Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 42
Meno: Robo

Re: Cena Primatora mesta Nitry , XX rocnik , 18.10.2014

Príspevokod užívateľa Bambulo » 20 Okt 2014 18:42

pruser ... pri dakovackach som zabudol na Slava ... bodie 4 ... ten nam tentokrat velmi pomohol a mne osobne aj pri vystave v Mlynoch ... Slavko jednoducho nekeca a pride a pomoze ... keca az potom :big smile: ... ja uz som tu jeho nezsitnu pomoc zacal brat ako automaticku a samozrejmu , az sa za to hanbim takze Slavko , este raz moc dakujem za pomoc :victory:
Atlon ... rc behalo vonku jedno :wink: nejaky tank tam lietal cez mlaku ... nieco vacsie , ale netusim co to bolo , ani v akej mierke , len to frkalo vodu okolo seba
Stevo ... no to by si nebol ty :big smile: sa neondi furt uz , no
Marian ... vidis , trosku ma mrzi , ze sme sa nestretli ... aspon si to teda nepamatam ... rad by som prehodil par slov o dakare , skupine B a podobne :wink:

teplo bolo aj mne hlavne na konci , ked som sa zasekol a potom som vykoktal cenu pre majstra sveta :beat plaster: :haha:

Bogatyr | 46
Meno: Henkie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 20 Okt 2014 19:06

Bambulo už si toľko nesyp popol na hlavu... bolo super akcia ako remeň. Modely nádherné a kvalita stúpa. Ja som predával na akcii prvý krát a musím sa posťažovať, že výstavu som si neužil podľa chuti lebo som bol furt pri stole s modelmi. Našťastie som videl zopár modelov počas výstavy a zopár keď sme skončili predaj ale to tam už toho moc nebolo. Ak mám byť na budúci rok zatvorený niekde v kutici tak sa na to prdím! Nebudem predávať a nebudeme ani sponzorovať! Ja si myslím, že trh bezprostredne patrí k výstave a vytvára jej kolorit. Ľudia sa zastavia pokecajú, popozerajú, možno aj niečo kúpia proste sme súčasťou toho celku. Nechápem prečo to niekomu vadí? Že bolo málo prietoru? to bolo aj pred 5- timi rokmi ked som tam bol prvý krát...
Bogatyr

mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mimapnd » 20 Okt 2014 19:24

po veeelmi dlhom case som bol na modelarskej vystave (naposledy na plastic session volakedy v 2004tom tusim) a velmi sa mi pacilo, tolko modelov, maly sa nevedel zastavit a pobehoval ako splasena kura a ja za nim, aj ked som sa stavil iba na kratku chvilku. na buduci rok sa polepsim.
Teraz:
Pred: Zeriav Ganz, Fordson F Road Roller, Fordson F Snowdevil,
Po: nejaky divny Fordson.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 20 Okt 2014 19:34

Robo, neondím sa. Keby nebolo ceny O. Čiernika a nesľúbil som nejaké sponzorské, vážne som uvažoval, že neprídem. Alebo sa len pozrieť s rodinou. Keď sa to tak zoberie, predajcov bolo veľa. Svoju úlohu som splnil, splnil som všetko, čo som pred piatimi rokmi ešte na starom fóre predsavzal a sľúbil. Je čas skončiť. Lepšie povedané posunúť sa niekde inde. Samozrejme s modelárstvom nekončím, len trochu upravím smerovanie mojej činnosti. Už ma nikto nebude musieť podrážať, lebo mi to neublíži. Tak sa dúfam stretneme v Nitre aj v roku 20015.

Jolaus | 40
Meno: Martin

Príspevokod užívateľa Jolaus » 20 Okt 2014 20:08

Bogatyr napísal: Ak mám byť na budúci rok zatvorený niekde v kutici tak sa na to prdím!

Toto si hádam dajú o rok do poriadku organizátori, ale môj skromný názor (modelára) je, že zmyslom toho celého by mala byť čo najväčšia účasť modelárov s veľkým počtom modelov. No a kto prinesie na výstavu model keď ho nebude mať kam vystaviť? A model si vždy môžem kúpiť cez net, alebo na akcii kde sú na to priestory. :big smile:
Pracujem tak dokonale,že každé jedno zlepšenie by znamenalo krok späť.

HlavaXXII | 42
Majster - Kráľ lietadiel
Meno: Marek

Príspevokod užívateľa HlavaXXII » 20 Okt 2014 20:19

Mne osobne predajcovia nevadili, teda okrem tých, ktorí boli na chodbe a mali stánky oproti sebe. Tam sa nedalo vôbec prejsť. Toto jediné by som zrušil.
Inak akcia to bola pekná, ďakujem. Chýbali mi tam ale niektoré tváre :P
Q: nemozem spravit len tak zeby dobre bulo...musi byt najlepsi

Romanus | 41
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Romanus » 20 Okt 2014 20:25

Aj Púchov sa chce poďakovať za super akciu,bolo fajn.
Kto máte tú spoločnú fotku? :)

RKK | --

Príspevokod užívateľa RKK » 20 Okt 2014 20:35

Komplet vysledkovu listinu aj vsetkych ocenenych + fotogaleriu najdete na strankach Modelarskeho klubu Zobor:
http://www.mkzobor.sk/index.php/sk/

Celkom bolo 834 modelov (525 plastových a 309 papierových).

viktor | --

Príspevokod užívateľa viktor » 20 Okt 2014 20:53

Tak mi ešte napadlo, nie je v Nitre nejaká iná základná škola, s väčšou telocvičňou? Na mojej ZŠ sme mali telocvičňu o tretinu väčšiu, na gympli dvojnásobnú.

eduardo | --
Meno: Eduard

Príspevokod užívateľa eduardo » 20 Okt 2014 21:09

Mňa zasa napadlo, čo tak skúsiť v PKO pod hradom. Veľká sála a pred ňou ideálny priestor pre predajcov a iné atrakcie pri parku, bufet, plus možnosť parkovania priamo pri areáli.

Návrat na "Archiv 2014"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní