Nevieš kam dať 2% dane?. A čo tak prispieť na chod našej najväčšej súťaže v Nitre?
Nevieš ako? Napíš správu Radkovi ( RKK) , on ti povie ako na to. Ďakujeme.

DORIS

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

DORIS

Príspevokod užívateľa DORIS » 02 Okt 2009 07:53

Zdravím všechny!
Tak Vám také napíšu něco o své maličkosti, ať se trochu poznáme. Je mi 33 let a mám všestranné zájmy, z nichž modelaření a auta patří mezi prioritní. Modelaření se věnuji od šesti let, kdy jsem začínala s jednoduchými vystřihovánkami z časopisu ABC. Dva roky jsem navštěvovala modelářský kroužek, když jsem chodila na základku. Modelaření mne hodně začalo bavit, od cca deseti let jsem se účastnila i výstav a v tomto trendu jsem pokračovala i na střední škole, kdy jsem si už začínala sama navrhovat jednodušší modely především toho, co se jako vystřihovánka nedělalo či nedalo sehnat. Stavěla jsem a dodnes stavím i plastové modely především aut a lodí. V současné době se věnuji především plastovým modelům sportovních aut a z papíru stavím nejraději lodě, a taktéž auta nebo autobusy - ty si navrhuji sama. Modelařím hlavně pro radost, v současné době už ne pro účel výstav či dokonale přesné historické věrohodnosti.
Stejně jako modelaření mám ráda i skutečná auta a zajímám se dost o techniku, abych si mohla mnohé na autě sama udržovat či opravit. Jedno jsem si i zrenovovala.
Jinak mne baví hudba, malování, hra na klávesy, mám ráda přírodu a sport, cyklistiku především.
Těším se na spolupráci s Vámi a doufám, že s Vámi budu moci sdílet radost z modelaření!
Doris

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa serpens » 02 Okt 2009 08:08

Vitaj u nas Doris,

Pozeram, ze osud modelarky ti bol udeleny uz od mala :big smile: Videl som, ze si zacala s novou lodou tusim Victory, kto pozna tvoju tvorbu tak uz sa isto tesi, ako sa s tym vyhras. Tak budem cakat, ci sa objavi aj tu. Kazdopadne drzim palce nech sa dari a nech ti modelarcina vydrzi aj nadalej.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
lowi | 42
Príspevky: 1302
Meno: Vilo
Bydlisko: Závažná Poruba

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa lowi » 02 Okt 2009 08:14

Tak ťa tu u nás vítam.

Myslím, že každý pozná tvoje výtvory. A je sa na čo pozerať. :vicotry: Sledujem Victory na českom fóre, a musím povedať - riadne sa to tam zvrhlo. :beat brick:


Nech sa ti u nás lepí. :big smile:

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa DORIS » 02 Okt 2009 08:23

Moc Vám děkuji za přivítání a přání, bude mi potěšením prezentovat zde své modely včetně Victory. Čekala jsem dlouho, než jsem se do její stavby odhodlala, je to pro mne náročný model, avšak její stavbu si chci užít a postavit pro radost. Snad ji zvládnu dotáhnout zdárně do finiše.
Doris

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3221
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa WanRayen » 02 Okt 2009 08:27

jej doris ahoj. len som čakal kedy prídeš k nám. Tak vitaj. nech sa ti dari tak ako doteraz v tvojich božských modeloch. :still dreaming:

Užívateľov profilový obrázok
Matej | 36
Príspevky: 1129
Meno: parkourista
Bydlisko: Mojtín, okres PU

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa Matej » 02 Okt 2009 08:33

aj ta tu vitam doris..tvoje stavby poznam a sledoval som pravidelne..musim uznat ze si trieda..tvoja cistota prace a preciznost su neskutocne..dufam,ze sa ti tu bude pacit..tesim sa na victorku.. :)
Aktuálne: Maz 537g / A-10 Warthog

Hotovo: BAT-M

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5506
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa Fito » 02 Okt 2009 09:31

Vitaj u nas, tak nech teda konecne najdes pre svoje nadherne lode ten spravny domovsky pristav.

Tvoje stavby sledujem ,ale nekomentujem, vascinou mi totiz dochadzaju slova :big smile:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa DORIS » 02 Okt 2009 13:06

Moc Vám děkuji za milé přijetí! Jsem ráda, že zde mohu prezentovat svoje modely a spolupracovat s dalšími modeláři a nacházet spoustu inspirace i nových nápadů. Snad i já budu moci poradit a třeba někoho inspirovat.
Doris

Užívateľov profilový obrázok
Potkan | --
Príspevky: 1095
Meno: Martin Frcka
Bydlisko: Martin
Kontaktovať užívateľa:

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa Potkan » 02 Okt 2009 15:29

tak ako chalani predo mnou - vitaj u nas a cit sa tu ako doma :)

som rad ze k nam zavitala aj taka stavitelska osobnost akou si ty :) ;) Lodicky v tvojom podani je vzdy radost sledovat... tak nech sa ti dari aj nadalej :vicotry:
Rozrobene: 1/32 SHKH Dana; 1.72 DKM Bismarck Turret Bruno
Naposledy dokoncene: 1/48 Mirage IIICZ SAAF;
V priprave: 1/48 He-111H3 a 1/25 SM30+401R

"When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace."
Jimi Hendrix

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: DORIS

Príspevokod užívateľa petopato » 02 Okt 2009 18:39

...tak mi sme si založili nové fórum aby sme pred ňou ušli, lebo nás zahanbovala a ona nás prenasleduje až sem, aby nám to nandala :devil: , tak vitaj teda :too sad:
P.S: môžeme vidieť nejaké fotky toho zrenovovaného zázraku?

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní