Upload obrázkov

Užívateľov profilový obrázok
greatrocker | --
Príspevky: 39
Meno: Roman

Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa greatrocker » 18 Aug 2009 12:30

Nazdar.

Pokúšam sa uploadnuť nejaké obrázky a stále narážam na nejaké chybové hlásenie. Je problém vo veľkosti obrázkov (jeden asi 1,2MB)?

Dik.

Užívateľov profilový obrázok
Patero | 46
Príspevky: 1418
Meno: Jozef Kráľ
Bydlisko: Lakšárska Nová Ves

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa Patero » 18 Aug 2009 12:40

tá velkosť obrázka je prehnane vela. Ja osobne robím obrázky v rozlišení 1000x750 a velkosť okolo 100kB. Takáto velkosť je podla mňa celkom postačujúca. A aj pri tejto velkosť mi občas dá chybové hlásenie, lebo moje pripojenie na net je od Orange a občas hapruje. Takže treba zmenšiť fotky a vyzbrojiť sa trpezlivosťou.

Užívateľov profilový obrázok
greatrocker | --
Príspevky: 39
Meno: Roman

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa greatrocker » 18 Aug 2009 13:01

Moc ďakujem :-)

Užívateľov profilový obrázok
l1l2 | --
Príspevky: 11
Meno: Lukáš
Bydlisko: Sebedražie (okr. PD)

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa l1l2 » 27 Jún 2010 23:07

Zdravím, nechcel som vytvárať duplicitnú tému, tak som to dal sem. Mne zakaždým, keď sem chcem nahodiť fotky, mi vypisuje následovné
<br />
<b>Fatal error</b>: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 10368 bytes) in <b>/nfsmnt/hosting1_2/8/1/816bd182-f0f8-433c-bc38-1a7704555f7c/papermodelers.sk/web/imgpost/plugin/functions.php</b> on line <b>44</b><br />


mohol by mi niekto pls vysvetliť o čo ide..je tam niečo s pamäťou,ale ja neuploadujem foto väčšie ako 1 MB

vďaka

Užívateľov profilový obrázok
Burton | --
Príspevky: 608
Bydlisko: Nemecká

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa Burton » 28 Jún 2010 00:06

Asi mas tie obrazky stale moc velke. Mam dojem, ze ak su nad 500kB, tak neprejdu. Ja obrazky zmensujem na rozmer 900x600 s rozlisenim 200DPI. Maju do 250kB a zatial mi vsetky v pohode presli. Ak mas originalne foto velke, urob si z neho kopiu, tu zmensuj a zaves do vlakna. Ak po prezentacii niekoho nejaka fotka zaujme a mal by zaujem o original, nie je problem poslat mu ju mailom.

Užívateľov profilový obrázok
l1l2 | --
Príspevky: 11
Meno: Lukáš
Bydlisko: Sebedražie (okr. PD)

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa l1l2 » 28 Jún 2010 11:20

Keď som ich zmenšil, už to ide v pohodičke, díky. Inak som si aj myslel že to bude vo veľkosti fotiek. :red:

Užívateľov profilový obrázok
Misiken | 28
Príspevky: 482
Meno: Michal

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa Misiken » 28 Jún 2010 13:04

Tak ja foto upínam na http://WWW.PICTUREPUSH.COM som spokojný , Foto je pomerne rýchlo upnuté a mám tam aj účet .

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 28 Jún 2010 15:44

to ale neznamená, že tvoje obrázky, keď sú (zbytočne) veľké , tak sa budú ostatným s pomalým pripojením na net
rýchlejšie nahrávať, inak ma ide vykotiť z obrázkov, kde je "voľačo" rozmazané v strede a pol minúty
sa mi nahráva stôl, monitor, prípadne klávesnica, to stačí kľudne orezať obrázok, kde je v strede
fotený predmet a vtedy obrázok ani netreba zmenšovať jo a zabudol som na obligátnu fľašu herkulesu :vicotry:

okrem toho konkrétne tvoje fotky nevidím vôbec, lebo som si dal blokovanie tvojho podpisu, pretože mi strašne
vadí nielen veľkosť podpisu (čo som ti už hovoril), ale aj to, že sa dlho nahráva a spomaľuje mi to prezeranie
tém, kde máš príspevky, takže ak by dotyčný začal nahrávať obrázky na tvoj hosting, neuvidím ani jeho :bad smile:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Misiken | 28
Príspevky: 482
Meno: Michal

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa Misiken » 28 Jún 2010 15:59

aj by som ti niečo povedal ale nebolo by to pekné ....
Pre mňa zamňa blokuj koho chceš aj mňa. mne to je tak 5 . :wink:

To greatrocker :
Je pomerne veľa hostingov na ktoré sa dajú upnúť fotky , takže výber je veľký .
Jeden asi z najpoužívanejší je http://www.papirove-modely.cz

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: Upload obrázkov

Príspevokod užívateľa serpens » 28 Jún 2010 19:58

misiken - obrazky ktore uploadnes sem na forum su ulozene priamo tu, takze uplne v pohode a zostanu az kym forum nezanikne, kdezto na free hostingoch mas zachvilu po limite, ale to je na tebe.

A co sa tyka velkosti tak optimum je fotka do 1280x1024
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Návrat na "Kniha sťažností [Book of Complaints]"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný