Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Užívateľov profilový obrázok
WanRayen | 46
Papierovy Kopernik
Príspevky: 3220
Meno: Tino
Bydlisko: Prievidza
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa WanRayen » 16 Okt 2016 08:59

Veľká vďaka bambulovi a organizátorom. Vydarená akcia ako vždy. Tešilo ma stretnutie s priateľmi. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorým som pri odchode nepotriasol rukou. Ešte raz. Vďaka za pekne stráveny deň. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa terenkoza » 16 Okt 2016 10:31

Sekerka napísal:
majos napísal:NR nesklamala socialne poziadavky, aj ked 2. miesto v lodickach netesi... Ale nebudem predsa vyplakavat, radsej dam nieco politicke :haha:

A ja som si myslel, že si tam išiel kvôli môjmu kartónu! :haha:
Inak súťaž štandardne na úrovni. Architektúry more ( dokonca sme sa s marmatom bavili, že by to kľudne znieslo rozdelenie na veľkú a malú architektúru :still dreaming: )
Nevidel som nikde fotku, tak dám ja:


halo :victory:

chalani, neviete preco je ico v tekej depke a smutku na tej foto ?? :bad smile:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa iconmaster » 16 Okt 2016 16:42

ico nebol v depke, len sa psychicky pripravoval na vyber tych 3 najlepsich modelov po tom, co ma Bambulo poziadal o pomoc s hodnotenim.. V niektorych kategoriach to bol veru tazky vyber!

Kazdopadne som rad, ze som sa tejto akcie zucastnil aspon pasivne a stretol sa starych aj novych znamych :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Trak-Tor | 51
2K+
Príspevky: 3654
Meno: Juraj
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa Trak-Tor » 16 Okt 2016 19:29

Vrelá vďaka Bambulovi a všetkým ostatným!
Skvelá akcia, ako obyčajne.
Gratulujem víťazom aj zúčastneným!
Len tak ďalej. Lepte a bavte sa!
A ešte pozdravujem všetkých, ktorých som nepozdravil.
:big smile:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Užívateľov profilový obrázok
Bambulo | 47
Príspevky: 310
Meno: Robo
Bydlisko: Mojmirovce

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa Bambulo » 16 Okt 2016 19:44

caute :big smile:

tak 22. rocnik je za nami
... z pohladu organizatora to bolo fajn , priprava sa celkom dala , piebeh vystavy bol tiez v pohodicke , rezervu by som videl v registracii modelov , kde to obcas dlhsie trvalo - nad tym pouvazujeme , ako to do dalsich rocnikov zlepsit
... vecer pred vystavou sa mi podarilo pootvarat aj protilahle okna v telocvicni aj v miestnosti predajcov a bol tam pomerne dobry vzduch skoro do konca vystavy
... ucast bola fantasticka , modely boli abslutne fantasticke ... Teo priniesol viac ako 100 modelov , ale aj tak to nestacilo na vitazstvo nad plastakmi :) papierovych modelov bolo 350 aj s postavenymi modelmi vo vitrine PK Graphica , Steva Posingera aj Hena Sobotku , plastaci ich mali viac ako 520
... osobne som nepocul kritiku zo strany predajcov , ako tomu bolo po minule roky a pocas vystavy ani zo strany vystavujucich , ci navstevnikov ... ak by vas nieco napadlo , napiste mi to prosim , vzdy je co zlepsovat a nie vzdy vsetko vidim ja sam :wink:

... a chcel by som podakovat Radkovi Krajcimu za trpezlivost pri vsetkych administrativnych cinnostiach , ktore ja nenavidim :big smile: , chalanom , ktori nam pomohli s hodnotenim (co je vzdy cenna pomoc) , predajcom ktori umoznili modelarom doplnit zasoby pred dalsou vystavou :wink: , vsetkym ktori priniesli modely ci uz do sutaze , alebo na vystavu ... o tom to cele je ... a vsetkym , ktori sa prisli pozriet
... malo by to byt cele o zabave , spolocnom konicku , stretnuti starych znamich , o debatach o vsetkom , nielen o modelarstve a o prijemne stravenom dni ... o nas , pre nas ... a toto sa nam , myslim , tento rok celkom podarilo
... chybalo nam tam par znamych tvari (Serpens , Toudi , Vasik , PetoPato , Jozkin ... a niekolko dalsich) , ale zase to nebola posledna vystava v Nitre

... tak este raz dakujem a dovidenia o rok

Užívateľov profilový obrázok
Fito | 49
Admin
Príspevky: 5503
Meno: Fito
Bydlisko: Na východ od Blavy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa Fito » 16 Okt 2016 20:13

Už nič nezlepšujte, Nitra je už dokonalá.
Ďakujem organizátorom za skvelú atmosféru, všetkým zučastneným za to že prišli, nie z každým som mal čas sa povyprávať, to by Nitra musela byť trojdňovka.
Konečne som videl na živo Sumcove lietadlá, neuveriteľne precízna robota, aj Romanov obrnený vlak bo parádny (snáď iba trošku patiny by to chcelo), a veľa ďaľších modelov ma zaujalo.
Vie niekto ,kto robil tie drôtené stromy ?

Junior pozdravuje, vytešuje sa z ocenení (zajtra vlečieme do školy ukázať Bouzov a ďaľšie modely, ktoré vystavoval)
Ja ďakujem za medailu tiež, mno veď v tej kategórii sme boli len traja, tak sa ušlo aj mne :P

Ako sme tak počúvali vyhodnotenie plasťákov, viacerych z nás zaujala kategória "rozpracované modely", medzi plasťákmi bola pomerne slabo zastúpená , medzi papierakmi by však takáto kategória mala určite veľký ohlas
Tip: Vyhlásiť kategóriu "rozpracované modely"


A ešte sa porota zhodla, že by bolo vhodné bojovku rozdeliť na "maľované a nemaľované", pretože vybrať z toho množstva modelov iba tri... , určite sa môže niekto cítiť ukrivdený. Ale táto otázka sa opakuje každý rok, to píšem iba pre organizátorov ako námet...

A ešte na jednej veci sme sa v Nitre viaceri zhodli, to však vyhlási niekto iný v kategórii "akcie"
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

Užívateľov profilový obrázok
iconmaster | 35
Last man standing
Príspevky: 7431
Meno: Peter Jankovič
Bydlisko: Želiezovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa iconmaster » 16 Okt 2016 20:16

Bambulo napísal:... ak by vas nieco napadlo , napiste mi to prosim , vzdy je co zlepsovat a nie vzdy vsetko vidim ja sam

Tak jeden z postrehov pocas honodtnia zo vcera bolo, ze kategoriu P2 - vozidlá nákladné a stavebná technika by sa dalo premenovat na civilne nakladne vozidla a pracovne stroje. Civilne, lebo nie je to bojovka, a pracovne stroje su vsetko od stavebnych masin po agrotechniku. Resp. rozdelit tuto kategoriu na nakladiaky a stroje.. A ked uz delenie - kvoli pravidelnej hojnej ucasti v kategorii bojova technika, by sa mozno hodilo to cele rozdelit na kolesovu a pasovu techniku.
Do dalsich kategorii nebudem rypat, kedze sa z roku na rok sa meni ich obsadenost a teda aj ich opodstatnenie. A je mi jasne, ze sa neda predvidat kolko modelov pride na dalsi rok.

A predajcov z okolia vchodu a chodbiciek by sa nedalo presunut hore? Viem, ze jedalen sa neda vyuzivat na tento ucel, ale mozno by sa zmestili na chodbe na prvom poschodi a tak by sa eliminovala ta tradicna tlacenica z chodby.

Užívateľov profilový obrázok
majo | 33
Príspevky: 449
Meno: Marián
Bydlisko: Danišovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa majo » 16 Okt 2016 21:11

Akcia to bola parádna. Na vystavené modely radosť pozerať. Akcia bola spravená organizačne super. Páčilo sa mi.

Ďakujem. :wink:


"Ži preto, aby si niečo dokázal.
Dokáž niečo, aby vedeli, že si žil."




Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa Zax » 17 Okt 2016 01:46

Takisto aj ja ďakujem za zorganizovanie tejto akcie, myslím, že si drži už roky svoj vysoký štandard a tiež ďakujem aj za ceny :wink:
Trochu ma zradila technika, tak tých fotiek je pomenej (a v nižšej kvalite), ale kto chce môže pozrieť:
Papierové modely (120 fotiek):
http://mikezax.rajce.idnes.cz/Cena_prim ... ve_modely/
Plastové modely (60 fotiek):
http://mikezax.rajce.idnes.cz/Cena_prim ... ve_modely/

Keďže tento rok prebiehal v Nitre aj autosalón, nafotil som niečo aj tam:
Veterány (130 fotiek):
http://mikezax.rajce.idnes.cz/Autosalon ... -Veterany/
Tuningové autá (125 fotiek):
http://mikezax.rajce.idnes.cz/Autosalon ... 16-Tuning/
Armáda+zvyšok (27 fotiek):
http://mikezax.rajce.idnes.cz/Autosalon ... tne_fotky/

PS
tie drôtené stromy robil Peter Raček (vyčital som to na jednej mojej fotke)

Užívateľov profilový obrázok
Daniel | 58
Príspevky: 420
Bydlisko: Český Krumlov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Cena primátora mesta Nitra , 22. ročník , 15.10.2016

Príspevokod užívateľa Daniel » 17 Okt 2016 07:42

Zax: Co je to prosím za model na fotce č. 5 v albu Papírové modely ?

Návrat na "Archiv 2016"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní