Roothan

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Roothan

Príspevokod užívateľa Roothan » 10 Apr 2011 17:51

Zdravím Vás papieráci-modelári.
V tomto svete som známy pod nickom Roothan.Som Brezňan a vystrihovaniu sa venujem s prestávkami asi 15 rokov. Začínal som ako plastikový modelár.Keďže som bol huba líná a nechcelo sa mi plasty maľovať prešiel som k papieru u ktorého som zostal do dnešných čias.Ako som neskor zistil papier je oveľa väčšia zábava.Hlavne pre pocit že človek z 2D vytvára skvele plastické a 3D veci. Na fórach sa vyskytujem od mája 2006 a to na "konkurenčnom" papierové modelárstvo. Tu som registrovaný od februára 2009

Venujem sa všetkému, okrem architektúry. Nepohrdnem v podstate ničím, no Poľské modely zatiaľ nestaviam.Nie preto že nechcem, hlavne preto ze si netrúfam./zlepšuje sa to/ :haha:

Lepím Wurstolom, som stále verný nožničkám aj keď čím ďalej tým viac režem skalpelmi či kružidlom.Podliepať som sa naučil až pri T815-7 od Losslanosa a farbiť tiež.Retuš už považujem za nutnosť nie výsadu.No a snažím sa veľmi mierne upravovať to čo staviam.
Pri PC sedím často a venujem sa vlastným projektom ktoré sa týkajú prekresľovania už vydaných modelov. Prvý bol Curtis P-40 C Tomahawk v dvoch verziách a momentálne Su-25 Frogfoot kreslene vo free Inkscape programe.V podstate všetka moja doterajšia práca je zvečnená na papierovom modelárstve.sk No postupne som začal viac navštevovať toto fórum kvôli tomu ze je živšie.

Tot vsjo. Pripadne otázky píšte hádam aj SS.
Ďakujem za prečítanie mojej krátkej spovede. :beat brick:

Ešte moja skromná pomerová kocka.
Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
mumodeanel | 28
Príspevky: 659
Meno: Tomáš Hrebík
Bydlisko: Kousek od Ostravy

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa mumodeanel » 10 Apr 2011 19:39

Tak vítej mezi námi :dhh: :dhh: :dhh:

Užívateľov profilový obrázok
ivant | 46
2K+
Príspevky: 2972
Meno: ivan
Bydlisko: Brezno

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa ivant » 10 Apr 2011 19:45

oné :wink:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa serpens » 10 Apr 2011 20:26

No teda aj by som napisal ze vitaj, ale ved ty si tu uz dlho, tak hlavne nech to lepi a nech ta to bavi :vicotry:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa Roothan » 26 Apr 2017 15:52

Myslím si že by bolo dobré sem napísať Bol som daleko ale VRÁTIL SOM SA :dribble:

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa Fito » 26 Apr 2017 18:59

Tak vitaj s5.
Navrátilcov je tu veľa, je to podľa mňa prirodzený jav. Nie každý je profi lepič na plný úväzok, a občas si potrebujeme aj odskočiť "inam"
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa Roothan » 01 Okt 2017 18:16

Nemal by niekto chuť mi trochu pomôcť s projektom?
Chcel by som prestavat model BRDM-2 Na Model BRDM-2 ( 9p133) stíhač tankov

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa Roothan » 26 Dec 2017 13:49

chválim sa darčekom.

Užívateľov profilový obrázok
Roothan | --
Príspevky: 91
Bydlisko: Brezno

Re: Roothan

Príspevokod užívateľa Roothan » 11 Feb 2018 16:01

Takže, Keď som zatial nezohnal konkretny model BRDM-2, nedalo mi a pustil som sa aspon do dielov ktore budem musiet vyrobit sam. Tu je ukážka. Je to moja prvotina.Tak si to idem skusit zlepit.Snád to bude pomerovo sediet

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní