Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa pesoico » 03 Apr 2017 12:30

Ak máš záujem vystavovať, alebo predávať svoje kresby, budeš vítaný. Stačí napísať. Priestor a stoly budeš mať k dispozícii. Ak sa podarí, príde jeden pán z Čiech, ktorý vystavuje a predáva svoje kresby lietadiel a vojenskej techniky po svete.

majos | 43
Meno: Marian

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa majos » 23 Apr 2017 22:56

Povodne som mal v plane dojst, ale ak sa mi podari dostat do formy tak by som chcel slapat TT 100-ku. Skoda, ale ved MIO zastupi Modru dostojne. Ak zistim, ze je to kondicne bieda, tak sa rad ukazem.
White walker.

Winter is coming....

GOD (game of drones)

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 24 Apr 2017 07:44

na jeden model treba 3 listky ako v nr / pod model,pre usporiadatela,od vacku kontrolny/ alebo plati pravidlo jeden model, jeden listok?

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 24 Apr 2017 15:55

Ak ho pošlete mailom späť, jeden lístok je na jeden súťažný model. Ja si to stiahnem a vytlačím podľa potreby. Ak lístok prinesiete so sebou, na jeden model treba dva lístky. Jeden na stôl, jeden pre súťažiaceho. Vyšlo mi to na stránku A 4 tri lístky, tak som to tam nechal pre toho, kto chce prihlásiť viac modelov do viacerých kategórií.

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 29 Apr 2017 07:59

Prihlásili sa daľší dvaja predajcovia. Jurek Nikiel, kolega Leška Goru a Pavel Szostek. Takže bude k dispozícii aj veľký výber papierových modelov poľských vydavateľstiev.

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa pesoico » 28 Máj 2017 08:50

Vážení modelári.
Už len týždeň nás delí od memoriálu. Dúfam, že sa stretneme v Trnave v hojnom počte a s plnými stolmi modelov si uctíme pamiatku, kamaráta, modelára a super chalana Ondreja, ktorý už päť rokov nie je medzi nami.
Prídte si do Trnavy zasúťažiť, prípadne len prezentovať svoju tvorbu. Prídte pozrieť kráľovské mesto plné historických, najmä sakrálnych pamiatok, vďaka ktorým sa Trnava označuje aj ako Malý Rím.

Roman | 44
2K+
Meno: Roman

Príspevokod užívateľa Roman » 28 Máj 2017 08:58

uz sa tesim .donesem kolko sa pomesti do krabic a auta.
poprosim usporiadatelov o 2m dlhy stol pre protilietadlovy vlak a jeden stol pre tankovu diviziu. dakujem

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný