Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Užívateľov profilový obrázok
mirec116 | 39
Kráľ architektúry
Príspevky: 901
Bydlisko: Trnava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa mirec116 » 01 Jún 2017 10:07

Ja sa tejto pre mňa domácej akcie na poslednú chvíľu bohužiaľ nemôžem zúčastniť, z vážnych rodinných dôvodov budem celý víkend odcestovaný. Zopár mojich modelov bude vystavených, no nemáme zabezpečenú fotodokumentáciu vystavených exponátov plus niekoľko fotiek z vyhlasovania výsledkov. Ak bude mať niekto z účastníkov pekné použiteľné fotky z tejto akcie, môže ich pridať priamo sem alebo mi ich neupravené a v pôvodnom rozlíšení zaslať na meil: mirco116@gmail.com (najlepšie cez úschovňu). V pondelok by som ich spracoval a nahodil na web. Vopred ďakujem za ochotu a držím palce všetkým organizátorom a účastníkom memoriálu :)

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 02 Jún 2017 23:44

Ahojte vospolok.
Tak mne sa na poslednú chvíľu ozvali z Rakúska a od piatku 9.6. už zarezávam tam takže robotu na dome na Ukrajine čo som chcel v pohodičke spraviť za dva týždne musím spraviť za 4 pracovné dni. Je mi to moc ľúto že neprídem na takú fajnú akciu na ktorú som sa moooooc tešil ale nie je všetkým dňom koniec a uvidíme sa o rok a poťažmo na iných súťažiach. Všetkým prajem krásne prežitú sobotu s parádnou atmosférou na súťaži.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa MIO » 03 Jún 2017 16:30

Ďakujem usporiadateľom za super akciu a aj za dve medaile, ktoré som si odniesol :victory:

Parádna a vydarená akcia, veľa modelov, výborná atmosféra, priateľská nálada, skvelí ľudia.... a aj tá cigánska bola dobrá :haha:

Dúfam, že sa v takto hojnom počte zídeme aj o rok :wink:

Užívateľov profilový obrázok
vrso | 34
Príspevky: 696
Meno: Michal Vršanský
Bydlisko: Mojš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa vrso » 03 Jún 2017 19:32

pripájam sa k MIO-vi, bola to skutočne vydarená akcia s príjemnou atmosférou, ďakujem usporiadateľom

Užívateľov profilový obrázok
RKK | --
Príspevky: 153
Bydlisko: Nitra

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa RKK » 03 Jún 2017 21:31

Aj za mna vdaka Pesovi a vsetkym ludom, ktori pomohli zrealizovat tuto vynikajucu aukciu. Bolo na co pozerat, vela neopozeranych modelov, prijemna a pohodova atmosfera a fajn ludia.
Dakujem a o rok dovidenia :wink: .

Užívateľov profilový obrázok
eduardo | --
Príspevky: 192
Meno: Eduard
Bydlisko: Nitra-Rišňovce

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa eduardo » 03 Jún 2017 22:37

Tak sa aj ja pripojím ku gratulantom za pekne zorganizovanú akciu. Nakoľko som sa o nej dozvedel až dnes pred obedom, tak som prišiel len na čumendu. Neboj Štefan, na budúci ročník už niečo prinesiem aj ja.

Užívateľov profilový obrázok
petopato | 52
11 násobný gulášmajster!
Príspevky: 4356
Meno: Peter Židuliak
Bydlisko: Šahy
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa petopato » 04 Jún 2017 14:36

Nejaké fotky by sa nenašli?

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Roman » 04 Jún 2017 17:27

dakujem usporiadatelom za vydarene podujatie s príjemnou atmosferou
buduci rok rad pridem znovu

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Zax » 04 Jún 2017 18:26

Aj ja sa pripájam a ďakujem za zorganizovanie tejto peknej akcie v krásnom historickom meste. Takisto ďakujem aj za ceny a do budúcnosti želám ešte viac vystavených modelov a aj návštevníkov. Ak bude táto akcia pokračovať, určite sa rád prídem pozrieť aj o rok. Pofotil som toho dosť, takže kto chce, môže pozrieť, nerobil som žiadny výber, len som znížil rozlíšenie na 1Mpix.
Fotky z akcie (335 fotiek):

http://mikezax.rajce.idnes.cz/Memorial_ ... 2C_Trnava/

Fotky z historického centra Trnavy (75 fotiek):

http://mikezax.rajce.idnes.cz/Trnava-hi ... e_centrum/

Užívateľov profilový obrázok
Roman | 50
4K+
Príspevky: 4050
Meno: Roman
Bydlisko: doma

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Roman » 04 Jún 2017 19:44

na mirovej fotke vnutra kostola c 66 je pod obrazom nieco co vyzera ako dve lebky.su to lebky? kto bol ich majitelom?

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní