Knižnica J. Fándlyho - Trnava

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Re: Knižnica J. Fándlyho - Trnava

Príspevokod užívateľa serpens » 09 Aug 2013 10:38

pesoico napísal:... A nie ich hneď za všetko sprdnúť. A to sa týka aj dospelích. Poznám kopec ľudí, ktorí chodia ako hostia na toto fórum, lepia modely, ale keď som sa spýtal, prečo sa nezaregistrujú a neprezentujú svoje modely, odpoveď bola približne rovnaká. Nemám chuť sa nechať sprdnúť od niekoho, koho ani nepoznám za nedokonalý model. Stačí sa len pozrieť, koľko chodí na fórum registrovaných užívateľov a koľko hostí. Dokonca aj niektorí registrovaný užívatelia sem chodia už len ako hostia.

Vo veľkej časti s tebou súhlasím, ale s vyznačenou pasážou nie. Práve kôli tomuto vzniklo toto fórum a nemám ten pocit, že by sa tu začiatočníkom robili nejaké nepríjemnosti skôr naopak. Tak isto, čo sa týka warezu, ktorý samozrejme nie je na fóre vydaný, je prístup ku daným užívateľom normálny. Vždy sú upozornený na to, že podľa pravidiel fóra ho tu nemôžu prezentovať, ale či budú lepiť dalej doma je ich osobná vec. Prípadne sa im ešte spomenú výhody originálu (kvalita tlače, papiera) a tým to končí, žiadne extra moralizovanie.

Ako píšeš každý lepí kvôli ničomu inému. Čo sa týka vašej snahy a jej prezentácie, podľa mňa ste s tým vtedy prišli príliš skoro. Teraz po čase je tu viac ľudí s podobným cieľom, dali ste sa dokopy a veci sa začínajú hýbať. Fandí vám tu v tomto vela ľudí a ešte viac bude keď za vami bude vidno čoraz viac roboty.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

kamen | --

Príspevokod užívateľa kamen » 10 Aug 2013 09:11

Nezakrívaj, sú tu aj provokatéri, a to, čo niekto berie ako srandu, to Peso velmi ťažko znáša. Nechce sa mi tu teraz handrkovať, ale keď už, tak si aspom povedzme pravdu do očí.

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 10 Aug 2013 12:46

Srandu znášam v pohode. Aj oprávnenú kritiku. Skôr nemám rád pokrytectvo a zákernosti.

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 10 Aug 2013 12:48

Nechcem tu robit flame, ani nic take a musim priznat, ze po tej kamenovej reakcii som si musel riadne kusnut do jazyka. Mrzi ma, ze to vidi takto.

Kazdopadne toto by bolo najlepsie osobne na TT alebo HC strektu prebrat, ked sa nam tam podari stretnut sucasne.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

juraig | --
Meno: jurai

Príspevokod užívateľa juraig » 11 Aug 2013 16:14

Jo, čo sa týka fóra... Niektoré veci lepšie osobne, slovne...

viktor napísal:Synagóga a Bernolákova brána, mňam :)

No a totok neviem, či bude tak skoro, bo brána je hotová, ale farbiť sa mi tých milión tehličiek moc nechce.
Chcel bych synagógu stihnúť na jeseň.
Pre radosť z voľného času, pre potešenie...
Informácie o mojich modeloch: http://www.juraig.ttlitklub.sk
Nájdete ich v časopisoch Fifík, Ohník
a v e-shope http://www.papermodel.eshop-zdarma.cz/i ... gory_id=35

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný