Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Užívateľov profilový obrázok
pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa pesoico » 28 Máj 2017 13:33

Stoly sú dlhé cca 150 cm a široké 75 cm. K dispozícii bude 24 stolov spojených do obdĺžnika. K dispozícii je ešte cca 20 stolov, ale tie nie sú opravené, takže povrch je škaredý. Bohužiaľ nemám možnosť zohnať toľko obrusov na stoly, tak použijeme na výstavu len tie dobré. Pár stolov bude pre predajcov, TEO bude mať tiež pár stolov na svoju prezentáciu a a pár stolov je pripravených pre chalanov z IPMS Austria, kde by chceli tiež prezentovať svoj klub. Dcéra chce spraviť kútik pre deti, kde by si mohli skúsiť zlepiť nejaký jednoduchý model. V prípade núdze, ktorá dúfam, že nastane použijeme aj tie ostatné stoly.

pesoico | 48
Kontaktovať užívateľa:

Re: Memoriál Ondreja Čiernika 03.06.2017 , Trnava, Stredná priemyselná škola, Komenského 1

Príspevokod užívateľa pesoico » 01 Jún 2017 07:09

Tak ešte dva dni do memoriálu.
Už začínajú prichádzať prihlášky do súťaže. Niektorí nevedia, do ktorej kategórie najmä architektúry model prihlásiť. Architektúru som rozdelil na malú a veľkú preto, lebo model malého kostolíka, alebo budovy nemá šancu konkurovať hradu, alebo zámku, prípadne celej MPR - ke. Preto menšie stavbičky do malej architektúry, hrady, zámky, veľké stavby, prípadne celé komplexy budov do veľkej architektúry.
Priďte si zasúťažiť, zaspomínať, stretnúť sa s modelármi z Čiech, Poľska, Rakúska, Litvy, Estónska, Maďarska, alebo len pozrieť.
Táto súťaž je špecifická tým, že nebudú rozhodovať len modelári, ale väčšinou laici. Tým pádom majú šancu získať cenu aj modely, ktoré možno nebudú technicky perfektne zlepené, alebo technicky náročné, ale budú možno dizajnovo krajšie.
V Trnave máte možnosť prezentovať Vašu prácu na modelárskom poli bez pocitu nejakej menejcenosti, alebo strachu z hodnotenia.
Príďte aj vy a prezentujte seba a papierové modely. Tešíme sa na každého z Vás.

mirec116 | 33
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa mirec116 » 01 Jún 2017 10:07

Ja sa tejto pre mňa domácej akcie na poslednú chvíľu bohužiaľ nemôžem zúčastniť, z vážnych rodinných dôvodov budem celý víkend odcestovaný. Zopár mojich modelov bude vystavených, no nemáme zabezpečenú fotodokumentáciu vystavených exponátov plus niekoľko fotiek z vyhlasovania výsledkov. Ak bude mať niekto z účastníkov pekné použiteľné fotky z tejto akcie, môže ich pridať priamo sem alebo mi ich neupravené a v pôvodnom rozlíšení zaslať na meil: mirco116@gmail.com (najlepšie cez úschovňu). V pondelok by som ich spracoval a nahodil na web. Vopred ďakujem za ochotu a držím palce všetkým organizátorom a účastníkom memoriálu :)

Štefan Húska | 36
2K+
Meno: Štefan Húska

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 02 Jún 2017 23:44

Ahojte vospolok.
Tak mne sa na poslednú chvíľu ozvali z Rakúska a od piatku 9.6. už zarezávam tam takže robotu na dome na Ukrajine čo som chcel v pohodičke spraviť za dva týždne musím spraviť za 4 pracovné dni. Je mi to moc ľúto že neprídem na takú fajnú akciu na ktorú som sa moooooc tešil ale nie je všetkým dňom koniec a uvidíme sa o rok a poťažmo na iných súťažiach. Všetkým prajem krásne prežitú sobotu s parádnou atmosférou na súťaži.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

MIO | 39
Vtákológ
Meno: Mišo

Príspevokod užívateľa MIO » 03 Jún 2017 16:30

Ďakujem usporiadateľom za super akciu a aj za dve medaile, ktoré som si odniesol :victory:

Parádna a vydarená akcia, veľa modelov, výborná atmosféra, priateľská nálada, skvelí ľudia.... a aj tá cigánska bola dobrá :haha:

Dúfam, že sa v takto hojnom počte zídeme aj o rok :wink:

vrso | 29
Meno: Michal
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa vrso » 03 Jún 2017 19:32

pripájam sa k MIO-vi, bola to skutočne vydarená akcia s príjemnou atmosférou, ďakujem usporiadateľom

RKK | --

Príspevokod užívateľa RKK » 03 Jún 2017 21:31

Aj za mna vdaka Pesovi a vsetkym ludom, ktori pomohli zrealizovat tuto vynikajucu aukciu. Bolo na co pozerat, vela neopozeranych modelov, prijemna a pohodova atmosfera a fajn ludia.
Dakujem a o rok dovidenia :wink: .

eduardo | --
Meno: Eduard

Príspevokod užívateľa eduardo » 03 Jún 2017 22:37

Tak sa aj ja pripojím ku gratulantom za pekne zorganizovanú akciu. Nakoľko som sa o nej dozvedel až dnes pred obedom, tak som prišiel len na čumendu. Neboj Štefan, na budúci ročník už niečo prinesiem aj ja.

petopato | 47
Gulášmajster!
Meno: Peter Židuliak
Kontaktovať užívateľa:

Príspevokod užívateľa petopato » 04 Jún 2017 14:36

Nejaké fotky by sa nenašli?
Obrázok

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný