I. Model Expo /7.5.2016/ Trnava [SR]

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Re: I. Model Expo /7.5.2016/ Trnava [SR]

Príspevokod užívateľa pesoico » 09 Máj 2016 09:01

Trochu štatistiky aj keď nepresnej, lebo niektoré modely boli prihlásené ako kolekcia modelov.

P 1 Architektúra ...............18
P 2 Bojová technika ..........22
P 3 Dopravné stroje ..........33
P 4 Železničná technika ......9
P 5 Ostatné modely ..........28
P 6 Detská kategória .........26

Spolu ............................. 136 modelov

Sekerka | 43

Príspevokod užívateľa Sekerka » 09 Máj 2016 09:21

Ja môžem usporiadateľov len pochváliť. Všetko klapalo ako malo, aj chalani z krúžku si pochvaľovali, aj sme sa po meste prebehli (tá synagóga čo pesoico vydal vyzerá skutočne pôsobivo, a aj s tým pamätníkom a stromami by s toho mohol biť veľmi pôsobivý model!)

Aj peniaze sme pomíňali. Do budúcna možno len viac stolov, lebo papierákov tam bolo skutočne veľa, a aj keď sa potom ešte nejaké priniesli... Napr. na terenkozov prvý plastikáč vôbec nezostalo patrične dôstojné miesto!! :wink: Ale ako som už spomenul, super to bolo, a aj chalani si zapametali Trnavu ako dobrú súťaž!!! :victory:
Každý ženatý chlap je povinný hovoriť svojej žene aká je krásna častejšie ako môže! Inak to za neho urobí niekto iný! A rád!

Matthew | 30
Meno: Matej

Príspevokod užívateľa Matthew » 09 Máj 2016 12:07

Rovnako sa pripajam k pozitivnym ohlasom, paradna akcia s vynikajucou atmosferou a ucastou ako plastakov tak aj nas papierakov. Za najvyraznejsie elementy, ktore pritiahli vsetkych modelarov stravit krasnu sobotu, povazujem perfektnu propagaciu s dostatocnym casovym predstihom a nove vacsie priestory. Dostatok miesta pre predajcov, modelarov(tuto mozme este polemizovat lebo predsa len taky napor sa asi necakal :haha: ), a obcerstvenie hned po ruke spolu s prehliadkou centra mesta cca 10 min. od miesta konania. Mal som z toho velmi dobry pocit a dufam ze druhy rocnik sa nenecha zahanbit.

Skoda len ze ma chytila kamera, ale nedalo sa ujst :P

Pripajam prispevok mestskej televizie.
http://www.mtt.sk/up/clanky-spravodajst ... 09-05-2016
Rozpracované: ???
Dokončené: Cathédrale Chartres

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 09 Máj 2016 14:33

Nebol som, ale vypada to super. Gratulujem!
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

stepdown | 38
Meno: Stano

Príspevokod užívateľa stepdown » 09 Máj 2016 19:21

Mozem potvrdit naozaj to bola super akcoska, cely den sme sa tam so synom motali a ako modelar zaciatocnik som sa aj nieco poucil.
Dakujem JurkOo za radu ako si poradit s 2mm dierami - v celku sa mi podarili.

Na buduce urcite prinesiem nejaky model aby som podporil takuto akciu.

Mimochodom samostatna papierova akcia je perfektny napad a dufam, ze sa podari.

JurkOo | 19
Meno: Juraj Kajan

Príspevokod užívateľa JurkOo » 09 Máj 2016 21:08

Za mňa môžem takisto povedať že super akcia! :big smile:
Páčilo sa mi, modely boli pekné aj prechádzka po meste. Chválim organizátorov za prívetivý prístup a dobre zorganizovanú súťaž. Takisto kladne hodnotím baristu na trojkolke :) .
Nemáš vôbec začo, stepdown, som rád že moje, v celku chabé skúsenosti boli užitočné a dierky sa ti podarili :victory: :wink:.

terenkoza | --
2K+
Meno: marek

Príspevokod užívateľa terenkoza » 10 Máj 2016 09:41

halo :victory:

no to bola dobra akcia :victory: som dosiel a vsetko prebehlo strasne rychlo. nenudil som sa vobec :victory:

tu je este jedna fotoona z janciho galerky:

http://www.eastmodels.sk/clanky/212/akt ... -2016.html
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

RKK | --

Príspevokod užívateľa RKK » 10 Máj 2016 21:34

Pridavam sa aj k pozitivnym ohlasom na tuto akciu. Osobne som bol prijemne prekvapeny mnozstvom modelov a celkovo prijemnou atmosferou. Dakujem organizatorom a drzim palce, aby sa buduci rok podarila podobna akcia.

A este pridavam fotku ludi, co sa zisli o pol jednej pred budovou skoly, kde bola vystava:

serpens | 35
Admin
Meno: Miro
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa serpens » 12 Máj 2016 17:04

Nejaké mená? Niektorých poznám, niektorých nie.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

bodie4 | 61

Príspevokod užívateľa bodie4 » 13 Máj 2016 08:21

V hornom rade poznáš Dodyho , Eduarda a Drôtika. Jožkina predstavovať nemusím, Viktora vpredu tiež.V strede je modelár Krutý a jeho parťák a po bokoch chlapci, čo nie sú z nášho fóra, ale nás sledujú. Tak sme spoznali p. Gujdáša zo Slov.Jura. Ináč mal veľmi pekné modely od Ripera. Niektorí tu chýbame, ale nestíhali sme...Napr. Sekerka so Štefanom Húskom sa venovali deťom po Trnave.

Návrat na "Archiv 2016"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný