Výstava Nitra 2018
"Milí modelári, už túto sobotu sa uskutoční výstava modelov v Nitre.
Upozorňujeme, že je zmenené miesto konania výstavy.
Bližšie informácie sú v tejto téme..

XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --

Re: XXI. Cena Primátora mesta Nitry /17.10.2015/ Nitra [SR]

Príspevokod užívateľa RKK » 18 Okt 2015 20:39

Chcem sa podakovat vsetkym zucastnenym za super akciu, za pomoc s jej organizovanim (bambulovi, bodiemu, ludom z MK Zobor), chalanom, co nam pomohli s rozhodovanim na sutazi a Vam vsetkym, ze ste prisli, doniesli modely a vytvorili zase vynikajucu akciu.
Este raz vdaka a o rok dovidenia :wink: .

bodie4 | 61

Príspevokod užívateľa bodie4 » 19 Okt 2015 08:38

Nechal som si trocha času na odpoveď.Je dobré, že nejaká akcia bola, lebo treba aj osobný kontakt. Akú mala kvalitu záleží predovšetkým od tých, ktorí to organizujú a ktorí tam aj prídu. Veľmi ma potešilo a to by som chcel aj do budúcnosti vyzdvihnúť, že zatiaľ čo sme preberali modely, ochotní kolegovia-modelári stihli ohodnotiť súťažiacich, takže zostalo viac času na neformálne veci. Ešte raz vďaka za príjemne strávenú sobotu.

mimapnd | --
Fordsonman
Meno: M.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mimapnd » 19 Okt 2015 10:47

Mne sa velmi pacilo, stretol som ludi z minuleho roka, spoznal som novych ludi z fora, aj som si medajlu odniesol, niektore ine tvare mi boli aj povedome, ale som sa hanbil :wink: . Modely boli kvalitne, dost vela som poznal z fora, ale nazivo je to uplne nieco ine, porozpravat sa o tom a tamtom modely s modelarom, okukat figle, ktore si na fotkach nemusis vsimnut.
Normalne som dostal svalovicu na stehna ako som 3 hodiny nahanal synatora a daval nanho pozor, lebo ten by vsetko ukazoval a chytal, a toto sa mu paci a hento chce ist po schodoch a vidiet, ci majak ma to a tamto.
Na moj vkus vela ludi, ale aspon bolo vidiet, ze bol zaujem.
Nabuduci rok, by mohlo hodnotenie zacat papierakmi :wink: . A urcite pridem...s dalsimi Fordsonmi.
Cus
M.
Teraz:
Pred: Zeriav Ganz, Fordson F Road Roller, Fordson F Snowdevil,
Po: nejaky divny Fordson.
E-shop: http://www.papierovy-modelar.sk http://www.papershipwright.co.uk/

Fito | 43
Víťaz Foto mesiaca
Meno: Fito
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Fito » 19 Okt 2015 12:11

Ja iba v skratke - lepšiu Nitru som ešte nezažil.
Organizátorom jedna veľká vďaka, odviedli ste super robotu.

A Bambulovi malý nepodstatný čierny bod za "Bratislavčana"
:P

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 19 Okt 2015 18:06

Akcia ako vždy super. Som rád, že pán Knotek prijal pozvanie na akciu a páčilo sa mu. Tiež som rád, že prišiel pán Čiernik aj s rodinou. Kto chcel, pristavil sa pri mne a pokecal, kto nechcel, tak nechcel. Modely boli super, bohužiaľ architektúry pomenej. Ale zato bola dilema pri rozhodovaní, kto dostane cenu O. Čiernika za architektúru. Rozhodovali sme sa medzi tromi modelármi a ak by som si prečítal mená, asi by vyhrala cenu prvý krát modelárka. Rozhodlo, že víťaz predstavil modely zo Slovenska a Čiech. Bude mi ľúto za touto akciou, ale asi to bola moja posledná Nitra.

Bogatyr | 46
Meno: Henkie
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa Bogatyr » 19 Okt 2015 18:47

Nitra vždy poteší a namotivuje! ( včera som 4 hodiny lepil) Štefan sa sťažuje, že architekúry pomenej. hahaha; tak v našom, formulkárskom sektore akoby vykradli... Po minulom roku kde sa modely nezmestili na stoly bol tento ročník trochu chudobnejší na počet modelov, ale na druhej strane kvalita zostala ak sa nezvýšila. Dúfam, že víťazi v našej kategórii boli spokojní s cenami. Budeme aj naďalej túto akciu podporovať! Ďakujeme Palimu Amrichovi za sekunďák, Bambulovi za rezerváciu stola, Renému za pomoc pri hodnotení modelov a organizátorom za akciu. Všetkým návštevníkom a modelárom za príjemné stretnutia a rozhovory. Tešíme sa na budúci rok. :victory:
Naposledy upravil/-a Bogatyr v 20 Okt 2015 07:23, upravené celkom 2 krát.
Bogatyr

pet1972 | 46
2K+
Meno: Peter Kováč
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pet1972 » 19 Okt 2015 19:08

pesoico napísal:.... ale asi to bola moja posledná Nitra.

Týmto sa tu vyhrážaš už pár rokov, no ja verím, že ako po ostatné roky, tak aj budúci dokvitneš s novo vydanými modelmi a pokecáme ako vždy :wink: :victory:
Na stole: KAROSA, Trabant 601 Universal Dokončené: Galeria

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 19 Okt 2015 19:25

Nové modely budú. Minimálne kostolík z Trstína a stará Trnavská synagoga. A tie budú dokonca ešte tento rok. A pracuje sa aj na kostole v Páci. Ale Nitra už asi nie. Ešte musím vyriešiť cenu O. Čiernika za architektúru.

Bambulo | 42
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 19 Okt 2015 20:40

takze vazeni :big smile:
dakujem vsetkym za ucast , dakujem predajcom za naplnanie snov a vyprazdnovanie penazeniek a samozrejme za sponzorstvo . Ako som spomenul pri vyhlasovani vysledkov , aj tento rok bol najstedrejsi sponzor e-shop papierovy modelar.sk za co Matusovi dakujem aj touto cestou . Dakujem samzrejme aj modelarkam a modelarom , ktori priniesli svoje modely , aj ked tento rok ich bolo cca o 100 menej , ako minuly rok . Potvrdilo sa to , co som uz davnejsie spominal vzhladom na rozsirovanie kategorii , ze nikdy dopredu nevieme , kolko modelov budeme v danej kategorii mat . Aby som nezabudol , velke dakujem chalanom z fora , ktori nam naozaj velmi pomohli s hodnotenim , cim sme mali vsetci viac casu na to , aby sme si vystavu uzili .. vlastne iba podciarkujem to , co napisal bodie4 , ktoremu zvlast vdaka za velku , uz kazdorocnu pomoc. Ceny sa odovzdali :big smile: snazili sme sa byt demokraticki , takze ked petopato zobral 3. miesto vo svojej kategorii , museli sme odmenit aj Vasika , lebo by vznikla neriesitelna situacia :wink: . Blavak Fito , ktoreho skoro nikto nepoznal tiez dostal cenu :victory: , terenkoza tiez , aj ked sa vykaslal na ucast za co ma cierny bod . Modely boli fantasticke a je vidno kazdorocny posun v kvalite . Skusili sme tento rok ine rozmiestnenie stolov , ktore mozno bolo aj celkom fajn , len zas bolo menej modelov .. ale myslim , ze minulorocne mnozstvo by sme tam dali celkom v pohode . No nic vazeni , dajte , co sa vam nepacilo , mozno sa s tym do buduceho roku bude dat nieco urobit :wink:

terenkoza | --
2K+
Meno: marek

Príspevokod užívateľa terenkoza » 19 Okt 2015 21:17

Halo :victory:

:red: omluvam sa za neucast :red: aspom modely som poslal po anderejovi... Cierny bod dam doma podpisat rodicom a uz teraz za trest stojim v kute :big smile:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Návrat na "Archiv 2015"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný