Cena primátora mesta Nitry XIX. ročník - 19.10.2013

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 40
Meno: Jozef Kráľ

Re: Cena primátora mesta Nitry XIX. ročník - 19.10.2013

Príspevokod užívateľa Patero » 20 Okt 2013 23:17

... až sa mi slzy tisnú do očí ...

jozefbicar | 32
Meno: JoJo

Príspevokod užívateľa jozefbicar » 21 Okt 2013 06:26

Chalani, moc dakujem ze som mohol bit v Nitre a vidiet Vase modely nazivo....
Mrzi ma ze som nenasiel odvahu sa svami aj porozpravat zoznamit.....boli tam krasne kusky, nie jeden ale vsetky, lokomotivy, delo, tatrovky, dakarky, formule, stavby, no vsetko mozne.....
Je skoda ze ta schiza ma az tak velmi ovlada....snad na buduci rok to prekonam a aspon sa ozvem na par slov....toto hobby je nadherna vec....Vdaka...

Bambulo | 42
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 21 Okt 2013 07:18

Fito | 43
Admin
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 21 Okt 2013 07:24

Ja posielam jedno veľké ďakujem pre organizátorov tejto skvelej akcie :victory:
Výborná atmosféra, kopec modelov, na Nitru sa vždy teším, a tentokrát bola obohatená o návštevu skvelých ľudí z ďaleka, rád som potriasol ruku Baluovi, Majorovi, ale aj Bedatruhlarovi, mumodeanelovi a ďalším.
Z fóra nás tam bolo viac ako 50 , teda keď to tak počítam na tej spoločnej fotke.

sony | 34
2K+
Meno: Martin Seemann

Príspevokod užívateľa sony » 21 Okt 2013 11:54

opäť raz skvelá akcia..
Nitra je fajná súťaž, ďakujem organizátorom za super strávený deň. Škoda, že som sa nestihol so všetkými rozlúčiť. Dosť rýchlo to ubehlo :haha:
Dačo nakúpené, už len nájsť si čas na lepenie :)
O rok sa veru teším a musím už aj niečo poriadne zlepiť, nielen model na jednu stranu A4.
Chalani ako organizátor modelárskej akcie, viem s čím ste sa popasovali, takže vám gratulujem za super zvládnutú modelársku akciu :victory: .
Jedna vec ma mrzí, že som nemohol pomôcť pri upratovaní haly, tak ako vždy. Ale mali sme s Foxy pred sebou cestu do Blavy, z ktorej sme sa večer ešte do BB vracali s budúcimi nádejnými švagrovcami.

Foťák som so sebou nemal, takže foto odo mňa nebudú... ale aspon si popozerám tie vaše. Lebo všetky modely som veru nestihol pozrieť.
BULLDOGFEST XI. ročník 26. máj 2018
Papierový člen plastikového klubu

toudi_sk | 48
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 21 Okt 2013 11:59

668 modelov? terenkoza mohol aspoň 2 podupať

andrewk0 napísal:Nádherná akcia, trochu ľutujem že som viacej nepobudol s členmi fóra... ale bolo málo času a veľa modelov:D nabudúce si musím nájsť čas a spoznať Vás trochu viac milí ľudia... :D

neboj, časom sa to obráti a fotky modelov budeš kukať až doma na fóre, bo na výstave neni čas PY*O :bad smile:

terenkoza napísal: ... 4 baliky travy ...

aspoň kvalitný matroš?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

vasik1 | 40
Pán učiteľ
Meno: Peter Vasaráb

Príspevokod užívateľa vasik1 » 21 Okt 2013 13:23

Veľmi pekný článok (Bambulov link) a Balu je v ňom oprávnene hviezdou. Len musím poopraviť počet modelov. Nebolo ich 668 ale len 667. Ten papierový traktor zo Šiah bol tak skutočný, že sa nedá považovať za model. :victory:
vasik nie je vašík!

Bambulo | 42
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 21 Okt 2013 13:40

vysledkove listiny su na stranke MK Zobor

http://www.mkzobor.sk/index.php/cena-pr ... atora-2013

http://www.mkzobor.sk/index.php/cena-pr ... atora-2013

a tu je link na fotogaleriu MK Zobor

http://www.mkzobor.sk/index.php/cena-pr ... 19-10-2013

... este raz gratulujem ocenenym modelarom a vsetkym dakujem za ucast ... zda sa , ze tento rok bola vystava naozaj uspesna aj napriek par nedostatkom :big smile:
... a este raz dakujem vsetkym , ktori nam pomohli s hodnotenim modelov

... zvlast este musim podakovat Radkovi Krajcimu ,s ktorym sme to za papierove modelarstvo pripravili dvaja a tiez jeho bratovi , ktory na pomohol s registraciou modelov a upratovanim po vystave

no a co sa tyka budceho 20. rocnika ... dohodli sme sa , ze Nitra prevezme statut majstrovstiev slovenska v papierovom modelarstve
dohoda prebehla medzi mnou a Marcelom Misurom (bugatti) ktory pred rokmi po vseobecnej dohode vacsiny modelarov na byvalom DF organizoval majstrovstva Slovenska na vystave v Banskej Bystrici . Zhodli sme sa , ze Nitra bude na toto z hladiska ucasti vhodnejsia , za co Marcelovi dakujem a tiez si cenim jeho ponuku na spolupracu a pomocpri buducom organizovani majstrovstiev .
A ja verim , ze by sme sa v tomto mohli zhodnut aj s vacsinou modelarov na tomto fore , tak ak ma k tomuto faktu niekto nejake pripomienky , alebo navrhy , poprosim napisat mi ich ci uz sem , alebo do spravy a pokusim sa urobit vsetko preto , aby boli spokojni vsetci

sony | 34
2K+
Meno: Martin Seemann

Príspevokod užívateľa sony » 21 Okt 2013 14:34

Nitra je dobrý adept na Majstrovstvá :victory:
BULLDOGFEST XI. ročník 26. máj 2018
Papierový člen plastikového klubu

Pepo | --
Meno: Pepo

Príspevokod užívateľa Pepo » 21 Okt 2013 15:20

Caute vsetci, krasna vystava a co dokazete spravit z papiera a plastu, to sa niekedy neda pochopit. Pridavam zopar foto, tak trochu od podlahy.

Návrat na "Archiv 2013"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný