VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 17 Apr 2017 21:45

Ahojte vospolok.
Chcem vás všetkých poprosiť ak máte doma jednoduchšie modely pre deti a prídete na súťaž d o Martina či by ste mi doniesli. Môže byť čokoľvek, architektúra, autá, figúrky, proste čokoľvek. Mám záujem aj o rozsiahlejšie modely lietadiel z ww2 a bojovky ktoré by som odkúpil. Stačí doniesť alebo do ss napísať čo máte aby ste nevláčili hore dole. Ďakujem za pozornosť do počutia :P
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
MIO | 45
Vtákológ
Príspevky: 488
Meno: Mišo
Bydlisko: Modra

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa MIO » 20 Apr 2017 21:09

Takze sa na koniec bohuzial nezucastnim... clovek mieni, choroba meni... :(

Užívateľov profilový obrázok
Pavel | --
Príspevky: 1
Meno: Pavel

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Pavel » 21 Apr 2017 08:21

Ahoj chlapi. Zítra k Vám přivezu (do kategorie ostatní) trochu figurek-roboty. Zabere to dost místa, prosím o volný stůl. Díky, Pvel.

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 21 Apr 2017 08:51

Ja len toľko že idem sám autom a môžem niekoho zobrať zo smeru L.Mikuláš do Martina, napr. Lowiho ak ide
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
JurkOo | 24
Príspevky: 91
Meno: Juraj Kajan
Bydlisko: MT

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa JurkOo » 21 Apr 2017 16:19

Ja len dodám, že neváhajte, lebo Pištík šoféruje bravúrne a z vlastných skúseností viem, že aj keď mu skončí cesta, tak ho to vôbec nezastaví a naďalej pokračuje v hladkej ceste :still dreaming: :victory:

Užívateľov profilový obrázok
Štefan Húska | 42
2K+
Príspevky: 2624
Meno: Štefan Húska
Bydlisko: Saalbach Österreich

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Štefan Húska » 23 Apr 2017 08:30

Juuuuj fajná akcia, ďakujem organizátorom aj zúčastneným a CVČ že som sa mohol zúčastniť a stráviť s vami krásny deň, fajné občerstvenie a pizzu :P stretnúť starých kamošov a spoznať nových je vždy to naj na takýchto akciách, samozrejme som kúpil aj dáke modely a od Jurkaaa a Sumca som dostal jednoduchšie modely pre detváky. Až raz budem na trvalo usadený na Ukrajine tak budem organizovať modelársky krúžok a nemusím pracne zháňať, som vám za to mooooc vďačný. No a malo to aj chybičku a to tú že tam neboli Sekerka, Marmat Sony a Sako1 a veeeeeeľmo som s nimi chcel byť ale to nevadí, mne neujdu a raz si ich nájdem a po dlllllhom čase potrasieme pravačky.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Užívateľov profilový obrázok
Milan Paulus | --
Príspevky: 238
Meno: Milan Paulus

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Milan Paulus » 23 Apr 2017 09:56

Moc pěkná akce, Řekl bych, že vyjímeně pěkná!!! Dík klukům organizátorům!!!!! Narozdíl od velikých akcích byla tahle krásně upřímná a pohodová. Navíc to byla i cesta do mýho mládí a dospívání, protože v Martině jsem studoval na vojenský škole a po 34 letech jsem se díky papírovým modelům mohl vrátit!!!!!



Milan :P

Užívateľov profilový obrázok
Tomas BETEXA.cz | --
Príspevky: 22
Meno: Tomáš

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Tomas BETEXA.cz » 24 Apr 2017 19:52

Získali jsme sadu fotek od Borise Goliána a galerii naleznete u nas na magazinu :-)

GALERIE
S pozdravem
Tomáš B.

tomas(at)betexa.cz ● http://www.betexa.cz ● +420 549 216 356 ● Facebook: Betexa.cz ● Instagram: Betexa.cz
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Užívateľov profilový obrázok
Marmat | 36
Príspevky: 857
Meno: Martin
Bydlisko: Stará Bystrica

Re: VIII. Martinská súťaž /22.04.2017/ Martin [SR]

Príspevokod užívateľa Marmat » 27 Apr 2017 22:35

Škoda, že som musel na poslednú chvíľu odrieknuť svoju účasť. Dôvodom bolo moje zdravie, ktoré malo zjavne iný názor na súťaž ako ja, keďže sa na poslednú chvíľu "pokazilo". :ah: Podľa fotiek vidím, že to bola podarená akcia. Dúfam, že nebola posledná a že na budúci rok si budem môcť dať reparát. :wink:

Návrat na "Archiv 2017"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný