Oli-Makinnen

Užívateľov profilový obrázok
Oli-Makinnen | 32
Príspevky: 4
Bydlisko: Humenne

Oli-Makinnen

Príspevokod užívateľa Oli-Makinnen » 03 Júl 2018 22:18

Zdravim Vas vsetkych. Ja Vas uz zhruba "poznam" kedze som toto super forum prestudoval za roky uz si myslim dost ale az teraz ma napadlo sa sem registrovat a mozno tak aj motivovat niekoho ako ma kopa z vas motivovala k modelarine a snahe zlepsovat kazdy svoj pocin v tomto odbore :still dreaming:
Takze volam sa Martin a byvam co by som kamenom dohodil do Humenneho. Venujem sa par rokov papierakom. Plachetnice,lodky,stavebne masiny,bojova technika ako aj autam ci uz velkym alebo tym mensim. Tak snad tu nebudem skodny a dokazem sa pripojit do tohto kolektivu :) Zdar

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Oli-Makinnen

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 03 Júl 2018 22:21

Servus, pekne vítam a cíť sa tu ako doma, občas prispej dákim komentom a kľudne odprezentuj svoju tvorbu :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Oli-Makinnen

Príspevokod užívateľa Fito » 03 Júl 2018 22:28

Vitaj,
rozsah máš pomerne veliký, tak smelo do toho, v galérii si vytvor tému a davaj fotky, nech máme čo obzerať.
Vitaj na fóre.
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Oli-Makinnen

Príspevokod užívateľa iconmaster » 03 Júl 2018 22:58

Aj ja ta tu vitam a rad si pozriem nejaku tu stavbu v tvojom podani :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Oli-Makinnen | 32
Príspevky: 4
Bydlisko: Humenne

Re: Oli-Makinnen

Príspevokod užívateľa Oli-Makinnen » 04 Júl 2018 11:10

Dakujem pekne za privitanie. Kedze som od zaciatku brazdil vody skor ako pirat :dribble: tak tu prezentovat svoje modely nebudem. Ale zcivilizoval a zapocal to kupou jednoduchych modelov a postupne prechadzam k detailnejsim. A kedze free modeli skoncili u mojho synovca alebo ako pokusne kraliky tak toho neni co prezentovat. Dokoncujem Panhard AML 20 od GPM. Takze uz ho sem nafotim az po dokonceni a pomalicky premyslam do coho sa pustim najblizsie. :big smile:

Návrat na "Vitajte! // Welcome!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný