo tam mali len ocenené modely ...

Užívateľov profilový obrázok
Michal Kalina | --
Príspevky: 182
Meno: Michal

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Michal Kalina » 24 Sep 2013 17:37

Vyhlasovanie začalo 15:09, presne som pozeral na hodiny, čiže o hodinu pozdejšie, nie o dve ...

Užívateľov profilový obrázok
Ján Paulík | --
Príspevky: 15

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Ján Paulík » 24 Sep 2013 18:40

Nikde nebolo povedané, že vyhlasovanie začne presne o 14:00 ale že vyhlasovanie bude medzi 14:00 a 16:00... Za predlženie a oneskorenie sa ospravedlňujeme, predsa len rozdať tolko cien trošku trvá...
Čo sa týka tých ľudí neviem či je možné spoznať z fotiek modelov a jednej fotky haly či tam bolo málo ľudí či nie, je jasné celý deň tak veľká hala nemôže byť vkuse natrieskaná a plná ľudí.... návštevnosť bola cca cez 1 000 ľudí a na mieste bolo cca 2000 modelov z toho 352 súťažných... ešte stále sa Vám to zdá málo?

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2115
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa mimapnd » 24 Sep 2013 20:04

1000 ludi je cool. preco sa uz session nerobi v tej budove na nabrezi? fasa velka divadelna zasadacka tam bola...
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Fito » 24 Sep 2013 20:44

Každá súťaž / výstava je dobrá, bez ohľadu na to, koľko sa tam mihne ľudí.
Podla mňa medzi tími 1000 navštevníkmi bol minimálne jeden Balu junior a dve 12 ročné Dorisky :P

A teda k tým počtom, na každej výstave je to podľa mňa tak, že boom návštevníkov je kolo obeda,a tak ešte do 14:00, na vyhlásenie zostávajú iba modelári ktorí vystavujú
(+ - odhadologicky polopate napísané, čo som za tých pár výstav stihol odpozorovať)
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Fiat 127 | --
Príspevky: 89

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Fiat 127 » 25 Sep 2013 19:45

Ján Paulík napísal:Nikde nebolo povedané, že vyhlasovanie začne presne o 14:00 ale že vyhlasovanie bude medzi 14:00 a 16:00...

Ono je v podstate jedno čo o PS 2013 napíšem ja alebo ostatní. Tí čo tam boli vedia ako to bolo ... Je pravdou tvrdenie J.P., že nik do mikrofónu na akcii nepovedal o vyhlasovaní výsledkov o 14:00 hod. Pravdou je aj to, že som sa ráno na to pýtal ešte pred oficiálnym otvorením akcie (pred 9:00 hod.) či to tak bude ako to bolo prezentovane na poprad24 kde sme si to mohli precitať. Oslovil som jedného z členov KPM TO v PP (pochopiteľne nebudem menovať), či to tak bude ako to bolo už od prezentované na už uvedených www stránkach. Teda uvedenú informáciu len potvrdil.
http://poprad.dnes24.sk/plastic-session ... zit-161277
Najprv sa začali vyhlasovať výhercovia s poprad24. Pauza. Potom sa začali vyhlasovať ocenenia vecnými cenami (VC) od HT model PP ktorých bolo až štyridsať. Pauza. Ďalej ocenenia VC od Bulldog, Tatranský vlci a ďalšie .... Pauza. No až nakoniec sa začali vyhlasovať výsledky jednotlivých kategórií a ocenených modelov. Pauza nastala aj pri ich vyhlasovaní po tom čo L.K. prišlo zle a požiadal o pre striedanie. Zúčastnil som sa na oboch akciách v PP a to na PMD 2013, PS 2013. Nie je možne porovnávať neporovnateľné. Na PMD sa zúčastnilo cca 4000 platiacich divákov (nezarátané deti do 130 cm). No a na PS sa zúčastnilo cca 1000 platiacich divákov (nezarátané deti do 130cm). Ak chcete ďalej porovnávať tak porovnávajte ....

Užívateľov profilový obrázok
Ján Paulík | --
Príspevky: 15

Re: PLASTIC SESSION 21.09.2013 POPRAD

Príspevokod užívateľa Ján Paulík » 26 Sep 2013 11:26

Fiat 127 napísal:
Ján Paulík napísal:Nikde nebolo povedané, že vyhlasovanie začne presne o 14:00 ale že vyhlasovanie bude medzi 14:00 a 16:00...

Ono je v podstate jedno čo o PS 2013 napíšem ja alebo ostatní. Tí čo tam boli vedia ako to bolo ... Je pravdou tvrdenie J.P., že nik do mikrofónu na akcii nepovedal o vyhlasovaní výsledkov o 14:00 hod. Pravdou je aj to, že som sa ráno na to pýtal ešte pred oficiálnym otvorením akcie (pred 9:00 hod.) či to tak bude ako to bolo prezentovane na poprad24 kde sme si to mohli precitať. Oslovil som jedného z členov KPM TO v PP (pochopiteľne nebudem menovať), či to tak bude ako to bolo už od prezentované na už uvedených www stránkach. Teda uvedenú informáciu len potvrdil.
http://poprad.dnes24.sk/plastic-session ... zit-161277
Najprv sa začali vyhlasovať výhercovia s poprad24. Pauza. Potom sa začali vyhlasovať ocenenia vecnými cenami (VC) od HT model PP ktorých bolo až štyridsať. Pauza. Ďalej ocenenia VC od Bulldog, Tatranský vlci a ďalšie .... Pauza. No až nakoniec sa začali vyhlasovať výsledky jednotlivých kategórií a ocenených modelov. Pauza nastala aj pri ich vyhlasovaní po tom čo L.K. prišlo zle a požiadal o pre striedanie. Zúčastnil som sa na oboch akciách v PP a to na PMD 2013, PS 2013. Nie je možne porovnávať neporovnateľné. Na PMD sa zúčastnilo cca 4000 platiacich divákov (nezarátané deti do 130 cm). No a na PS sa zúčastnilo cca 1000 platiacich divákov (nezarátané deti do 130cm). Ak chcete ďalej porovnávať tak porovnávajte ....

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní