Memoriál Ondreja Čiernika - 1.ročník

Moderátor: HlavaXXII

Užívateľov profilový obrázok
Major | 61
Veľký milovník Tatier
Meno: Oto
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika

Príspevokod užívateľa Major » 07 Sep 2013 00:42

Pekne vám to ide chlapci. Radosť pozerať.
Tomáš, aj flákať treba vedieť... :big smile:
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Miso122 | 22
Meno: Michal

Príspevokod užívateľa Miso122 » 07 Sep 2013 12:42

Tak pridám sa aj ja a pokúsim sa zlepiť Michalskú vežu, ktorá vyšla vo fifíkovi a autorom je M.Hlaváč. Zatiaľ mám hotové všetky okná a dvere.
Na stole: San Salvador
Hotovo: Nautilus, Michalská veža, Kaiten-1,...

group b | --
2K+
Meno: Tomáš

Príspevokod užívateľa group b » 07 Sep 2013 14:21

Výborně, další člen do kolektivu.
Jen mi to připomělo, že mám resty ke kolegovi, co tu věž staví. :red:
Major- jak rád bych se flákal, máme inventurní týden, to je pakárna. Ale pokusím se něco vymyslet, neboj.Třeba ještě překvapím. :wink:
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Bambulo | 44
Meno: Robo

Príspevokod užívateľa Bambulo » 07 Sep 2013 21:03

pekny napad ... myslim si ze by sa mohol nejakym sposobom spojit s vystavou v Nitre , kde rovnako ako minuly rok aj teraz bdueme udelovat specialnu cenu Ondreja Ciernika za model architektury . Minuly rok cenu udeloval osobne Ondrejov otec a autor myslienky bol Stevo Posinger (pesoico) . Myslim ze by to mohlo byt celkom prijemne vyvrcholenie memorialu organizovaneho tu na fore .... samozrejme v ramci moznosti ucasti na vystave v Nitre . Co V na to ? V podstate to mozeme predebatovat a ja by som to potom pri vyhlasovani ceny Ondreja Ciernika spomenul aj s odkazom na forum .

group b | --
2K+

Príspevokod užívateľa group b » 07 Sep 2013 21:48

určitě by to šlo spojit. Pkud se najde dost stavitelů, kteří na výstavu přijedou, byla by to nejen pocta Ondrejovi, ale i prezentace fora.
Já nejspíš za naší partu neseženu nikoho, kdo by tam jel, zkusím se zeptat kluků z Neratovic, ale rozhodně to podporuji.
Kdysi jsem se podobným způsoben dohodnul s klukama plastikářema v Nové Pace, kde jsme uspořádali memoriál jednoho našeho kamaráda, co měl rád americký auta. Výsledkem bylo 10 modelů v soutěži, ale taky 12 opravdickejch Mustangů na dvoře Domu dětí, které doplnily vyhlášení vítěze svými klaksony. Bylo to nezapomenutelné a krásné.
Rád bych toto vlákno nechal otevřené nejen po dobu vyhlášené akce, ale i do budoucna, a kdo by chtěl, mohl by do něj přidávat další "domečky" pro Závisláka.
moje webové stránky kde naleznete mojí tvorbu - modely nejen automobilů | za obzorem

Matthew | 32
Meno: Matej

Príspevokod užívateľa Matthew » 08 Sep 2013 18:34

Caute vsetci :)
Dovolim si aj ja prispiet svojou troskou do mlyna. Pozitivne naladeny a nabudeny z perfektnej akcie v Kyjove som sa pustil do tejto kaplnky. Ide o doposial oficialne nevydany model mumodeanela, alias Toma Hrebika, kaplnka sv. Marie Magdaleny v Borskom Mikulasi. Mierka 1:160 ak sa nemylim. Model je to pohodovy az na cibulku na vezi(mumo vyhral si toto bolo aj nad moje sily :haha: ). Tak som si ju iba zjednodusil namiesto 6 dielikov na tupo som zlepil iba 4. Ale do serie k rotundam zapadne fajnovo
Rozpracované: Zámek Pardubice
Dokončené: Hrad Točník

group b | --
2K+

Príspevokod užívateľa group b » 08 Sep 2013 21:27

Super, díky za příspěvek, model jsem dal do galerie na začátku vlákna.

Moji kolegové se taky neflákají, a tak jsem tu jako zástupce tří nových modelů.
Obrázok ObrázokObrázok

martin1807 | 26
Meno: Martin Bilý
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa martin1807 » 09 Sep 2013 18:19

zdravím.. tak teda aj ja mám hotovo...Este budem musiet doladit nejake detaily aby to lepsie vyzeralo.. DNes som to zobral vonku aj ked je zamracene tak celkom pekne fotky z toho vznikli...Ved poosudte sami..:) Krížiky som nerobil a ani robiť nebudem... originalne su velmi zložite a obycajne by tam nepasovali... Navyse stale sa mi ich podarí odlomiť..:D
na stole: Tatra 148 S3, SOT
naposledy dokončené: QUEEN 69, Bazilika sv. Mikuláša v Trnave, Krkonošská chalupa, UDS 110p

Martin1807

group b | --
2K+

Príspevokod užívateľa group b » 09 Sep 2013 20:20

Martine dobrý. Přidávám do galerie, jen jsem si dovolit trochu fotky upravit, snad nevadí.

A ještě jeden model za něžné pokolení.
Obrázok

toudi_sk | 49
.
Meno: Milan
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 10 Sep 2013 21:11

zatiaľ poskromne, vytlačené, streknuté matným lakom, zlepený terén a retušované steny

vytlačil som si podklad ešte raz, vnútorné nádvoria vlepím do obvodových stien, aby držali ich tvar, biely pôdorys nalepím
na kartón a tiež to mienim vlepiť do obvodu budovy
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Návrat na "Diskusie - architektúra"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný