Spidamodels

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 09 Jún 2015 20:52

Takže přátelé, příznivci a hlavně zájemci o tuto knihu. Dnes mi přišla do mailu cena za výrobu této knížky. Přiznám se, že vzhledem k tomu že se jedná v podstatě o kusovou výrobu, jsem s takovou částkou počítal, ale i tak je částka docela vysoká. Proto bych chtěl zahájit závazné předobjednávky se zálohou, která by měla částečně pokrýt náklady na její výrobu. Finální cena knihy bude 1950,-Kč. Záloha na knihu bude 850,-. Ještě pár drobných doplňkových informací. Kniha bude mít pevnou vazbu s tvrdými deskami. Všechny stránky s modely budou u hřbetu perforované pro snadnější vyjmutí z knihy. Modelů v knize bude 19 + jeden bonusový. Každý model je doprovázen jeden až dvoustránkovým textem (autor textů je technický ředitel Tatry Kopřivnice a veliký fanoušek Dakaru, pan Radomír Smolka)k danému ročníku včetně technických parametrů, méně známých fotografií a nějakých zajímavostí. Dále je u každého modelu monografie a fotogalerie slepeného modelu. Dále pak je v knize 7 stran rozhovoru s Karlem. Rozhovor je vedený napříč Karlovou účastí na Dakaru. Na závěr knihy je sepsaná statistika Karlovi účasti na Dakaru ale i jiných dálkových závodů kterých se Karel účastnil. Původně jsem plánoval, že audio nahrávku s rozhovorem bude možné doobjednat, ale všem kteří mi svou zálohou pomohou k vydání této knihy, ten rozhovor pošlu zdarma přes úschovnu a to ještě před vydáním knihy. Ke knize bude možné doobjednat laserem vypálené dezény a potištěné fólie na okna. I na tyto doplňky (pokud o ně budete mít zájem) vyhlašuji závazné předobjednávky se zálohou 150,-
Takže abych to uzavřel. Zájemci o knihu své objednávky prosím posílejte na e-mail spida@spidamodels.cz. Pro mou snadnější orientaci napište do předmětu TATRY KARLA LOPRAISE. do objednávky napište Jméno a příjmení, telefon, množství (pokud by chtěl někdo více kusů) a pokud budete chtít i doplňky tak také množství. Obratem vám zašlu e mail s potvrzením objednávky s pokyny po platbu a po zaplacení zašlu potvrzení o platbě.
Na konec bych vás chtěl všechny poprosit. Šiřte a sdílejte tuto informaci mezi svými přáteli
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 20 Jún 2015 22:21

Dobrý den. Tak zase pár novinek. V této chvíli je zamluveno 2/3 knih z předpokládaného nákladu 100 ks. Pokud jste ještě neobjednali a máte o knihu zájem, tak doporučuji tak učinit, protože minimálně 10 knih si nechám pro svou potřebu a další výtisk bude až po nashromáždění min. 50 objednávek. Dále bych vás chtěl informovat o tom že jsem se pokoušel oslovit i jinou tiskárnu, abych se pokusil trochu snížit cenu. Bohužel tiskárna mi nižší cenu nenabídla. Proto jsem se rozhodl, že všem kteří už si knihu zamluvili a zaplatili zálohu, pošlu slevový kupón ve výši 300,- korun na nákup druhé knihy. Mezi těmi kdo knihu už objednali je totiž dost těch, kteří si knihu objednali 2x pro jednu do archivu a jednu na rozstříhání. Také bych chtěl upozorni ty kteří sice objednaly ale ještě nezaplatili zálohu, že pokud nezaplatí zálohu včas, bude jejich objednávka zrušena a přenechána jinému zájemci.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 27 Jún 2015 23:13

Další model od Dodyho v měřítku 1:53
Model můžete objednávat zde
Cena modelu je 50,- a prodává se pouze v elektronické podobě
Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 06 Sep 2015 22:29

ObrázokObrázok
Papírový model Perlini 105F z roku 1992 vyjde ve dvou měřítkách. 1:32 a 1:25. Poprvé budete moc zakoupit model na výstavě papírových modelů Pohár Kyjovské Radnice.
Model 1:32 má rozsah 8xB4 stránky modelu,10xB4 návodné kresby. Model je určený velmi zkušeným modelářům a proto neobsahuje psaný návod. Model je tištěný laserovou technologií na ofsetovém papíře gramáže 140. Z vystřihovánky je možné slepit jednu z verzí s.č.500 a 501.
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 21 Sep 2015 20:23

Oba modely Perlini jsou už v e-shopu ;)
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Dody | 34
Príspevky: 1285
Meno: Dominik
Bydlisko: Borský Mikuláš / Ružomberok
Kontaktovať užívateľa:

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa Dody » 20 Nov 2015 20:52

Druhy model Perlini je v predaji
spida napísal:Takže pro mě asi nejhezčí Perlini je právě v prodeji. První šťastlivci ho budou moc získat už příští víkend na výstavě v Neratovicích. Objednávat však můžete už nyní právě zde
Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 18 Dec 2015 19:05

Takže kdo si chce ještě na poslední chvíli udělat radost k vánocům tak Mack už je v e-shopu spidamodels. Objednávky vyřizuji do 22.12
Model Nákladního vozu MACK AC v provedení tanker.
Model je v měřítku 1:32 a je určený pro zkušenné modeláře, tištěný laserovou technologií NET
Rozsah modelu: 7xA4
Rozsah návodných kreseb: 2xA4(36 detailů) + 1,3A4 výkres 1:1
Rozsah psaného návodu: 1,7xA4
Autor modelu: Pavel Hanzlík
cena 185,-Kč

Obrázok
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 18 Jan 2016 17:47

večná škoda tej zadnej stránky s popisom, je zaujímavý, ale sú tam preklepy a kusy textu chýbajú + sú poprehadzované :-(
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 09 Feb 2016 21:17

No za ten text vzadu se moc omlouvám. Je to moje chyba i když vůbec nevím jak k tomu došlo. Bohužel jsem si toho všiml až po vytištění modelu. Modelu bylo vytištěno jen málo kusů protože jsem nevěděl jak se to bude prodávat a udělal jsem dobře. Model se neprodává vůbec. Pokud ho vyprodám tak už znovu tisknout nebudu. Pokud má někdo zájem o zadní stránku v elektronické podobě (správná nepokažená verze) Tak si o ní napište
Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: Spidamodels

Príspevokod užívateľa spida » 09 Feb 2016 21:18

Nový model z dílny Dominika Poláka (Dody Creation). Model je jednodužší a určený mírně pokročilým modelářům.Model Liazu z 10-tého ročníku rallye Paris - Alger - Dakar. Tištěno laserovou technologií NET

Rozsah modelu: 5,5 x B4

návodné kresby: 2,5 x B4

psaný návod: 0,6 x B4

cena 185,-Kč

objednávat můžete zde
Obrázok

galerie modelu zde
Obrázok

Návrat na "Nové modely na trhu // New Models at the Market"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní