XVI. Papírové Království Lužánky /12.-13.2.2016/ Brno [CR]

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: XVI. Papírové Království Lužánky /12.-13.2.2016/ Brno [CR]

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 14 Feb 2016 09:15

Sekerka napísal:Už som zúfalý, tak skúšam takto. Na súťaži bola Czestochowa. Všimol si niekto ako robil okná, resp. tý čo majú zmákly český web, bol niekde postup? Oni sú totiž ku nej wregy ktoré neviem za pána ako použiť. Raz som to aj na stretku riešil a na uspokojivú odpoveď sme neprišli :red: .

berieš dúfam do úvahy možnosť, že tie "wregy" môžu byť aj zlé, nebolo by to prvý raz :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
maťko85 | 38
Príspevky: 1042
Meno: Martin Hašlar
Bydlisko: Mladá Boleslav

Re: XVI. Papírové Království Lužánky /12.-13.2.2016/ Brno [CR]

Príspevokod užívateľa maťko85 » 14 Feb 2016 19:41

Souhlasím s Romanem, ti Predátoři museli být super :still dreaming: . A kdyby přiletěli do Nitry, byl by to pro mne pádný důvod přijet :P .


Užívateľov profilový obrázok
spida | --
Príspevky: 97

Re: XVI. Papírové Království Lužánky /12.-13.2.2016/ Brno [CR]

Príspevokod užívateľa spida » 15 Feb 2016 15:00

I přesto, že moje účast byla v Brně zpočátku ohrožena, jsem se tam dostal a jako vždy velká paráda. Jak samozřejmě vždy bezchybná organizace, strava, tak i vystavené modely. Letos jsem měl takovou koukací náladu jakou obvykle nemívám a tak jsem si modely opravdu důkladně prohlížel. No a co mě opravdu zaujalo?
Tak zaprvé to byl tento Kostel, jehož autorem je taktéž klempíř z Aera Vodochody, ale stavitel Zdenda Teo laserový Vysmaženka z něho udělal opravdovou parádu. Běžným pohledem si člověk ten model tak nevychutná. To přijde až když použijete objektiv.
ObrázokObrázok
Další model který mě hodně zaujal byl Lunární modul. Tento model je free a jeho autorem je jakýsi UHU (myslím že to je značka lepidla :-) )
opravdu krasný model po konstrukční stránce ale i pěkně slepeno.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok
Další model který mě veelmi zaujal a to jak čistotou slepení ale hlavně svou konstrukcí je toto Porsche. Jako obrovská poklona autorovi a upřímě tohle bych asi nenakreslil. Jako fakt paráda.
ObrázokObrázok
No a to nejlepší na konec. Pohled který byl zkrytý všem divákům. Ondrova lokomotiva je už na první pohled nádherné dílo. Otevřeny vstup do kabiny mě však lákal k pokusu. Tak jsem mu do tý lokomotivy narval svůj telefon no a to co na mě vykouklo........ Zaprvé jsem byl opravdu hodně překvapený, že můj telefon dokáže udělat takovou krásnou fotku v tak stísněném prostoru, ale ty samotné fotky.... no koukněte sami.
ObrázokObrázok
Obrázok
Jinak galerii z Brna mám na Facebooku, ale můžou si jí prohlédnout i lidé bez účtu. zde
Obrázok

Návrat na "Archiv 2016"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný