RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Užívateľov profilový obrázok
Michal Dostál | --
Príspevky: 73

Re: RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Príspevokod užívateľa Michal Dostál » 07 Sep 2014 20:05

Dnes bychom Vám rádi představili Martina Kořínka, který u nás bude vést jeden z workshopů.
Martin bude na výstavě též prezentovat svůj obchod http://www.Airbrushcentrum.cz , jako prodejce. Naučí nás jak správně a efektivně pracovat s airbrush pistolí. Následnou péči, čištění a práci s kompresorem. Martin je osobou více než povolanou k tomu nám předvést základy airbrushe.
Z jeho pestrého života opravdu není jednoduché vypíchnout jen pár vět, protože jeho aktivity by byly i na tři lidi moc. V oblasti airbrush se pohybuje cca 7 let. Martin nefunguje jen na poli modelařiny a airbrushe.
V dnešní době se podílí na akcích typu Mistrovství republiky v Make-upu, dvoudenní soutěži na výstavišti v rámci Interbeauty - World Make-up World, kde si sám organizuje soutěž v bodypaintu. Soukromě jako porotce, potažmo jako předseda poroty.
Nemluvě o dalších soutěžích. Mistrovství republiky v autokrosu. Spolupráce s Danielem Nekonečným, natáčení videoklipů. Jeho výtvory se tiše objevily v reklamách.
Podporuje a učí maskéřinu u dobrovolného spolku záchranářů, kteří dělají cvičné akce pro hasiče, policii, záchranku a v obchodních metropolích. Spolupracuje s několika významnými firmami (přípravuje jim bodyart večírky) bankami, atd. Soutěžící v bodypaintingu v našich soutěžích jsou i úspěšní na MS v bodyartu v Rakousku, v jednom případě i vítěz jedné kategorie.

Pár slov přímo od Martina ….Poslední dobou inklinuju k bodypaintingu (malba na nahé tělo). Volně mě situace přetáhla od modelařiny k filmařině a obchodu. Maximálně podporuju mladé modeláře a kluby mladých modelářů.
Papírovou modelařinu jsem nezazdil a vrátil jsem se k ní alespoň víkendově. Tam si celkem od pistolí a kompresorů odpočinu . Dělám na tom 12 - 14 hodin denně, takže relax je potřeba. Nejlepší na tom všem je, že největší radost mi udělá, když modeláři nefunguje technika tak jak má a já mu dokážu poradit, opravit, naučit. To je prostě super :)
Obrázok
------------blog---------------- ----shop---
Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Michal Dostál | --
Príspevky: 73

Re: RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Príspevokod užívateľa Michal Dostál » 18 Sep 2014 18:31

Ceny připraveny :)
Obrázok
------------blog---------------- ----shop---
Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Michal Dostál | --
Príspevky: 73

Re: RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Príspevokod užívateľa Michal Dostál » 23 Sep 2014 00:34

Ahoj všem,
pravděpodobně poslední info před výstavou.
Upravil jsem v prvním příspěvku program a doplnil vše co se u nás bude dít.
Věřím že se u nás nudit nebudete.
Mapu místa konání akce najdete na našich stránkách http://rmsvystava.cz/mapa/

Ale mimo jiné neplánovaně přibyl další workshop. Za který jsem neskutečně rád :)
V domluvě je ještě jedna ukázka, ale to už až na výstavě.
Obrázok

A také další speciální cena
Obrázok
Těšíme se na vás.
------------blog---------------- ----shop---
Obrázok Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3654
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 23 Sep 2014 08:26

Toto vyzerá výborne. Škoda, že je to od nás tak ďaleko... :-(
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
martin1807 | 29
2K+
Príspevky: 2538
Meno: Martin Bilý
Bydlisko: Medzilaborce/ Praha

Re: RYCHNOV MODEL SHOW 2014 - 26.-28. 9. 2014

Príspevokod užívateľa martin1807 » 23 Sep 2014 11:07

Plánoval som, že sa zastavím ... No bohužial som zdravotne mimo a teda ešte niesom v Prahe tak to nevyjde ani tohto roku.:/ :P
Na stole: Tatra 815 Dakar 86, Tatra 148 AM-368
Naposledy dokončené: Praga S5T-2 3S + Praga S5T-3 3S, Tatra 815 Agro + Tatra 148 Agro, Praga V3S AD 080

Martin1807

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný