Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Meno: marek

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa terenkoza » 18 Okt 2014 22:39

halo :victory:

sak co, dobre bolo :victory: ale ne, klamem ... BOLO VYBORNE !!! :victory: :victory: :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Jene | 51
Meno: Jano
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Jene » 18 Okt 2014 23:13

Aj ja ďakujem organizátorom za super akciu,bola to moja prvá návšteva tejto súťaže a určite nie posledná... :victory:
Dokončené: Jeneho mašinky
Aktuálne: príprava na stavbu ďalšieho modelu

Bambulo | 42
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 19 Okt 2014 19:02

no , mame to za sebou aj tento rok :big smile:
... keby som to mal nejako zhodnotit ... modelov bolo velmi vela , viac ako minuly rok , uroven a kvalita modelov bola zase o dost vyssia ako minuly rok .
Prestory sa uz ukazuju na hlanici moznosti a asi by sme boli vsetco radi , keby sa nam s tym podarilo nieco urobit , co ale teda lahke nieje .
Vzduch bol , aspon podla mojho subjektivneho pocitu, o nieco lepsi ako minuly rok - hned rano o siedmejk som pootvaral vsetky okna , ktore sa otvorit dali , ale nejako radikalne mi to nepomohlo ... ale nejako sme to vydrzali :big smile:
Stolov sme uz mali zufalo malo a musel som modely ukladat velmi na husto , co vystave ako takej asi velmi neprospelo ... skusim s tym nieco vymysliet k buducemu roku .
A k buducemu roku si musim uz regulerne pripravit dopredu , co budem hovorit pri vyhlasovani vysledkov , lebo tak , ako som sa motal tento rok , tak to sa mi este nepodarilo :beat plaster: dufam ze to nikto neupne na youtube :haha:

este by som rad podakoval vsetkym zucastnenym , ci uz prisli s modelmi do sutaze , s modelmi na nesutaznu vystavu , alebo len pozriet a pokecat s ostatnymi .. stretnutie modelarov to bolo myslim velmi prijemne ... zase som aj ja spoznal par novych tvari ... par som ich nespoznal :big smile:
podakovat chcem aj Marcelovi (bugatti) za vsetko co som sa snazil vykoktat pri vyhlasovani vysledkov a Michalovi Antonickemu tak isto
zvlast vdaka patri Radkovi Krajcimu (RKK) ktory stal uplne na zaciatku vystavovania papierovych modelov na tejto vystave a velmi nenapadne tam robi velmi vela dolezitej prace , pez krotej by sme boli uz uplne v haji :wink:
vazeni , este raz dakujem vsetkym a rad vas vsetkych zase stretnem na dalsom rocniku tejto vystavy

p.s. ak su nejake pripomienky , navrhy ci kritika , sem s tym ... kazdy podnet na zlepsenie sa rata :wink:

viktor | --

Príspevokod užívateľa viktor » 19 Okt 2014 20:10

Ja by som mal do budúcna jeden návrh. Čo keby sa papieráci presunuli do voľných tried na poschodí? To by pokiaľ ide o vzduch a priestor nepomohlo? A ani toľko stolov by sa nemuselo nosiť hore-dole :P
A čo sa stalo s priestorom, kde cena primátora začínala? Som si naň spomenul, keď som šiel v sobotu zo stanice okolo.

Bambulo | 42
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 19 Okt 2014 20:30

do tried nas nepustia , lebo ziaci tam maju dost vela osobnych veci , ktore si nechavaju v skole ... do jedalne nas nepustia koli hygieneickym normam

centrum volneho casu Domino , kde byvala vystava pred tym funguje po rekonstrukcii dalej , Martin Mikulas tam vedie modelarsky kruzok ako pred tym
... vzhladom na velkost nasej vystavy by to boli priestory asi o polovicu mensie , ako su v tejto skole , takze navrat by nebol rozmny asi

... inak tie treidy su tak male , ze jedna kategoria a desat divakov by kazdu triedu zablokovala uplne :wink:

RKK | --

Príspevokod užívateľa RKK » 19 Okt 2014 21:14

Aj ja dakujem vsetkym zucastnenym za super akciu, za pomoc s jej organizovanim (bambulovi, bodiemu, ludom z MK Zobor), chalanom, co nam pomohli s rozhodovanim na sutazi a Vam vsetkym, ze ste prisli, doniesli modely a vytvorili zase vynikajucu akciu.

Este raz vdaka a o rok dovidenia :wink: .

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 19 Okt 2014 23:01

A čo tak menšia, ale čisto papierová výstava v Domine? Koľko bolo vlastne papierových modelov?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Jolaus | 40
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa Jolaus » 20 Okt 2014 08:04

Toto napadlo aj mňa. Plast ma absolútne nezaujíma a myslím si, že nie som jediný. :wink:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

atlon | 40
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 20 Okt 2014 08:12

mňa napríklad aj plast dosť zaujíma, dosť inšpirácií sa dá nachytať aj tam :wink:
ale určite by výstave pomohli väčšie priestory, ale to musí byť ochota aj z druhej strany pomôcť dobrej veci :wink:
Armin is the best

Paly | 31
Meno: Paľo

Príspevokod užívateľa Paly » 20 Okt 2014 08:29

Jolaus napísal:Toto napadlo aj mňa. Plast ma absolútne nezaujíma a myslím si, že nie som jediný. :wink:

To veru niesi :wink: . Jediné, čo na plastoch obzriem sú diorámy, inak ma samostatne postavené modely vôbec netankujú.

A inak ma mrzí, že som nemohol prísť, ale čo narobíme, nie každý rok sa dá.
Live hard, ride easy.

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný