Soft na tvorbu architektúry

Moderátor: iconmaster

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Soft na tvorbu architektúry

Príspevokod užívateľa pesoico » 04 Apr 2010 11:34

Našiel som túto zaujímavú stránku.
http://www.modeltrainsoftware.com/model-builder.html

Ten soft sa mi zdá veľmi zaujímavý, len vďaka mojem veľmi chabej angličtine nemôžem podať podrobnejšie informácie. Ak sa niekto nájde, budem rád.

Major | 59
Veľký milovník Tatier
Meno: Oto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Soft na tvorbu architektúry

Príspevokod užívateľa Major » 04 Apr 2010 11:55

Vyzerá to byť jednoduchý soft na tvorbu pap. stavieb k modelovej železnici. Večer sa na to ešte pozriem. :confuse:
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Jozik | --
Meno: Jozef

Príspevokod užívateľa Jozik » 06 Apr 2010 09:48

Pozrel som si vieda na stranke. Zda sa to byt jednoduchy soft na tvorbu texturovanych modelov.
Kresli sa v 2D. Pouzitelne na jednoduche stavby. (podla videi bez valcovich a gulovych ploch )

Jedna vec je vsak super! TEXTURY. Chcel by som mat tie z tohot programu. Keby niekto vedel zohant taku paradnu paletu ako maju tam...

Nevyhoda: je spoplatneny. 45USD
Skalpel je super vec. :)
Moja galeria: viewtopic.php?f=41&t=2076&p=30192#p30192

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 08 Apr 2010 21:15

Myslím, že by sa dali tvoriť aj iné tvary, len by si to musel najprv vypočítať. Nadhodil som to najmä kvôli tým textúram. Kresliť sa dá s hocijakým programom, ale mať 30 druhov tehlových múrov, škridlových striech a podobne, to tie programy asi nemajú. Mať tieto veci k dispozícii, tiež si kreslím vlastné domčeky.

Jozik | --
Meno: Jozef

Príspevokod užívateľa Jozik » 09 Apr 2010 15:32

pesoico napísal:Myslím, že by sa dali tvoriť aj iné tvary, len by si to musel najprv vypočítať. Nadhodil som to najmä kvôli tým textúram. Kresliť sa dá s hocijakým programom, ale mať 30 druhov tehlových múrov, škridlových striech a podobne, to tie programy asi nemajú. Mať tieto veci k dispozícii, tiež si kreslím vlastné domčeky.

Vies nejako extrahovat textury z toho programu. Nabolo by zle mat poruke na disku take palety...
Skalpel je super vec. :)
Moja galeria: viewtopic.php?f=41&t=2076&p=30192#p30192

ivant | 40
2K+
Meno: ivan

Príspevokod užívateľa ivant » 09 Apr 2010 16:53

jožik textury s programu si budeš musiet aj tak sám upravovat tam to robí program ktorý to ukladá vedla seba ak niečo chceš tak si postahuj skade tade a už si to upravýš napríklad v photoshope dobrá stránka je aj táto: http://www.sxc.hu/category/1001

Návrat na "3D modelovanie // 3D Modeling"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný