snu | Slovo na Úvod // Foreword

Užívateľov profilový obrázok
Challenge'16 | --
Príspevky: 36

snu | Slovo na Úvod // Foreword

Príspevokod užívateľa Challenge'16 » 11 Jan 2016 16:46

Pár viet na úvod

Pri svojom vzniku dostalo toto fórum od modelárov prívlastok "iné" a v tomto duchu prinášame aj túto súťaž. Veľa chalanov, či už z tohoto alebo okolitých fór organizujú súťaže, za čo sme im patrične vďačný, ale nie každý sa takejto súťaže môže zúčastniť. Rozhodli sme sa preto usporiadať súťaž, na ktorej sa bude mocť zúčastniť takmer každý modelár, či už zo Slovenska, alebo zahraničia.

Každá súťaž má nejaké tie svoje nedostatky - niekde to je svetlo, inde priestory, vzduch, stoly, lokácia... My sme sa pokúsili väčšinu týchto problémov odstrániť, ale ako sa vraví - "Niečo za niečo", a tak sme sa kôli virtualite museli vzdať cien. Na druhej strane ponúkame možnosť odprezenotvať svoju tvorbu a porovnať sa s ostanými z pohodlia domova a užiť si pri tom zábavu priamo tu na fóre. Viac o pravidlách súťaže nájdete tu - link.

A nakoniec možno aj nejaké tie virtuálne ceny budú...
A few words to begin with

Upon it establishment, this forum gained a label as “different”. And in this spirit we introduce this competition. A lot of guys either from this or other forums organize competitions for which we are truly grateful. However, not everyone can participate such competition. Therefore, we have decided to organize a competition which will be available for any modeler either from Slovakia or abroad.

Each competition has its own flaws – sometimes it is light, air, tables, premises, location… We have tried to eliminate most of these problems, but as they say “Quit pro quo” and so we had to give up prices due to virtuality. On the other hand, we offer a possibility to present your own creations and compare it with the others in the comfort of your home and enjoy and have fun right here in the forum. You can find more details here - link.

And perhaps, there might even be some virtual prizes...

Užívateľov profilový obrázok
DORIS | --
Príspevky: 1392
Meno: Doris

Re: snu | Slovo na Úvod // Foreword

Príspevokod užívateľa DORIS » 15 Máj 2017 14:10

Ahoj,
dlouho jsem tady nebyla, tak se předem omlouvám, že reaguji až nyní. Ano, pokud bude nějaká soutěž s fotkami modelů, ráda se zapojím. Po letech trápení (osobní a pracovní problémy, zdraví....) jsem se opět trochu vzchopila a začala zase stavět lodě. Stavbu budu prezentovat i tady, ať to přinese užitek zdejším modelářům.
Mám zde mnoho přátel a ráda s nimi budu sdílet svou práci. Ostatně vážím si námětů, které mi lidé píšou, pomáhá mi to se zlepšovat.
Měj se hezky
Doris

Návrat na "ip | Informácie a pravidlá // Informations & Regulations"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný