Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa pesoico » 01 Dec 2016 13:38

Memoriál Ondreja Čiernika

Súťaž a výstava papierových modelov

Dátum konanie akcie : 03.06.2017 Pozor zmena termínu
Miesto konania: Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1 (Strojárska priemyslovka na Študentskej)
Organizátor: Mgr. Štefan Pösinger a priatelia

Kontakt pre predajcov, sponzorov, zvedavcov:
s.posinger@gmail.com
0905 100032

Predbežné kategórie:
P 1 Malá architektúra
P 2 Veľká architektúra
P 3 Malá dopravná technika
P 4 Veľká dopravná technika
P 5 Vojenská technika
P 6 Železničná technika
P 7 Lodná technika
P 8 Lietadlá, vesmírna technika, vzduchoplavectvo
P 9 Figúrky
P10 Ostatné
P11 detská kategória do 15 rokov
P12 plastikové modely

Špeciálna cena: Cena Ing. Ondreja Čiernika za architektúru

Ocenené budú tri modely, spôsob hodnotenia subjektívny podľa rozhodcov štýlom najkrajšie, najlepšie a pod.

Štartovné: zdarma
Vstup: zdarma
Každé dieťa dostane ako darček jednoduchý papierový model

Program:
9,00 - 10,30 hod. Prihlasovanie modelov do súťaže
10,30 - 13,30 hod. Hodnotenie modelov
14,00 - 15,00 hod. Vyhlasovanie výsledkov

Predajcovia:
BETEXA
ANGUS
W.M.C MODELS
Pavel Szostek
Jurek Nikiel

Sponzori:
SVAP
BETEXA
M.A.A.S Michal Antonický studio servis
MIGAS - Miro Gabriel
W.M.C MODELS

Sprievodný program:
V príprave.

Elektronická prihláška na vypísanie:https://docs.google.com/document/d/1NuY_bDgCKYjEKUuSf9BlTOLfjo0oD23RE2JdozQlNBQ/edit
Naposledy upravil/-a pesoico v 04 Máj 2017 15:51, upravené celkom 3 krát.

MIO | 39
Vtákológ
Meno: Mišo

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa MIO » 01 Apr 2017 11:13

Parádne sú! Určite sa tejto akcie zúčastním :victory:

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Roman » 01 Apr 2017 21:02

super. velmi pekne. robil ich pan laserov? budu sa este natierat zlatou farbou alebo ostanu taketo?

Štefan Húska | 36
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 02 Apr 2017 13:38

Zdravím Štefan, to je tam čo minulý rok? Asi prídem ak Boh dá a motyka vystrelí tak aj s mladou pani Húskovou :P
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 02 Apr 2017 17:20

ano je to tam kde minuly rok.
kedy bude svadba?

Štefan Húska | 36
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 02 Apr 2017 18:13

Svadba bude dakedy v polke mája.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 03 Apr 2017 09:30

Odpovede na otázky.
Roman, medaile boli vyrobené v Čechách a nebol to TEO, ani Skokan. Zostanú v takejto forme. Práve preto som ich dal vyrobiť, aby to bolo zaujímavé a nebol to len kúsok plechu.
Štefan, akcia bude tam, kde minulý rok. Uvažoval som aj o Smolenickom zámku, kde by som mal priestory zadarmo, ale prosba pána Čiernika a argumenty viacerých ľudí ma presvedčili, aby bola akcia v priestoroch strojariny. Myslím si, že sú dostatočne veľké a zaujímavé na túto akciu a vďaka tomu, že sú v Trnave, blízko stanice, ale aj centra, že príde veľa súťažiacich, vystavovateľov aj divákov. Vo dvore by som chcel sprievodný program, idem oslovovať políciu, záchranárov a požiarnikov, či by nepredstavili na Memoriály nejakú svoju techniku. Skúsim osloviť aj Trnavskú nemocnicu, či v garážach nemajú starú sanitku 1203. A tiež skúsim osloviť Trnavských veteránistov, či by sa nepochválili svojimi kúskami. Hádam sa niečo z toho podarí.
MIO, tešíme sa, že prídeš do Trnavy a budeme môcť naživo obdivovať Tvoje modelárske skvosty. Samozrejme budeme radi, keď príde ktokoľvek či už s modelmi ako súťažiaci, prezentovať svoje modely mimosúťažne, alebo ako divák. Myslím si, že najkrajšou spomienkou a uctením si Ondreja budú stoly plné modelov.

Martinicky Vladimir | --

Príspevokod užívateľa Martinicky Vladimir » 03 Apr 2017 12:13

Mozno pridem i ja, nemam to daleko z Vodarne :haha: , s mojimi kresbami...keby mal nahodou niekto zaujem... :wink:

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný