NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 41
Meno: Robo

Re: NITRA - modelarska vystava n.c. Mlyny 24.3. - 4.4. 2014

Príspevokod užívateľa Bambulo » 12 Mar 2014 20:04

Richi dik za ponuku ... minimodelov mam asi 200ks od chalanov z Minimodels.cz a od Suhob-a
k dnesnemu dnu mam doma 100 modelov ov vacsich mierkach a spominanych 200 miniboxov co predstavuje cca 10m2 vystavnej plochy .
K dispozicii mam 22m2 , takze uvidime ako sa pochlapia blavaci a co vsetko zhromazdi Bugatti v BB kam pojdeme v priebehu buduceho tyzdna . Za zatial neviem , ale posnazim sa poriesit .
Zhruba 1,5m2 dostane k dispozicii p. Kassa , ktory teraz lepi plastove trucky , ale kedysi mal v koprivnici vystavene fantasticke Tatry vo vacsej mierke .
nejake 2m2 zaplnim este modelmi od jedneho kolegu z Vrabel , ktory lepi free megamodely ... fotky dodam :big smile:
Uvidim , kolko vystavnej plochy budu potrebovat kolegovia z plastackeho klubu v Nitre , kazdopadne zaplnene to pravdepodobne mat budeme celkom na urovni .

Este raz chcem podakovat vsetkym , ktori boli ochotni svoje modely zapozicat .

Robo

twardykamen | 33
Meno: Miro

Príspevokod užívateľa twardykamen » 23 Mar 2014 09:10

je to az od 24.3? na stranke je avizovana vystava rc modelov od 21.3.2014.dnes by som tam chcel ist pozriet len neviem ci uz budu aj papieraky.

kamen | --

Príspevokod užívateľa kamen » 23 Mar 2014 10:51

Včera som volal s Bambulom a hovoril mi, že dnes v noci bude ešte dopĺňať papieráky na prízemí, kde beží RC akcia. Ak som správne pochopil, niečo už teda beží, ale naplno to bude až od zajtra - pondelok.

bodie4 | 61

Príspevokod užívateľa bodie4 » 23 Mar 2014 11:56

Ja len doplním, že dnes navečer doplním ešte s Bambulom architektúru a autíčka / cca 60 modelov/. Môžem / ?/ ešte prezradiť, že formule, bojová technika, lietadlá, miniboxy, Dakar už je vystavené. Ale záleží len na Tebe, ako sa rozhodneš.

Bambulo | 41

Príspevokod užívateľa Bambulo » 24 Mar 2014 09:29

Tak hotovo :big smile:

od pondelka 24.3. bezi dvoj-tyzdnova vystava modelov naplno ... v nedelu v noci sme doinstlovali vsetky modely a velke dakujem musim povedat Slavovi Brezovskemu (bodie4) ktory mi pri instalacii velmi pomohol a bol tam somnou cca do polnoci ... Slavko , dakujem . Podrilo sa mi dat dohromady viac ako 200 modelov a cela expozicia az na jednu vitrinu je o papierakoch za co vsetkym , ktori svoje modely zapozicali velmi dakujem :
Mayo , Vasik , Martin 1807 , terenkoza , Mato kolo , Petopato , mimapnd , Dody , suhob , blackangel , laki , fito , drotik , bugatti , Zdenka Debnarova , ivant , Marian , Miroslav Nagy , Rudo Szegeny , Frantisek Dudak , Anton Vydra , Pecoico , Matej Brezovský , Slavo Brezovsky , RKK , Hlava II a tri kusky som dal aj ja
od kolgov z Ciech Fox , Babor Tom , Vojta Caban , Grim , Agostini , Teo a partia minimodels.cz
... a teraz uz par foto :

Trak-Tor | 46
2K+
Meno: Juraj
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 24 Mar 2014 09:56

Super práca, chlapi! Vyzerá to famózne! :victory:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Vojta Č. | 40
Meno: Vojta Čaban

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 24 Mar 2014 09:58

Teda to je boží, klobouk dolů, takovýho místa... A sešly se ti tam parádní kusy. Ty velký Yamahy! Ten velkej teréňák! Pásovej Fordson! Ta hromada letadel!
A docela dobrá instalace, jak má každý model dost místa sám pro sebe...
Trochu za zlý bych vám měl tu Hatsune Miku, ta má na něčem sedět, ne takhle brejkovat :D I když na druhou stranu proč ne ;)
:victory:

mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mimapnd » 24 Mar 2014 10:42

Fotil to terenkoza alebo si uz nevladal od unavy fotak drzat rovno? :P :bad smile: velmi pekne... ako v muzeu.
Teraz: Zeriav Ganz / Braintech - Betastavba / 1:25
Pred: Fordson F Snowdevil, Fordson F Road Roller,
Po: nejaky divny Fordson alebo "medzi mini model".
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Bambulo | 41

Príspevokod užívateľa Bambulo » 24 Mar 2014 10:51

dakujem pani
... priestory su nadherne velke a kazda vitrina ma samostatne osvetlenie
... Vojto , a som premyslal ako u figurku nastelovat , ale nic rozumnejsie som nevymyslel , jedine ze by som ju posadil na tu kosatku :big smile:
... tie Fordsony su paradne , Matusov pasovy a Martinov kolesovy vedla seba ... po vystave ich nafotim normalne , teraz som nestihal

a hentie fotky su preto tak , lebo som to fotil cez sklo v zatvorenych vitrinach a fotak mi to zaostroval na to sklo .... ze terenkoza :P

Marian | --
Meno: Marian

Príspevokod užívateľa Marian » 24 Mar 2014 16:51

Vyzerá to veľmo dobre.

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný