ZA Model 2017 - 4.3.2017

Užívateľov profilový obrázok
lukascrx | --
Príspevky: 54
Meno: lukas

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa lukascrx » 06 Mar 2017 08:17

Ahoj bude nějaká vysledková listina?... :)

Užívateľov profilový obrázok
&rey | 34
Príspevky: 133
Meno: Andrej
Bydlisko: Žilina, Medzilaborce

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa &rey » 06 Mar 2017 08:29

Konečne to opäť funguje. Pridám pohľady z iného uhla, ale aj na plasťáky. Veď výzor už nie je zárukou, treba sa pozrieť hlbšie na materiál, či je tam papier alebo plast, však Sumec? :haha:

Užívateľov profilový obrázok
serpens | 40
a.k.a. hado
Príspevky: 8850
Meno: Miro
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa serpens » 06 Mar 2017 08:37

sekerka - hodnotil Mio a majos...
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

Užívateľov profilový obrázok
sako1 | 46
Príspevky: 661
Meno: Miro
Bydlisko: Martin

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa sako1 » 06 Mar 2017 09:01

Nooo, vyzerá, že to bola parádna akcia:)
m.

Užívateľov profilový obrázok
Sekerka | 49
Príspevky: 559
Bydlisko: Žilina

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa Sekerka » 06 Mar 2017 11:36

lukascrx napísal:Ahoj bude nějaká vysledková listina?... :)


Zdravím, výsledková listina bude, ale po dohode s plastikáčmi, uverejníme ju celú za celú súťaž, tak ako boli vyhlasované ocenené modely. Dajú ju chalani na eastmodels a na modelforum,následne ju môžem dať sem.

Ad Serpens: ospravedlňujem sa, že som ťa do tohto vlákna zavliekol, rovnako terenkozu. Majos mi dal papierik a vtedy ste tam stáli spolu, tak som si to automaticky spojil, ale myslím si, že obaja (aj MIO, aj majos) sú dostatočne erudovaný na rozhodovaciu činnosť. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa terenkoza » 06 Mar 2017 12:20

halo :victory:

nie, nie ja som nehodnotil, ja som len pri nich stal ked si dosiel.. si myslis, ze by mi nieco take dovolili ?? :beat plaster:

...fito... "plast som nefotil, zhodli sme sa zo Serpensom, že konečne niektoré plasťáky začínajú vyzerať ako papieraky" - mozno z toho vznikne nove smerovanie modelarstva - plast vyzerajuci ako papier - ale cistostavba aj s ryhovanymi hranami a retusou :big smile:

ale one, skoro som zabudol. toto bol myslim prvy rocnik tejto sutaze. ked teda ten pred rokom bol prvy - nulty. ale to je jedno, ci prvy, ci druhy z mojho pohladu vynikajuca akcia - organizacia bez zadrhelov (usporiadatelov bolo dost), ochota a snaha maximalna, boli workshopy, boli predajcovia (ano, aj papier), bola burza (to je ine ako predajcovia) - proste skutocna profiuroven.

a papierakov bolo dost ! tu je realna moznost poctom predbehnut plastakov, ci ??

verim, ze chalani udrzia latku takto vysoko kazdy rok.
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Užívateľov profilový obrázok
Sumec | 30
Príspevky: 830
Meno: Adam
Bydlisko: Trenčín

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa Sumec » 06 Mar 2017 15:13

No poviem že pekne strávená sobota :big smile: Akcia to bola parádna. Modelov bolo dosť a ešte k tomu sa mi zdalo že množstvom sme skoro dobehli plasťákov :victory: Predajcovia ako vždy veľmi ochotný, milý a vedia poradiť.

Len škoda že chalani nemali zvukovú aparatúru pri workshopoch.

to arey: To aby som prikladal k modelom fotodokumentáciu zo stavby aby mi ľudia verili :haha:
Na stole: Kamov Ka-29 /Orlik/ 1:33; KV-2 /free/ 1:25
Hotovo: Jak-3; LaGG-3; IL-2M3 Šturmovik; HH-53C Stallion; Tatra 815 NTH 6x6 + SYKO-5M + radlica; 3x Polikarpov I-16 Išak; T-80

"An architect's dream is an engineer's nightmare."

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa Zax » 06 Mar 2017 23:22

Takisto sa chcem podakovat organizatorom za zorganizovanie tejto peknej akcie aj cenu ktoru som dostal, ak bude akcia pokracovat, urcite sa rad pridem pozriet aj o rok :wink: Fotiek som urobil dost, tak kto chce, moze pozriet (nerobil som ziadnu selekciu, len som znizil rozlisenie a rozdelil na papier, plast a par fotiek zo samotnej vystavy)

Papierove modely:
http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_ ... ve_modely/

Plastove modely:
http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_ ... ve_modely/

Vystava:
http://mikezax.rajce.idnes.cz/ZA_MODEL_2017_-_vystava/

Užívateľov profilový obrázok
&rey | 34
Príspevky: 133
Meno: Andrej
Bydlisko: Žilina, Medzilaborce

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa &rey » 06 Mar 2017 23:25

A rýchlo, kto je zvedavý na výsledky
https://drive.google.com/file/d/0B9Uodx ... B3U0E/view

Užívateľov profilový obrázok
terenkoza | --
2K+
Príspevky: 2305
Meno: marek

Re: ZA Model 2017 - 4.3.2017

Príspevokod užívateľa terenkoza » 11 Mar 2017 16:28

halo :victory:

ja som to vravel... ked nas bude dost, plastaci pojdu do uzadia :bad smile: o papierovych modeloch na eastmodels.sk

https://www.eastmodels.sk/clanky/469/po ... -2017.html
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný