Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Užívateľov profilový obrázok
Zax | 52
Príspevky: 1400
Meno: Miro
Bydlisko: Považská Bystrica
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Zax » 04 Jún 2017 20:02

Štefan, nemas za co :wink:
Do Trnavy som sa tesil aj na vystavu aj na mesto, nakoniec som si stihol pozriet oboje, aj ked na samotne historicke centrum by som potreboval aspon pol dna... A co sa tyka Helenky som rad ze, som ju stihol dokoncit a prave v Trnave mala predpremieru (buduci tyzden snad konecne nahodim zaverecne foto aj do vlakna zo stavbou). Vdaka tomu ze po vystave som nestihol vlak mohol som sa este raz vratil do centra a tentokrat uz bola Helenka otvorena (doobeda bola zatvorena) takze som si pozrel aj interier a aspon pre mna to bol zazitok chvilu si takmer sam posediet v kostoliku na ktorom som (s prestavkami) posledneho pol roka robil...Dokonca tam akurat skoncila svadba a svadobcania sa fotili pred kostolom, presne ako na mojej dioramke :wink:

to Roman
pozrel som tu fotku a budu to asi nejake relikvie, Trnavcania budu asi skor vediet...

Užívateľov profilový obrázok
Maťo | 48
Príspevky: 82
Meno: Matej
Bydlisko: Bratislava

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Maťo » 04 Jún 2017 20:38

Pekný deň vospolok,
aj ja by som chcel poďakovať za organizáciu súťaže v meste, kde som študoval na gymnáziu, a ktoré mám stále veľmi rád. Odvtedy pribudli v centre nové budovy, staré sa opravili, a Trnava skrásnela. Strávili sme tam s manaželkou príjemný víkend: v sobotu doobeda memoriál (môj výber), večer koncert Lucie (manaželkin výber).

Ešte sa chcem ospravedlniť organizátorom, že som nestihol vyhlásenie výsledkov, kde som patril medzi ocenených. :red: Cenu si vážim a medaila ma veľmi teší. :victory:
Tak opäť o rok, už nebudem meškať. :wink:
***Na viac som sa nezmohol.***

Užívateľov profilový obrázok
toudi_sk | 53
Krotiteľ textúr
Príspevky: 12895
Meno: Milan
Bydlisko: u susedky
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa toudi_sk » 05 Jún 2017 16:42

Maťo napísal:Strávili sme tam s manaželkou príjemný víkend: v sobotu doobeda memoriál (môj výber), večer koncert Lucie (manaželkin výber).

to je združená funkcia manželka a zároveň manažérka? :wink:
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
na mierku sa nestažuje, mierka sa mení a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku

Užívateľov profilový obrázok
Maťo | 48
Príspevky: 82
Meno: Matej
Bydlisko: Bratislava

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa Maťo » 05 Jún 2017 20:47

Toudi: dobrý postreh!
Musím ale priznať, že autorom tohto významovo presného slova je môj bývalý kolega, mimochodom, starý mládenec. :dhh:
***Na viac som sa nezmohol.***

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní