XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 17 Okt 2015 16:00

Ahojte vospolok, tak dnes bola super akcia a som rád že som sa zúčastnil. Stretol som starých dobrých kamošov a spoznal nových :wink: , tentokrát som kupoval len minimálne ale hlavne atmoška a ten ľudský faktor boli super. Dúfam že som vyplatil všetky svoje staré dlhy :beat plaster: a ĎAKUJEM organizátorom a každému kto čo i len trošičku pomohol pri tejto fajnovej akcii a dúfam že budúci rok prídem zas :victory: hádam som moc nezavadzal a nenakazil nikoho mojou Nílskou horúčkou či čo za týfus to mám :bad smile: a gratulujem každému súťažiacemu či už si odniesol medailu alebo nie pretože všetky modely boli super takže po kvalitatívnej stránke to išlo určite hore :P
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa mirec116 » 17 Okt 2015 20:49

Super akcia, pridávam foto niektorých papierových modelov.



Užívateľov profilový obrázok
pet1972 | 51
2K+
Príspevky: 2085
Meno: Peter Kováč
Bydlisko: Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa pet1972 » 18 Okt 2015 16:44

Bol som, videl som, nakúpil som, prehodil pár slov so známymi, spoznal zopár nových tvárí z fóra a šťastne dorazil aj s Atlonom domov so záväzkom, že budúci rok už musím aj niečo doniesť na vystavenie,

Tak priatelia, zas o rok na tejto skvelej akcii, možno aj s modelárskym prekvapením, čo nám skrsol v hlave s bratom :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Brzdič | 38
2K+
Príspevky: 2947
Meno: Ondra
Bydlisko: Brno

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Brzdič » 18 Okt 2015 18:11

Kluci bylo to prima, bylo na co koukat jak v plastu tak v papíru. :)

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa sony » 18 Okt 2015 18:54

Akcia na výbornú. S polovičkou sa nám páčilo. Nakúpiť sme nakúpili, pokecať sme pokecali a veru bolo aj na čo pozerať.
Tento rok som veru nemal so sebou foťák, takže foto nepridám. Zato som mal čas si pozrieť modely detailnejšie. Architektúru som pomáhal Vasikovi zhodnotiť a veru nebolo to jednoduché rozhodovanie.
Týmto pozdravujem autora pamätníka Slavína, ktorý sa síce neumiestnil, ale bol krásne čisto zlepený! Brzdičova "Němka" je moooooc vysoký level, radosť pásť si na nej oči. Skvelé práce boli k videniu.
Už teraz sa teším o rok. Škoda, že nebolo s kým urobiť spoločnú foto, keďže sa modelári ponáhľali domov. Snáď o rok sa táto tradícii opäť zopakuje :)
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa atlon » 18 Okt 2015 19:40

super, síce pomenej ľudí ale nevedia o čo prišli :P čo ma teší je čím ďalej tým viac návštevníkov opačného pohlavia a že sa bolo na čo pozerať potvrdí viacej ľudí :haha:
som rád že som spoznal nových ľudí osobne , že sme pokecali a nakopli sa do ďalších "modelárskych šialeností" :victory:

pet1972 napísal:.... Tak priatelia, zas o rok na tejto skvelej akcii, možno aj s modelárskym prekvapením, čo nám skrsol v hlave s bratom :victory:

hádam sa nám to podarí , prezradím len toľko, že architektúra sa týmto prekvapením rozrastie o ďaľší kúsok, možno dva :wink:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
atlon | 46
Pán laserov
Príspevky: 1685
Meno: attila
Bydlisko: Nitra, Levice
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa atlon » 18 Okt 2015 19:44

a ešte jedna rada pre všetkých ktorí rozmýšľajú či prísť na výstavu: Nie je nič lepšie ako vidieť modely naživo! fotky sú síce super, ale vidieť model a kukať sa na neho z 10 cm je na nezaplatenie ! :wink:
Armin is the best

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa RKK » 18 Okt 2015 20:39

Chcem sa podakovat vsetkym zucastnenym za super akciu, za pomoc s jej organizovanim (bambulovi, bodiemu, ludom z MK Zobor), chalanom, co nam pomohli s rozhodovanim na sutazi a Vam vsetkym, ze ste prisli, doniesli modely a vytvorili zase vynikajucu akciu.
Este raz vdaka a o rok dovidenia :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
bodie4 | 67
Príspevky: 239
Bydlisko: Hlohovec

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa bodie4 » 19 Okt 2015 08:38

Nechal som si trocha času na odpoveď.Je dobré, že nejaká akcia bola, lebo treba aj osobný kontakt. Akú mala kvalitu záleží predovšetkým od tých, ktorí to organizujú a ktorí tam aj prídu. Veľmi ma potešilo a to by som chcel aj do budúcnosti vyzdvihnúť, že zatiaľ čo sme preberali modely, ochotní kolegovia-modelári stihli ohodnotiť súťažiacich, takže zostalo viac času na neformálne veci. Ešte raz vďaka za príjemne strávenú sobotu.

Návrat na "Archiv 2015"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný