Upadok v architekture

Moderátor: HlavaXXII

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Re: Upadok v architekture

Príspevokod užívateľa serpens » 28 Aug 2015 14:34

Viktor, to nie je o "skupinkach". Viem ako to myslis a z casti mas pravdu, ale ta "skupina" nie je uzatvorena. Neviem, ako by si si to predstavoval, ze kazdy clen si je uplne rovnocenny? To je skor o tom, ze niektori ludia sa poznaju aj osobne, stretavaju sa a su priatelia aj v sukromnom zivote. A je samozrejme, ze ked niekto bude pisat nieco o mojom priatelovi s cim nesuhlasim, tak sa ho zastanem.
To kam "patris" na fore je v prvom rade o tom ako sa spravas. Ked sem pride arogantny uzivatel a postavi si hlavu, tak nikam nezapadne. Ked sem pride niekto utiahnuty a nechce sem davat foto, lebo si mysli, ze na to "nema" tak tazko sa pripoji k niecomu inemu. Ludia sem prichadzaju a odchadzaju. Ked niekto lepi super, je jasne, ze v jeho teme je "rusnejsie", ale ked niekto lepi super a dava do vlakna len foto a minimum textu a nesnazi sa o diskusiu s ostatnymi tak bude to vlakne take prazdnejsie. Ked je niekto prilis aktivny a prida si do vlastneho vlakna prispevok kazde dve hodiny, tak tiez to nie je ono.
Ludia sa tu nerozhoduju podla toho aky mas nick, co lepis, ani ako to lepis, ale podla toho ako sa tu prezentujes v prvom rade ako clovek/osobnost a az v druhom rade ako modelar. Ked voci niekomu nemam sympatie (fakt netusim ake i/y) tak moze doticny robit co chce a nezapaci sa ti. Proste niektori ludia maju viac charizmy a iny zas nie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 29 Aug 2015 06:45

S. Huska, ten niekto napísal len svoj názor. Bez nadávok. Potom začal niekto druhý ironizovať a zosmiešňovať, tak ako to robil vždy. Zákerne. A ja nevydávam modely pre určitú skupinu modelárov. Ja vydávam modely preto, aby som ponúkol ľuďom možnosť zlepiť si nejaký pekný model. Trnavčan si zlepí mestskú vežu možno len preto, že je to symbol Trnavy a nemusí byť ani modelár. Určite však nebude lepiť Halinskeho, Rippera. Ale ako vidím, niekto to nepochopí a len vidí, že kopem do záchrancu papierového modelárstva.
Inak všimli ste si súťaž v Banskej Bystrici? Nepísal som niečo ešte predtým, ako bola zrušená? Ale samozrejme nemám pravdu. Je mi to ľúto, ale potvrdzuje to moje slová.
Skoro všetky moje modely si kúpili ľudia mimo tohto fóra. Aj keby som nekopal, ale strkal sa do zadku, oveľa viac ľudí by si tie modely nekúpilo. Ak niekto nelepí architektúru, tak si model nekúpi, jedine ak do zbierky do krabice. Ale ja nechcem byť ako Ripper, ktorý predáva vo veľkom, ale modelov je zlepených ako šafranu. Mňa poteší, keď si ľudia ten model aj zlepia. Takže s tým problém nemám, akurát ja sa do zadku nebudem strkať nikomu. Radšej do neho kopnem.

majos | 43
Meno: Marian

Príspevokod užívateľa majos » 15 Sep 2015 22:15

Zdar, no ked to nejak utichlo, tak ozivme tema:)

Kazdy den vidim z okna Modransky kostol, a mam chut ho zmastit. Som vo faze zhanania vykresov, ale kedze tieto PC skills nemam, chcem to urobit klasicky.
A este by niekto mohol urobit Kremnicky hrad s kostolom (to je moja skryta laska), ak sa kostol podari a bude cas, tak sa na to dam (ak to nikdo iny neda).

Jo, a dufam, ze to stihnem v tomto zivote. M
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 16 Sep 2015 08:52

Mozno by to slo tak, ze by si len nacrtol diely na papier len durkou a nikto by ti to pomohol hodit do pc.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

atlon | 40
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 16 Sep 2015 12:34

neni problém, ja to nahodím do PC, ale vyfarbovať musí niekto iný :wink:
Armin is the best

Vojta Č. | 40
Meno: Vojta Čaban

Príspevokod užívateľa Vojta Č. » 16 Sep 2015 13:02

To mi přijde jako nejlepší řešení úpadku v architektuře :) Palec nahoru :)

Sekerka | 43

Príspevokod užívateľa Sekerka » 28 Sep 2015 09:48

atlon napísal:neni problém, ja to nahodím do PC, ale vyfarbovať musí niekto iný :wink:

A keby sa skúsilo niečo ako robia Poliaci Kochlowice, celé vypálené a potom sa to maľuje? Len aby to malo dostatočne plastické detaily! Inak to by bola šupička-bombička! A viem aj o predlohe takého modelu : Synagóga v Bytči! :wink:
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

atlon | 40
Pán laserov
Meno: attila
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa atlon » 28 Sep 2015 13:24

všetko stojí a padá na dodaných podkladoch :victory: ak sa niekto nájde , kto dodá podklady + rozmery nejaké základné, nie je problém to nakresliť, poprípade aj vypáliť hneď :wink:
Armin is the best

Návrat na "Diskusie - architektúra"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný