SVAP

Moderátor: Trak-Tor

Užívateľov profilový obrázok
viktor | --

Re: SVAP

Príspevokod užívateľa viktor » 18 Aug 2015 09:02

V Dechticiach je rotunda? :wink:

Sekerka | 42

Príspevokod užívateľa Sekerka » 18 Aug 2015 09:16

Jéééminééé Dominééé, a aká krásna! :still dreaming:
http://www.apsida.sk/c/3115/dechtice
Keby už bola už aj by som ju patlal! :red:
A navyše v lesoch nad obcou stojí Katarínka, o ktorej (aj modeli) tu písal mires116:
viewtopic.php?f=27&t=6830
Ááách jááj, musím ešte vyderžáť!
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

Paly12 | 49
Meno: Vraťo

Príspevokod užívateľa Paly12 » 18 Aug 2015 10:22

Sekerka, s tou paralelkou s Dechticami je to dobrý nápad, keď sa nič nepoto, tak by som do toho išiel.

nemo84 | --

Príspevokod užívateľa nemo84 » 18 Aug 2015 10:31

prosim vymenit grafiku :-D abo mi to posli na mail a ti to upravim. zadarmo

juraig | --
Meno: jurai

Príspevokod užívateľa juraig » 18 Aug 2015 19:32

S obálkou sa ešte vyhráme:-)
Pre radosť z voľného času, pre potešenie...
Informácie o mojich modeloch: http://www.juraig.ttlitklub.sk
Nájdete ich v časopisoch Fifík, Ohník
a v e-shope http://www.papermodel.eshop-zdarma.cz/i ... gory_id=35

Miloš D. | 48

Príspevokod užívateľa Miloš D. » 19 Aug 2015 08:04

Pěkné předlohy, velice rád si je slípnu a doplním si tak sbírku slovenských staveb.
Ale i já bych byl za úpravy grafiky - nemyslím obálku ale vlastní modely, jsou takové sterilní, je vidět že jsou tvořené na počítači.
Chtělo by to trošku "patiny, stínů" no prostě rozbít ty jednolité barevné plochy. Juraig jako autor se stále zlepšuje co se týká složitosti a tvarování, ale to vybarvování je stále stejné jako v počátcích.

Sekerka | 42

Príspevokod užívateľa Sekerka » 19 Aug 2015 08:05

Ja som si už za tie roky zvykol, skôr by som bol radšej, keby bol náhľad na dieliky, aký je povrch, atď. lebo prstíky ma svrbia (a teraz nenarážam na syndróm karpálneho tunela :haha: ) A kedy bude? Už sme tu minimálne dvaja na paralelku. :victory:
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

pesoico | 47
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 14 Sep 2015 08:39

Konečná verzia obálky. Dnes posielam materiál do tlačiarne. Dúfam, že v Kyjove bude model k dispozícii.
Ofsetová tlač na 140 g nenatieraný bezdrevný ofsetový papier.
Formát A 4, dve strany model plus obálka s návodovými kresbami a krátkym textom
Počet výtlačkov 200 ks.

Sekerka | 42

Príspevokod užívateľa Sekerka » 14 Sep 2015 09:01

Pôjde niekto zo Žiliny do Kyjova? :wink: Inak nie je to čudné zháňať model vydaný v Trnave do Žiliny cez Kyjov? :shocked: Obzvlášť, keď chalanisko, čo nám vozí diely dennodenne je z Trnavy? :scorn: Ale to len tak na odľahčenie :)

pesoico | 47
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 14 Sep 2015 17:32

Nie je čudné, že si model slovenskej architektúry od slovenského autora vydaného slovenským vydavateľom nekupujú slovenský modelári z papermodelers? Jednoducho predávam tam, kde o moje modely majú záujem. To len tak pre odľahčenie. Bohužiaľ to výjde tak, že modely z tlačiarne donesiem tesne pred Kyjovom a do Kyjova idem, lebo na Slovensku moc modelárskych akcií nie je. Tam odoberú časť modelov český predajcovia, ktorý sa tam tiež zúčastnia a nemusím to posielať poštou. 100 kusov berie obec Dechtice. Pár kusov pôjde do Poľska, Nemecka, Litvy a Švédska. Takže niečo zostane do Nitry a niečo mne, prípadne ak bude mať pán Ondík záujem do svojho e - shopu. Bohužiaľ Morovú kaplnku už nestihnem dať do tlače, tá bude asi až v Nitre. A možno bude v Nitre malé prekvapenie.

Návrat na "Nové modely na trhu // New Models at the Market"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný