XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Užívateľov profilový obrázok
mimapnd | --
Fordsonman
Príspevky: 2114
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa mimapnd » 19 Okt 2015 10:47

Mne sa velmi pacilo, stretol som ludi z minuleho roka, spoznal som novych ludi z fora, aj som si medajlu odniesol, niektore ine tvare mi boli aj povedome, ale som sa hanbil :wink: . Modely boli kvalitne, dost vela som poznal z fora, ale nazivo je to uplne nieco ine, porozpravat sa o tom a tamtom modely s modelarom, okukat figle, ktore si na fotkach nemusis vsimnut.
Normalne som dostal svalovicu na stehna ako som 3 hodiny nahanal synatora a daval nanho pozor, lebo ten by vsetko ukazoval a chytal, a toto sa mu paci a hento chce ist po schodoch a vidiet, ci majak ma to a tamto.
Na moj vkus vela ludi, ale aspon bolo vidiet, ze bol zaujem.
Nabuduci rok, by mohlo hodnotenie zacat papierakmi :wink: . A urcite pridem...s dalsimi Fordsonmi.
Cus
M.
Teraz: Fordson F
Pred: Aero 500 Cililink, Rusnovy zdvihak, Snežný pluh,
Po(medzi): Miro mi uz nieco posle.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Fito » 19 Okt 2015 12:11

Ja iba v skratke - lepšiu Nitru som ešte nezažil.
Organizátorom jedna veľká vďaka, odviedli ste super robotu.

A Bambulovi malý nepodstatný čierny bod za "Bratislavčana"
:P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
Bogatyr | 52
Príspevky: 136
Meno: Henkie
Bydlisko: KPS
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 19 Okt 2015 18:47

Nitra vždy poteší a namotivuje! ( včera som 4 hodiny lepil) Štefan sa sťažuje, že architekúry pomenej. hahaha; tak v našom, formulkárskom sektore akoby vykradli... Po minulom roku kde sa modely nezmestili na stoly bol tento ročník trochu chudobnejší na počet modelov, ale na druhej strane kvalita zostala ak sa nezvýšila. Dúfam, že víťazi v našej kategórii boli spokojní s cenami. Budeme aj naďalej túto akciu podporovať! Ďakujeme Palimu Amrichovi za sekunďák, Bambulovi za rezerváciu stola, Renému za pomoc pri hodnotení modelov a organizátorom za akciu. Všetkým návštevníkom a modelárom za príjemné stretnutia a rozhovory. Tešíme sa na budúci rok. :victory:
Naposledy upravil/-a Bogatyr v 20 Okt 2015 07:23, upravené celkom 2 krát.
Bogatyr

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Bambulo » 19 Okt 2015 20:40

takze vazeni :big smile:
dakujem vsetkym za ucast , dakujem predajcom za naplnanie snov a vyprazdnovanie penazeniek a samozrejme za sponzorstvo . Ako som spomenul pri vyhlasovani vysledkov , aj tento rok bol najstedrejsi sponzor e-shop papierovy modelar.sk za co Matusovi dakujem aj touto cestou . Dakujem samzrejme aj modelarkam a modelarom , ktori priniesli svoje modely , aj ked tento rok ich bolo cca o 100 menej , ako minuly rok . Potvrdilo sa to , co som uz davnejsie spominal vzhladom na rozsirovanie kategorii , ze nikdy dopredu nevieme , kolko modelov budeme v danej kategorii mat . Aby som nezabudol , velke dakujem chalanom z fora , ktori nam naozaj velmi pomohli s hodnotenim , cim sme mali vsetci viac casu na to , aby sme si vystavu uzili .. vlastne iba podciarkujem to , co napisal bodie4 , ktoremu zvlast vdaka za velku , uz kazdorocnu pomoc. Ceny sa odovzdali :big smile: snazili sme sa byt demokraticki , takze ked petopato zobral 3. miesto vo svojej kategorii , museli sme odmenit aj Vasika , lebo by vznikla neriesitelna situacia :wink: . Blavak Fito , ktoreho skoro nikto nepoznal tiez dostal cenu :victory: , terenkoza tiez , aj ked sa vykaslal na ucast za co ma cierny bod . Modely boli fantasticke a je vidno kazdorocny posun v kvalite . Skusili sme tento rok ine rozmiestnenie stolov , ktore mozno bolo aj celkom fajn , len zas bolo menej modelov .. ale myslim , ze minulorocne mnozstvo by sme tam dali celkom v pohode . No nic vazeni , dajte , co sa vam nepacilo , mozno sa s tym do buduceho roku bude dat nieco urobit :wink:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa terenkoza » 19 Okt 2015 21:17

Halo :victory:

:red: omluvam sa za neucast :red: aspom modely som poslal po anderejovi... Cierny bod dam doma podpisat rodicom a uz teraz za trest stojim v kute :big smile:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
sony | 39
2K+
Príspevky: 2787
Meno: Martin Seemann
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa sony » 19 Okt 2015 21:25

Jedine čo je veľkým mínusom je nepriechodné uličky do telocvične, či z jednej alebo druhej strany, pre množstvo modelárov. Viem, že sa to ťažko ovplyvnuje, ale nedalo by sa dohodnúť pre budúci ročník, aby boli predajcovia umiestnený do tej jedálne na poschodí? Alebo je to nerealizovateľné?
Papierový člen plastikového klubu

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa iconmaster » 19 Okt 2015 22:17

Ta jedalen sa tusim uz riesila davnejsie, z hygienickych dovodov nie je to mozne.. Kazdopadne urcite by nebolo odveci vybavit lepsie priestory predavajucim, lebo niektori boli doslovne zasiti v kute ci dokonca vonku pred vchodom.

Akcia bola fajn, i ked papierakov pomenej ako to byvalo na predoslych rocnikoch. Aspon je to signal, ze sa musime polepsit! Tento rok som nemal cim sutazit, no olutoval som ze som si nieco neprihlasil aspon do kategorie "rozpracovane modely" (i ked to bola asi plastacka kategoria).

Nejake postrehy co ma tak rychlo napadnu:
- priecne ulozene stoly super napad, dufam ze sa to pouzije aj buduci rok
- co sa tyka kategorii, fakt sa to meni z roka na rok, tento rok som mal pocit ze chybala kategoria pre papierove dioramky
- tento rok nebolo spolocne fotenie sa - kebyze to chce vacsina, bolo by dobre po vyhlaseni vysledkov oznamit do mikrofonu aby kazdemu bolo jasne

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa Zax » 19 Okt 2015 23:31

Takisto by som sa chcel poďakovať organizátorom za zorganizovanie tejto super akcie. Pre mňa je to top akcia sezóny (spolu s L.Hrádkom) na ktorej sa vždy rád zúčastním či už ako divák, alebo vystavujúci.(pokiaľ mi to teda časové dôvody umožnia) Tento rok som sa konečne trochu pozrel aj po meste a na hrad a myslím, ze som neľutoval, okrem pamiatok, ktoré sa dajú vidieť na hrade je odtiaľ aj nádherný výhľad na celú Nitru. A pri ceste späť na výstavu som narazil na niečo takéto:
Obrázok
nevedel som veru, že v Nitre máte aj Hviezdnu bránu. :bad smile:

Pár všeobecných fotiek z Nitry a aj samotnej výstavy:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Výber fotiek z papierovej časti výstavy. Keďže na uvedených odkazoch je hromada detailných fotiek, tentokrát sem dám skôr fotky kde je tých modelov trochu viac, snáď si podľa toho urobia obraz aj tí čo na výstave neboli. Možno ich to zaujme a na budúci rok prídu tiež. :wink:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Plastové modely:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
vasik1 | 45
Pán učiteľ
Príspevky: 1835
Meno: Peter Vasaráb
Bydlisko: Partizánske

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa vasik1 » 20 Okt 2015 12:51

Tak aj ja prispejem svojou trochou. Akcia tradične výborná, veľká poklona usporiadateľom a organizátorom. K počtu kategórii - rozprával som sa s Bambulom a je fakt ťažké vopred odhadnúť počet modelov, no niektoré, kde je predpoklad nižšieho počtu modelov (dioráma, sci-fi, kuriozity, staré modely...), by sa mohli do budúcna spojiť pod "OSTATNÉ". Medaila za Gundama v sci-fi ma veľmi teší, no na druhej strane, keď ste sám v kategórii... :death: A tie úškrny a posmešky z tej kvetinárskej tváre ani nehovorím. :wink:

P.S. Dúfam, že na rok nebude 23 modelov oldies, 14 sci -fi a 56 diorám :bad smile:

Návrat na "Archiv 2015"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní